Вентиляційні виходи Pruszynski

Вентиляційні виходи для металочерепиці

Вентиляційні виходи застосовуються для вентиляції підпокрівельного простору, а також проходу вентиляційних труб через покрівельний пиріг.

Будівля частіше за все має комини, що проходять скрізь дах будинку, встановлені мансардні вікна, дахові вилази або елементи стін, парапетів що перекривають вентиляційні щілини між кроквами та порушують вентиляцію. Якщо покрівля не вентилюється, в ній накопичується волога, яка призводить до виникнення плісняви та поступового руйнування конструкцій даху. Щоб забезпечити вентиляцію перекритих будівельними елементами прольотів між кроквами, використовують вентиляційні виходи для підпокрівельного простору. Аби не будувати важкі та складні вентиляційні комини, вентиляцію будинку можна забезпечити, застосовуючи вентиляційні виходи для приміщень.

Переваги застосування вентвиходів: – дешевші за традиційне виконання з цегли; – встановлення можливе як під час будівництва, так і під час експлуатації даху; – швидкий та зручний монтаж; – легкі, не створюють навантажень на фундамент та покрівлю; – герметично з’єднуються з покрівельним матеріалом, надійні. Монтаж: на покрівельний матеріал за допомогою саморізів.

Розрахунок: ≤ 50м2 покрівлі. Вентвиходи Pruszynski оздоблені поліуретановим ущільнювачем, мають 10-річну гарантію.

Вентилятор підпокрівельного простору LV90 застосовується для вентиляції підпокрівельного простору між гідроізоляційним матеріалом і покрівельним покриттям. Вентилятор підпокрівельного простору HV110 застосовується для тих же цілей, але відрізняється більшою висотою, що відповідає будівельним нормам.

PrintPrint Вентилятор HV110 з утепленою трубою Цей вентилятор застосовується для вентиляції приміщень. Забезпечений вивідним тубусом і комплектується утепленою трубою. В наявності на складі в кольорах: RR750 Mat, RR028 Mat, RR011 Mat, RR023 Mat, RAL8017 Mat Для покрівельних матеріалів Шафір, Крон, RetroLine (тільки RAL 8017).