Паркани Закарпаття

заказать Заборы в Ужгороде
купить Заборы

у наших дилеров в Ужгороде
Закарпатской области

Паркан з профнастилу в Закарпатській області

Купити паркан в Ужгороді з профнастилу і металевого штахетника в комплекті можна, звернувшись до регіональних представників компанії Прушиньскі, які є практично в кожному населеному пункті регіону.

Вибираючи матеріали для облаштування паркану, ви, очевидно, замислювалися над тим, щоб вибрати ідеальний матеріал по співвідношенню «ціна-якість», а також такий, щоб паркан простояв «років сто».Безперечно, що нічого вічного немає. Але є матеріал, який майже відповідає вашим побажанням. І це – профнастил!

Сьогодні в Україні дуже популярні паркани з профнастилу, які відрізняються своєю міцністю і довговічністю, а також вони дуже естетичні за рахунок різноманітності кольорів і видів покриттів.

Купити паркан з профнастилу в Ужгороді та Закарпатській області

У вашому регіоні купити профнастил для забору нескладно. Але важливо, вибрати матеріал якісний, тому для вас цікавими будуть наші рекомендації з вибору профнастилу для забору.

 

Як вибрати профнастил для забору

zabory vinnica 3 Заборы ЗакарпатьеПеред покупкою профнастилу для заборуознайомтеся з нашими рекомендаціями:

1) Важливо, щоб товщина листа профнастилу була не менш 0,45-0,5 мм, профнастил мав пасивуючий шар, грунтовку і полімерне покриття.

Якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнуватися і все це призведе корозії металевої підстави профнастилу.

2) Для монтажу огорож краще застосовувати профнастил з двостороннім забарвленням. Хочаціна забору виросте незначно, зате ваше огорожу буде виглядати більш естетично і прослужить вам значно далі профнастилу, пофарбованого лише з одного боку.

3) Самим практичним за співвідношенням ціна-якість є профнастил для забору з полімерним покриттям поліестер.

4) Для зборів вибирайте низькі профнастили (наприклад, Т10 і Т20), які відносяться до стінових, а також дуже оригінально і багато виглядає паркан з хвилястого профнастилу, наприклад, PF-35 виробництва «Прушиньскі».

Ціна зборів в Ужгороді та Закарпатській області

Ціна забору напряму залежатиме від того, наскільки профнастил відповідає параметрам, наведеним вище. Якісний профнастил звичайно буде коштувати трохи дорожче. Але купуючи профнастил у відомих виробників, на який вони надають гарантію, ви в кінцевому підсумку заощадите свої нерви і кошти.Погнавшись за дешевизною (тонкий метал китайського виробництва, виробництво профнастилу в гаражі, відсутність гарантії і т.д.), ви ризикуєте через кілька років понести додаткові витрати на ремонт, а то й на заміну всього профнастилу для забору з причини відшаровування полімерного покриття і корозії металевої основи.

Забір своїми руками або професійний монтаж огорожі?

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж огорожі в Ужгороді та Закарпатській області,який ви можете здійснити самостійно або звернутися до фахівців.

Нижче наведені статті, які допоможуть Вам розібратися в питаннях монтажу:

ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ОГОРОЖ З ПРОФНАСТИЛУ

/instrukciya-po-montazhu-zaborov/

МОНТАЖ ПАРКАНУ З ПРОФНАСТИЛУ

/montazh-zabora-iz-profnastila/

Якщо Ви вирішили замовити професійний монтаж – можете звернутися до наших дилерів, які мають власні монтажні бригади.

 

Фото огорож з профнастилу

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 30, 2014