Купити металочерепицю “Прушиньскі” у Львові та Львівській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
у Львові та Львівській
області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” у Львові та Львівській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Борислав, Дрогобич, Львів, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Белз, Бібрка, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Глиняни, Городок, Добромиль, Дубляни, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Комарно, Мостиська, Миколаїв, Новояворівськ, Новий Калинів, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Сколе, Сокаль, Соснівка, Старий Самбір, Стебник, Судова Вишня, Турка, Угнів, Ходорів, Хирів, Яворів.

Металочерепиця у Львові і Львівській області

Обирайте металочерепицю дуже уважно, беручи до уваги основні моменти, від яких безпосередньо залежить ціна на металочерепицю у Львові і Львівській області, а також термін служби покрівлі.

Продукція не всіх виробників якісна, тому краще не економити, а звернутися до відомих брендів, так як часто відповідальний виробник надає гарантію на свою продукцію (наприклад, компанія «Прушиньскі» на металочерепицю власного виробництва в покритті “поліестер” і “поліестер матовий крупнозернистий” надає гарантію 10 років, а на продукцію з полімерним покриттям PURMAT і PURLAK – 30 років!). Наша компанія також надає замовникам можливість повної комплектації покрівлі супутніми матеріалами (покрівельні аксесуари та плівки, утеплювачі та інше).

Покрівля вам прослужить довго, якщо ви поставитеся до вибору металочерепиці серйозно. Ось самі основні критерії, за якими можна вибрати якісну металочерепицю:

  • товщина листа не менше 0,5 мм;
  • покриття з пасивуючим шаром, ґрунтовкою і полімерним покриттям.

Якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнується, і це призведе до корозії сталевої основи металочерепиці.

Ми надаємо своїм замовникам також широкий вибір полімерних покриттів металочерепиці:

  • “поліестер”,
  • “поліестер матовий крупнозернистий”,
  • “PURMAT”,
  • “PURLAK”.

Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками, стійкістю до вигоряння і терміном служби. Найкращим покриттям сьогодні є “PURMAT”. Купити металочерепицю у Львові і Львівській області з таким покриттям Ви можете у дилерів компанії «Прушиньскі».

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж металочерепиці у Львові і Львівській області, так як від нього залежить, скільки прослужить покрівля вам і вашій родині. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Термін доставки замовлень металочерепиці до Львова і Львівської області

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад, а також полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в усі регіони України в певні дні тижня.

У зимовий період (не сезон): по вівторках.

В період сезону регіони отримують більшу кількість планових машин: по понеділках.

З наших складів ви можете забрати свою металочерепицю, металопрофіль, а також всі інші комплектуючі для покрівлі.

Адреси складів у Львівській області:

м. Яворів, вул. Січових Стрільців, 20

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Львівського департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

вул. Городоцька, 355-а, оф.228

тел: (0322) 42-17-37, моб: (067) 67-127-31