Купити металочерепицю “Прушиньскі” у Кропивницькому та Кіровоградській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
у Кропивницькому та
Кіровоградській області

Якщо Ви хочете купити металочерепицю в Кропивницькому (раніше – Кіровоград) та Кіровоградській області, Вам необхідно звернутися до наших Дилерів , на складах яких є запас якісної продукції. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Кропивницький, Знам’янка, Олександрія, Світловодськ, Благовіщенське, Бобринець, Гайворон, Долинська, Мала Виска, Новомиргород, Новоукраїнка, Помічна.

Металочерепиця у Кропивницькому та Кіровоградській області

Обирайте металочерепицю дуже уважно, беручи до уваги основні моменти, від яких безпосередньо залежить ціна на металочерепицю у Кропивницькому та Кіровоградській області, а також термін служби покрівлі.

Продукція не всіх виробників якісна, тому краще не економити, а звернутися до відомих брендів, так як часто відповідальний виробник надає гарантію на свою продукцію (наприклад, компанія «Прушиньскі» на металочерепицю власного виробництва в покритті “поліестер” і “поліестер матовий крупнозернистий” надає гарантію 10 років, а на продукцію з полімерним покриттям “PURMAT” і “PURLAK” – 30 років!). Наша компанія також надає замовникам можливість повної комплектації покрівлі супутніми матеріалами (покрівельні аксесуари та плівки, утеплювачі та інше).

Покрівля вам прослужить довго, якщо ви поставитеся до вибору металочерепиці серйозно. Ось самі основні критерії, за якими можна вибрати якісну металочерепицю:

  • товщина листа не менше 0,5 мм;
  • покриття з пасивуючим шаром, ґрунтовкою і полімерним покриттям.

Якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнується, і це призведе до корозії сталевої основи металочерепиці.

Ми надаємо своїм замовникам також широкий вибір полімерних покриттів металочерепиці:

  • “поліестер”,
  • “поліестер матовий крупнозернистий”,
  • “PURMAT”,
  • “PURLAK”.

Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками, стійкістю до вигорання і терміном служби. Найкращим покриттям сьогодні є “PURMAT”. Купити металочерепицю у Кропивницькому та Кіровоградській області з таким покриттям Ви можете у дилерів компанії «Прушиньскі».

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж металочерепиці у Кропивницькому та Кіровоградській області, так як від нього залежить, скільки прослужить покрівля вам і вашій родині. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Термін доставки замовлень металочерепиці до Кропивницького та Кіровоградської області

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад, а також полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в усі регіони України в певні дні тижня.

В період сезону регіон отримує більшу кількість планових машин по четвергах.

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Кіровоградського департаменту компанії “Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

тел: (067) 329-99-50