Профнастил Чернігів

заказать Профнастил в Чернигове
купить Профнастил

у наших дилеров в Чернигове
Черниговской области

Профнастил є відмінним матеріалом, який бездоганно підійде для покрівлі. За багато років матеріал зайняв почесне місце в сфері будівництва для заміських будинків, котеджів і різних споруд. Даний покрівельний матеріал добре підходить для даху, так як надійно захищає від атмосферних опадів. Ворота з профнастилу – практичний і сучасний варіант огорожі, при цьому досить швидко встановлюється.

Вибираємо профнастил правильно

На заводах профнастил виготовляється різного розміру, з огляду на товщину, ширину, а також основні параметри хвилі (ширина і висота). Випускається з оцинкованого листа. Для його виготовлення використовують метод холодного прокату. Від товщини і висоти хвилі залежить жорсткість листа, що дозволяє йому витримувати великі навантаження. Саме ці характеристики впливають на ціну матеріалу в грн. Міцність матеріалу можна визначити за розмірами хвилі.

Які марки профнастилу можна придбати?

Позначається буквою «С» – стіновий; маркується «Н», рекомендований для покрівлі – несучий; позначається «СН», застосовується для формування конструкцій і фасадних систем – універсальний. Оптимальний варіант для зведення різного роду огороджень, а також парканів – марки ПК-20, а для стін – ПС-8. Для парканів використовують профнастил горизонтального типу.

Що позначають цифри в марках профнастилу?

2-я цифра – вказує на висоту хвилі, вимірюється в мм; 3-тя цифра – це товщина металу; 4-я цифра – ширина листа; 5-я цифра – максимальна довжина листа.

Експлуатаційні особливості

Наявність гарантії, яка надається виробником, є ключовим показником якості та довговічності.

Захисний шар з цинку

Оцинкований вид профнастилу досить затребуваний в силу властивих йому переваг: Стійкий до механічного та атмосферного впливу. Тривале збереження привабливого зовнішнього вигляду. Нескладний монтаж. Легка вага. Практичність. Доступна ціна. На сайті компанії Прушиньскі представлена вся необхідна інформація та відгуки, де також можна здійснити покупку профнастилу оптом. Також можна провести розрахунок вартості в грн з урахуванням розмірів. Оформити замовлення можна через дилерську мережу, яка працює у всіх містах Чернігівської області, включаючи великі міста і міста районного значення Ніжин, Прилуки, Новгород-Сіверський, Батурин, Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Ічня, Корюківка, Мена, Носівка, Остер, Семенівка, Сновськ. Щоб придбати профнастил від компанії Прушиньскі в Чернігові, звертайтеся за адресою вул. Любецька, будинок. 163. Також можна телефонувати за номерами: 0462-613-015 або 067-509-71-65. Факс: 04622-5-83-17. Адреса ел. пошти – v.djola@pruszynski.com.ua.

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 12, 2014