Водостічні системи Вінниця

заказать Профнастил в Виннице
купить Профнастил

у наших дилеров в Виннице
Винницкой области

Купити водостічні системи у Вінниці та Вінницькій області

На ринку існує широкий спектр комплексних водостічних систем, які розрізняються матеріалами, з яких вони виготовлені, профілем і діаметром. Перш ніж купити водостік у Вінниці та Вінницькій області ознайомтеся з інформацією про типи водостоків, правилами їхнього монтажу і терміном служби.

Водостічні системи у Вінниці та Вінницькій області

Водостік у Вінниці та Вінницькій області незамінний, так як в середньому за рік тут випадає 638 мм атмосферних опадів, в середньому за рік в області спостерігається 152 дні з опадами.
Також у Вінницькій області кількість снігу, що випадає, перевищує середні показники по Україні. В останні роки сніговий покрив продовжує збільшуватися, тому у Вінницькій області бажано монтувати металеві водостічні системи. Але й пластикові водостічні системи в цій області можна також використовувати.

 

Водостік. Ціни (Вінниця)

Звернувшись до відомих виробникам водостічних систем, ви гарантуєте собі придбання якісної продукції, яка прослужить вам протягом багатьох років. Так компанія «Прушиньскі» на водостічну систему з металу Niagara власного виробництва надає гарантію 15 років (термін служби – більше 30 років).

Вибирайте водосточку дуже уважно, беручи до уваги основні моменти, від яких безпосередньо залежитьціна на водосточку у Вінниці та Вінницькій області, а також термін її служби. Будинок вам прослужить довго, якщо ви поставитеся до вибору водосточка серйозно.

ОСЬ КРИТЕРІЇ, ЗА ЯКИМИ МОЖНА ВИБРАТИ ЯКІСНУ МЕТАЛЕВУ ВОДОСТОЧКУ:

1) товщина листа не менше 0,6 мм (так як при лавинному сході снігу жолоби з тонкого металу можуть погнутися, а ремонтувати його проблематично);

2) покриття з пасивуючим шаром, грунтовкою і полімерним покриттям (обов’язково з 2-х сторін!). Якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнуватися і все це призведе корозії металевої підстави водосточка;

3) вибирайте водостік того виробника, який постачає його з усіма комплектуючими (жолоби, труби, гаки, заглушки тощо) і має пристойні складські запаси – це дозволить вам оперативно докупити відсутні елементи;

4) купувати водосточку краще у дилерів відомих виробників, так як вони надають на водосточку сертифікати і гарантію;

5) перед покупкою огляньте всі деталі: труби і жолоби повинні мати ідеально круглу форму, всі шви повинні бути рівними;

6) також звертайте увагу на глибину жолобів (збільшена глибина підвищує їх пропускну спроможність).Пропоновані компанією «Прушиньскі» водостічні системи Niagara мають велику глибину, що дозволяє відводити більшу кількість дощової води з даху без небезпеки переливання.

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж водосточка у Вінниці та Вінницькій області, так як від нього залежить, скільки прослужить будинок вам і вашій родині. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Водостік. Ціна (Вінниця) на металеву та пластикову водосточку відрізняється. Але краще не економити, а придбати якісний товар.

ВІ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО РЕГІОНАЛЬНОГО ПРЕДСТАВНИКА:

вул. Данила Нечая, 65, оф. 314

тел: (0432) 69-97-27

тел: (067) 441-10-52

факс: (0432) 55-38-11

e-mail: akt_rad@mail.ru

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 5, 2014