Купити металочерепицю “Прушиньскі” в Полтаві та Полтавській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
у Полтаві та
Полтавській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” у Полтаві та Полтавській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Полтава, Гадяч, Горішні Плавні (раніше – Комсомольськ), Кременчук, Лубни, Миргород, Глобине, Гребінка, Заводське, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Лохвиця, Пирятин, Хорол, Шишаки тощо.

Металочерепиця. Ціни

Купуючи покрівельні матеріали, вас насамперед повинна цікавити не стільки ціна на металочерепицю в Полтаві, скільки її якість.

Металочерепиця в Полтаві та Полтавській області

Обираючи, який покрівельний матеріал купити для свого будинку, споживач найчастіше орієнтується на зовнішній вигляд матеріалу, його ціну, термін експлуатації (гарантійний термін), вартість монтажу, терміни поставки, на репутацію постачальника, монтажника і виробника. На ринку є велика кількість покрівельних матеріалів, які пропонують монтажники. Об’єктивне порівняння перерахованих характеристик (ціна-якість) призводить найчастіше до вибору покрівельних матеріалів, виготовлених з тонколистового металу зі захисним декоративним покриттям, – металочерепиці, а також фальцевих панелей і профнастилу. На сьогодні покрівля з металу, незважаючи на більш високу ціну, швидкими темпами тіснить традиційний шифер, займаючи все більшу частку в продажах покрівельних матеріалів. Чому так відбувається?

  • Екологічність матеріалів. Металочерепиця та профнастил виготовляються з екологічно чистого металу. Тоді як шифер виробляється з азбесту, забороненого в Європі, і який є шкідливим для здоров’я людини. В разі застосування на даху бітумної черепиці, то при нагріванні чути запах бітуму. Тому при використанні на покрівлі металочерепиці або профнастилу ви зберігаєте здоров’я своє і своєї родини.
  • Порівняно нескладний і швидкий монтаж. Порівняно зі штучними матеріалами, монтаж металочерепиці (профнастилу) відбувається швидше і коштує менше. Сказане не відноситься до фальцевих покрівельних панелей Ретролайн (RetroLine) і металлочерепиці Карпатія (KARPATIA), оскільки їх монтаж передбачає більш високу кваліфікацію монтажників і високу трудомісткість.
  • Покрівлі з металу розраховані на довгий термін служби. Завдяки технології виробництва сировини та металочерепиці (профнастилу), покрівля з метала розрахована на термін служби в 25-50 років. Захисне декоративне покриття є стійким до впливу навколишнього середовища.
  • Великий вибір кольорів, покриття і форми. Компанія “Прушиньскі” випускає кілька видів металочерепиці – Шафір (SZAFIR), Крон (KRON), Арад (ARAD), Арад Класік (ARAD Classic), Карпатія (KARPATIA) з різною довжиною і висотою тайла. В якості декоративно-захисного покриття використовується “поліестер” в 24 кольорах, “поліестер матовий крупнозернистий” в 9 кольорах, “PURMAT” – в 6 кольорах. Жодне інше покриття не дає подібного вибору.
  • Металочерепиця – це легка покрівля. Вона не створює великі навантаження на несучі конструкції стін та фундаментів, що дозволяє ефективно застосовувати сучасні технології будівництва, легкі штукатурні і вентильовані фасади, дає простір для створення оригінальної конструкції і архітектури кожного будинку.
  • Ціна металочерепиці  дуже демократична, тому металочерепиця в Полтаві – дуже популярне покрівельне покриття.

Терміни доставки замовлень металочерепиці в Полтаву та Полтавську область.

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад, а також полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в усі регіони України в певні дні тижня.

У Полтаву і Лубни машини з готовими замовленнями приходять по четвергах, в Кременчук – по середах.

З наших складів в Полтаві, Лубнах і Кременчуці ви можете забрати свою металочерепицю, металопрофіль, а також всі інші комплектуючі для покрівлі.

Адреси складів в Полтавській обл.:

м. Полтава, вул. Кагамлика, 82.

м. Лубни, пр-кт Володимирський, 128/2.

м. Кременчук, пр-кт Полтавський, 33.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Полтавського департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

вул. Матросова, 4, оф. 408-410

тел.: (0532) 615-215, факс: (0532) 615-630

Фотогалерея металочерепиці “Прушиньскі” в Полтаві та Полтавській області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці “Прушиньскі” в Полтавській області: