Профнастил в Києві

заказать Профнастил в Киеве
купить Профнастил

у наших дилеров в Киеве
Киевской области

Купити профнастил в Києві та Київській області

Купити профнастил в Києві та Київській області не складе труднощів, так як практично в кожному регіоні у компанії «Прушиньскі» працюють дилери та регіональні представництва .

Профнастил. Ціни (Київ)

Купуючи покрівельні матеріали, вас насамперед має цікавити не стільки ціна на профнастил в Києві,скільки його якість.

Профнастил в Києві та Київській області

Профнастил дуже популярний, так як і металочерепиця. Його навіть застосовують в приватному будівництві, але профлисти справді незамінні під час будівництва промислових споруд. А чому? Відповідь напрошується сама собою: профнастил дуже міцний матеріал, який виробляється зі сталі (0,5-1,5 мм) методом холодного прокату.

Фахівці розрізняю кілька видів профнастилу, а саме: покрівельний, стіновий, що несе. Так компанія «Прушиньскі» випускає такі профлисти:

– Профнастил покрівельний (Т14-Т60);

– Профнастил стіновий (Т6-Т35ЕL), також випускаємо хвилястий профнастил для фасаду PF25, PF35EX;

– Несучий профнастил (Т40-Т160).

Також в промисловому будівництві, будівлі часто використовуються для виробничих цехів з підвищеним рівнем шуму, тому компанія «Прушиньскі» пропонує своїм замовникам перфорований профнастил.Основне застосування перфорованого металу – це звукоізоляційні стіни і перегородки в будівництві.

Також часто профнастил застосовують для будівництва сільськогосподарських приміщень для худоби і птиці. У такому випадку буде недостатньо застосувати для будівництва оцинкований профнастил, в такому агресивному середовищі (виділення газів від продуктів розпаду, гною і т.д.) кращим застосуванням буде профнастил з покриттям алюцинк. Не забудьте також і про вентиляцію такого роду приміщень.

Також у наших представників ви можете купити профнастил для забору та огороджень, які працюють уКиєві, Вишгороді, Ірпені, Броварах, Борисполі, Згурівці, Яготині, Фастові, Білій Церкві, та інших населених пунктах. Паркан із профнастилу найдоступніша і якісна огорожа для вашої ділянки, а профнастил для паркану ви можете вибрати, ознайомившись з нашою статтею.

Профнастил. Ціна (Київ) на це покриття дуже демократична, тому профнастил в Києві – дуже популярне покрівельне покриття.

ТАК Ж ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО КИЇВСЬКОГО ДЕПАРТАМЕНТ ЗА АДРЕСОЮ:

вул. Марка Вовчка 18-А

тел: (044) 492-76-86  тел: (044) 492-76-87  факс: (044) 492-76-88  e-mail: info@pruszynski.com.ua 

Фотогалерея профнастилу в Києві та Київській області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням профнастилу «Прушиньскі» у Київській області:

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 12, 2014