Купити профнастил “Прушиньскі” в Кропивницькому та Кіровоградській області


купити Профнастил

у наших дилерів
у Кропивницькому та
Кіровоградській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” в Кропивницькому (раніше – Кіровоград) та Кіровоградській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Кропивницький, Знам’янка, Олександрія, Світловодськ, Благовіщенське, Бобринець, Гайворон, Долинська, Мала Виска, Новомиргород, Новоукраїнка, Помічна тощо.

Профнастил в Кропивницькому та Кіровоградській області

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

Профнастил, як і металочерепиця, – дуже популярний будівельний матеріал в Україні. Застосування йому можна знайти не тільки в промисловому і комерційному сегментах, але і в будівництві приватних будинків, господарських приміщень, альтанок і т.д. Так, деякі забудовники облаштовують покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дачних споруд. Тому нагадаємо вам, що кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень. Особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «м’які», коли несучий профнастил є основою, а поверх нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали;
  • «жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі.

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Профнастил. Ціни (Кропивницький і Кіровоградська область)

Профнастил потрібно вибирати ретельно, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил у Кропивницькому та Кіровоградській області, а також термін служби цього матеріалу. Так, компанія «Прушиньскі» використовує для його випуску тільки якісний метал – сталевий щільно оцинкований лист, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.

Ми виробляємо оцинкований профнастил, а також з полімерним покриттям і покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і терміном служби.

Ціна профнастилу в Кропивницькому для цього покриття дуже демократична, тому профнастил у Кропивницькому та Кіровоградській області – дуже популярне покрівельне покриття.

Важливий фактор – це якісний монтаж профнастилу в Кропивницькому та Кіровоградській області, так як від нього також залежить, скільки прослужить вам цей матеріал. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Крім використання профлистів у будівництві (покрівлі, фасади і т.д.), застосування профнастилу для паркану сьогодні самий практичний і естетичний варіант.

Profnastil_3

Фото 3. Паркан з профнастилу

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Кіровоградського департаменту компанії “Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

тел: (067) 329-99-50