Водостічні системи Луганськ

заказать Профнастил в Луганске
купить Профнастил

у наших дилеров в Луганске
Луганской области

Купити водостічні системи в Луганську і Луганській області

На ринку існує широкий спектр комплексних водостічних систем, які розрізняються матеріалами, з яких вони виготовлені, профілем і діаметром. Перш ніж купити водостік в Луганську і Луганській області ознайомтеся з інформацією про типи водостоків, правилами їхнього монтажу і терміном служби.

Нагадаємо, що на ринку існують такі види водосточка:

1) металевий водостік (сталевий з оцинкованим або полімерним покриттям, мідний, алюмінієвий або з покриттям титан-цинк);

2) пластиковий водостік.

Також існують водостічні системи з дерева, але вони в Україні не користуються попитом через свою дорожнечу (виробляються вручну з дорогих порід дерев), горючості і невеликого терміну служби. Правда, вони екологічні і красиво виглядають на дерев’яних покрівлях з шінделя, дранки і гонту.

Тому у своєму порівнянні обмежимося найпопулярнішими водостоками – з металу і ПВХ.

При виборі будівельних матеріалів, включаючи водосточку, нас цікавить в першу чергу, їх довговічність і, звичайно ж, ціна. Безсумнівно, що найтриваліший термін експлуатації мають водостоки з металу, крім оцинкованих, термін служби яких близько 20 років. Далі слід пластикова водосточка. Деякі виробники відсотків з ПВХ називають цифри в 50 років, але в реальності цей термін може бути значно нижче.

термін служби водостічних систем

Водосточка з міді практично вічна, але і дуже дорога. Якщо вибирати водосточку за співвідношенням «ціна-якість-довговічність», ми б віддали перевагу водостічних систем із сталі з полімерним покриттям, реальний термін служби яких не менше 50 років. Але зауважимо, що це стосується якісної водосточка: товщина сталі – не менше 0,6 мм, яка покрита шаром цинку і полімером з двох сторін.

Стійкість до корозії у ПВХ-водосточка вище, але в свою чергу металеві водостоки виграють по механічної міцності та стійкості до УФ-випромінювання, тобто на сонці вони будуть вигоряти менше пластикових.

Правда, монтувати пластикові системи трохи простіше і швидше.

Водостічні системи з металу частіше застосовуються в будівництві промислових будівель і приватних будинків, пластикові ж – переважно в приватному невисотного будівництві.

Добре підібрані і встановлені водостічні жолоби і труби охороняють стіни, фасади, стелі, карнизи і покрівлі від несприятливих погодних умов. Основою для правильного функціонування водостічної системи є її правильна установка, тому монтажні роботи повинні бути проведені з великою ретельністю і точністю.

Водостік. Ціни (Луганськ)

Ціна на водосточку в Луганську і Луганській області може відрізнятися в залежності від видів і якості матеріалів, з яких вони зроблені, про що було сказано вище.

Водостічні системи в Луганську і Луганській області

Металеві водостічні системи Ніагара, а також пластикові водостічні системи Каньйон і монтаж водосточкав Луганську і Луганській області ви можете замовити, звернувшись до регіонального представника:

Краснодонський пров., 3-А, оф. 6

тел: (0642) 33-19-53

тел: (067) 641-73-43

факс: (0642) 33-23-06

o.fesenko @ pruszynski.com.ua

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 6, 2014