Купити профнастил “Прушиньскі” в Ужгороді та Закарпатській області


купити Профнастил

у наших дилерів
в Ужгороді та Закарпатській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” в Ужгороді та Закарпатській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Берегове, Мукачеве, Ужгород, Хуст, Чоп, Виноградів, Іршава, Перечин, Рахів, Свалява, Тячів тощо.

Профнастил в Ужгороді та Закарпатській області

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

Профнастил, як і металочерепиця, – дуже популярний будівельний матеріал в Україні. Застосування йому можна знайти не тільки в промисловому і комерційному сегментах, але і в будівництві приватних будинків, господарських приміщень, альтанок і т.д. Так, деякі забудовники облаштовують покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дачних споруд. Тому нагадаємо вам, що кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень. Особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «м’які», коли несучий профнастил є основою, а поверх нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали;
  • «жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі.

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Профнастил. Ціни (Ужгород і Закарпатська область)

Профнастил потрібно вибирати ретельно, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил в Ужгороді та Закарпатській області, а також термін служби цього матеріалу. Так, компанія «Прушиньскі» використовує для його випуску тільки якісний метал – сталевий щільно оцинкований лист, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.

Ми виробляємо оцинкований профнастил, а також з полімерним покриттям і покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і терміном служби.

Ціна профнастилу в Ужгороді для цього покриття дуже демократична, тому профнастил в Ужгороді та Закарпатській області – дуже популярне покрівельне покриття.

Важливий фактор – це якісний монтаж профнастилу в Ужгороді та Закарпатській області, так як від нього також залежить, скільки прослужить вам цей матеріал. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Крім використання профлистів у будівництві (покрівлі, фасади і т.д.), застосування профнастилу для паркану сьогодні самий практичний і естетичний варіант.

Profnastil_3

Фото 3. Паркан з профнастилу

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до департаменту компанії «Прушиньскі» в Ужгороді. Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

вул. Радищева, 1.

тел.: (0312) 66-46-00,  моб.: (067) 67-03-714