Купити металочерепицю “Прушиньскі” в Запоріжжі та Запорізькій області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
в Запоріжжі та Запорізькій
області

Компанія «Прушиньскі» виробляє різні види металочерепиці в Київській області, але купити металочерепицю в Запоріжжі та Запорізькій області ви можете, звернувшись до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Бердянськ, Запоріжжя, Мелітополь, Токмак, Енергодар, Василівка, Вільнянськ, Гуляйполе, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ та інші.

Металочерепиця та її ціна в Запоріжжі та Запорізькій області

Купуючи покрівельні матеріали, вас насамперед повинна цікавити не тільки ціна на металочерепицю в Запоріжжі та Запорізькій області, але і її якість.

У зв’язку з тим, що територія області знаходиться недалеко від моря, тут існують великі вітрові навантаження. Цю інформацію обов’язково потрібно враховувати при облаштуванні вашої покрівлі з металочерепиці:

  • по-перше, необхідно правильно розрахувати підконструкцію;
  • по-друге, грамотно підійти до вибору металочерепиці, товщина якої повинна бути не менше 0,5 мм;
  • по-третє, залучити до монтажу кваліфікованих монтажників. Вам їх можуть порекомендувати наші дилери.

З огляду на сильні вітрові навантаження, металочерепицю в регіоні обов’язково потрібно кріпити до обрешітки якісними саморізами. Використання цвяхів не припустимо, тому що листи металочерепиці можуть бути вирвані вітром. При виконанні монтажних робіт не допускаються:

  • газове різання або зварювання профлистів (від високотемпературної дії деформується метал і пошкоджується полімерне покриття, а також вигорає захисний цинковий шар);
  • застосування абразивних матеріалів для різання листів з полімерним покриттям.

У приморських регіонах з їх жарким і вологим кліматом (південь Запорізької області) компанія «Прушиньскі» рекомендує використовувати металочерепицю з новим високотехнологічним полімерним покриттям “PURMAT”, якому не страшні агресивне середовище і солоне повітря. Завдяки товстому полімерному шару (50 мк), це покриття дуже стійке до УФ-випромінювання, тому ваша покрівля дуже довго не буде вигоряти. На металочерепицю з покриттям “PURMAT” компанія «Прушиньскі» надає гарантію 30 років, тому ваша покрівля гарантовано матиме привабливий вигляд протягом тривалого часу!

Термін доставки замовлень металочерепиці в Запоріжжя та Запорізьку область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в Запоріжжя та Мелітополь по середах.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до вас за місцем розташування, зверніться до Запорізького департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять вам наших представників, що найбільш повно відповідають вашим вимогам:

вул. Брянська, 12

тел/факс: (061) 222-999-6

Фотогалерея металочерепиці в Запоріжжі та Запорізькій області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці “Прушиньскі” в Запорізькій області: