Купити металочерепицю “Прушиньскі” в Тернополі та Тернопільській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
у Тернополі та
Тернопільській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” у Тернополі та Тернопільській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Тернопіль, Бережани, Кременець, Чортків, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Зборів, Копичинці, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Шумськ та інші.

Обираючи, який покрівельний матеріал купити для свого будинку, споживач найчастіше орієнтується на зовнішній вигляд матеріалу, його ціну, термін експлуатації (гарантійний термін), вартість монтажу, терміни поставки, на репутацію постачальника, монтажника і виробника. На ринку є велика кількість покрівельних матеріалів, які пропонують монтажники. Об’єктивне порівняння перерахованих характеристик (ціна-якість) призводить найчастіше до вибору покрівельних матеріалів, виготовлених з тонколистового металу зі захисним декоративним покриттям, – металочерепиці, а також фальцевих панелей і профнастилу. На сьогодні покрівля з металу, незважаючи на більш високу ціну, швидкими темпами тіснить традиційний шифер, займаючи все більшу частку в продажах покрівельних матеріалів. Чому так відбувається?

 • Екологічність матеріалів. Металочерепиця та профнастил виготовляються з екологічно чистого металу. Тоді як шифер виробляється з азбесту, забороненого в Європі, і який є шкідливим для здоров’я людини. В разі застосування на даху бітумної черепиці, то при нагріванні чути запах бітуму. Тому при використанні на покрівлі металочерепиці або профнастилу ви зберігаєте здоров’я своє і своєї родини.
 • Порівняно нескладний і швидкий монтаж. Порівняно зі штучними матеріалами, монтаж металочерепиці (профнастилу) відбувається швидше і коштує менше. Сказане не відноситься до фальцевих покрівельних панелей Ретролайн (RetroLine) і металлочерепиці Карпатія (KARPATIA), оскільки їх монтаж передбачає більш високу кваліфікацію монтажників і високу трудомісткість.
 • Покрівлі з металу розраховані на довгий термін служби. Завдяки технології виробництва сировини та металочерепиці (профнастилу), покрівля з метала розрахована на термін служби в 25-50 років. Захисне декоративне покриття є стійким до впливу навколишнього середовища.
 • Великий вибір кольорів, покриття і форми. Компанія “Прушиньскі” випускає кілька видів металочерепиці – Шафір (Szafir), Крон (Kron), Арад (Arad), Арад Класик (Arad Classic), Арад Оптима (Arad Optima), Карпатія (Karpatia), Рен (Ren), Ірид (Iryd), Тур (Tur), Тур Класик (Tur Classic) з різною довжиною і висотою тайла. В якості декоративно-захисного покриття використовується “поліестер” в 24 кольорах, “поліестер матовий крупнозернистий” в 9 кольорах, “PURMAT” – в 6 кольорах. Жодне інше покриття не дає подібного вибору.
 • Металочерепиця – це легка покрівля. Вона не створює великі навантаження на несучі конструкції стін та фундаментів, що дозволяє ефективно застосовувати сучасні технології будівництва, легкі штукатурні і вентильовані фасади, дає простір для створення оригінальної конструкції і архітектури кожного будинку.
 • Ціна металочерепиці дуже демократична, тому металочерепиця в Тернополі – дуже популярне покрівельне покриття.

  Терміни доставки замовлень металочерепиці в Тернопіль та Тернопільську область

  Вся продукція виготовляється для клієнта за індивідуальним замовленням. Терміни виготовлення і постачання покрівельних і фасадних матеріалів у Тернопільську область Ви зможете дізнатися у дилера, орієнтовно вони становлять 1-2 тижні.

  Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Хмельницького департаменту компанії “Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

  вул. Степана Бандери, 32

  тел. (067) 214-80-13, (067) 671-27-32