Паркани Кримська АР

заказать Заборы в Крыму
купить Заборы

у наших дилеров в Крыму
Крымской области

Паркан з профнастилу в Криму

Купити паркан в Сімферополі з профнастилу і металевого штахетника в комплекті можна, звернувшись до регіональних представників компанії Прушиньскі, які є практично в кожному населеному пункті регіону.

Ні для кого не секрет, що паркан або огорожу служить не тільки як елемент дизайну вашої садиби, а й виконує захисні функції від грабіжників, бродячих тварин, шуму, пилу, вітру й сторонніх поглядів. Якщо хочете від паркану отримати всі ці функції, то ваш вибір – паркан з профнастилу: адже його ціна – дуже доступна, його монтаж – простий і легкий, його довговічність – дуже висока (близько 20-30 років).

Профнастил для забору: складності вибору

zabory vinnica 3 Заборы Крымская АРВибираючи профнастил для забору, ви зіткнетеся з величезною кількістю пропозицій на ринку.Профнастил випускається як оцинкований, так і з різними полімерними покриттями: поліестером, матовим поліестером, пуралом та іншими. Ми радимо вам підбирати колір і вид полімерного покриття, який буде поєднуватися з вашою покрівлею. Наприклад, ви накрили покрівлю модульної металочерепицею Арад з суперстійким покриттям Purmat кольору корал, тоді профнастил для забору вам краще теж замовити з таким же покриттям і в такому ж кольорі (для здешевлення паркану ви можете сміливо замість Purmat замовити профнастил з покриттям матовий поліестер).Найекономічнішим варіантом буде профнастил для забору з покриттям поліестер.

Також зверніть увагу на той факт, що товщина стали для профнастилу повинна бути не менше 0,45 мм, мати товстий шар оцинковки, а також рівномірний полімерне покриття, причому з обох сторін листів профнастилу.

Для зборів вибирайте низькі профнастили (наприклад, Т10 і Т20), а також хвилястий профнастил PF-35 виробництва «Прушиньскі».

Купити паркан з профнастилу в Сімферополі і Криму

Зараз профнастил проводиться повсюдно, практично у всіх регіонах України. Але виробників якісного профнастилу, як виявилося не так і багато. Тому, в першу чергу вибирайте виробника не по географічним принципом, а за відгуками людей, які вже набували дану продукцію і користуються нею не один десяток років. Обов’язково вимагайте гарантію на продукцію. Якщо таку продавець вам відмовляється надати, то від покупки цього профнастилу краще утриматися.

Купити паркан в Сімферополі і Криму з оцинкованого профнастилу або з полімерним покриттям Ви можете у дилерів компанії «Прушиньскі».

Ціна зборів в Сімферополі і Криму

Ціна забору, придбаного у відомого виробника, може бути трохи вище за рахунок кращої якості металу з полімерним покриттям, кращого профілювання (серйозний виробник використовує у виробництві високоякісні гнучкі верстати), а також транспортних витрат. Але, в кінцевому рахунку, ви виграєте від того, що ваш паркан прослужить не один десяток років і вам не доведеться через кілька років змінювати неякісний профнастил з причини відшаровування полімерного покриття і корозії металевої основи.

Самостійний монтаж огорожі з профнастилу або із залученням професійної бригади?

Важливий момент – це якісний монтаж огорожі в Сімферополі і Криму, який ви можете здійснити самостійно або звернутися до фахівців. У першому випадку ви заощадите гроші, у другому – час. Якщо Ви вирішили замовити професійний монтаж – можете звернутися до наших дилерів, які мають власні монтажні бригади. 

Фото огорож з профнастилу

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 30, 2014