Водостічні системи Запоріжжя

заказать Профнастил в Запорожье
купить Профнастил

у наших дилеров в Запорожье
Запорожской области

Купити водостічні системи в Запоріжжі та Запорізькій області

На ринку існує широкий спектр комплексних водостічних систем, які розрізняються матеріалами, з яких вони виготовлені, профілем і діаметром. Перш ніж купити водостік в Запоріжжі та Запорізькій області ознайомтеся з інформацією про типи водостоків, правилами їхнього монтажу і терміном служби.

Компанія Прушиньскі продає металеві водостічні системи Ніагара, пластикові Каньйон через дилерську мережу в Запоріжжі та Запорізькій області. Металеві та пластикові водостоки, заміри, розрахунки, доставку, монтаж в Запорізькій області замовляйте у дилерів Прушиньскі.

Технічні питання також можете задати співробітникам департаменту в м. Запоріжжя за адресою:

вул. Брянська, 12

тел: (061) 222-999-6

факс: (061) 222-999-6

s.silina@pruszynski.com.ua

Рішення кольорів

При будівництві власного будинку Ви величезну частину свого часу приділяєте вибору покрівельних та фасадних матеріалів, вікон, декору, а також питанню вибору водостічної системи. При виборі системи водостоку не варто забувати про те, що цей елемент не тільки несе функцію організації відведення води з Вашого даху, а й виконує естетичну і декоративну роль. Компанія «Прушиньскі» пропонує Вам велику кольорову гаму: зі стандартних кольорів – це білий, коричневий, для дизайнерських рішень можлива поставка водостоку в цегляному, теракотовому, чорному, вишневому, графітному кольорах. Погодьтеся, правильно оформивши фасад будівлі і підкресливши конкретним кольором водостоку, інших аксесуарів — Ви додасте завершеності архітектурній композиції.


Програма візуалізації


Для зручності в підборі покрівельних, фасадних матеріалів, виборі їх кольору існує 
програма візуалізації покрівлі, яка допоможе підібрати індивідуальне рішення для Вашого будинку.

Термін експлуатації

Важливий критерій для вибору водостоку термін експлуатації. Прушиньскі пропонує Вам дві водостічні системи, популярні у споживачів, – металевий водостік Ніагара і пластиковий Каньйон. У наших дилерів в Запорізькій області можете купити металевий водостік Ніагара 125/90 мм і 150/100 мм, пластиковий водостік 100/75 мм, 130/90 мм і 160/110 мм.

Яку систему вибрати? З цим питання рекомендуємо звертатися до дилерів. Підготовлені фахівці підберуть необхідну систему водостоку в залежності від специфіки Вашої покрівлі, а також проконсультують щодо особливостей монтажу. Довірте це питання справжнім професіоналам!

Варто відзначити, що все більше споживачів в Україні віддають перевагу металевим водостокам з полімерним захисним покриттям, реальний термін служби яких до 50 років.

Ціна і порівняння водостічних систем

Актуальним критерієм вибору водостічної системи також є ціна. Дешевшим є пластиковий водостік. Але необхідно враховувати відмінності між пластиковим і металевим водостоком.

Важливо! Радимо, вибираючи водостічну систему, звертати увагу на вартість системи в комплексі, а не орієнтуватися на ціну погонного метра ринви або труби. Допомогти Вам може стаття, яку Ви знайдете, перейшовши за посиланням.

Ціна на водостік в Запоріжжі може відрізнятися в залежності від видів і якості матеріалів, з яких вони зроблені.

Переваги пластикового водостоку:


– Ціна;

Стійкість до корозії вища, ніж у металевого;

– Простіший монтаж.

Недоліки пластикового водостоку в порівнянні з металевим:

Менш стійкий до механічних пошкоджень і УФ-випромінювання (може вигоряти на сонці);

Сильніше піддається впливу зміни температури (цього можна уникнути при правильному монтажі).

Переваги металевого водостоку:


– Металевий водостік має двостороннє полімерне покриття на основі поліуретану з гарантією 15 років;

Довговічність;

– Механічна міцність;

– Стійкість до УФ-випромінювання.

Монтаж

Основою для правильної і безпроблемної експлуатації водостічної системи є її правильна установка, тому монтажні роботи повинні бути проведені в точній відповідності з інструкціями.

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 6, 2014