Купити металочерепицю в Луцьку

заказать Профнастил в Луцке
купить Профнастил

у наших дилеров в Луцке
Волынской области

Придбати високоякісну металочерепицю, яка гарантує високий рівень захисту від опадів і відрізняється довговічністю, можна в компанії Прушиньскі. Металочерепиця від Прушиньскі є популярним покрівельним матеріалом, що ідеально підходять для даху. Цей матеріал незамінний в процесі будівництва заміських будинків або відновлення котеджів, житлових споруд. Популярність покрівлі пояснюється хорошим поєднанням ціна-якість і нескладним монтажем.

Відмінні якості металочерепиці, випущеної компанією Прушиньскі:

Весь покрівельний матеріал, представлений в асортименті, має високі показники якості та характеризується надійністю.
Покрівельна продукція від виробника має прийнятну ціну, що забезпечує значну економію і убезпечить від зайвих переплат, надбавок до підсумкової вартості.
Гарантійний термін металочерепиці в залежності від виду покриття становить від 10 до 30 років.
Широка колірна гамма. В асортименті представлені варіанти різних відтінків – більше 20, які відрізняються покриттям. Можна вибрати з матовим, глянсовим і пурматовим покриттям.
Вражаюче видове різноманіття металочерепиці, у якій не тільки різні товщини листа, але форма, і висота хвилі.

У компанії Прушиньскі можна дешево придбати металочерепицю високої якості у Волинській області. Можна вибрати металочерепицю таких видів як ARAD, KARPATIA, TUR, ARAD Classiс і Optima, KRON, SZAFIR, TUR Classic.

Як правильно вибрати якісну металочерепицю в Україні

Перш за все, потрібно звертати увагу на товщину листа. Саме від цього показника залежить термін служби даної покрівлі з металочерепиці. Чим товщі лист, тим довговічніше він. Тому віддавайте перевагу тим листам, у яких товщина не менше 0,45 мм. Якщо матеріал підозріло дешевий, значить він сильно тонкий і недостатньо якісний. Не слід забувати про кількість цинкового покриття (100-250 грам цинку).

Щоб замовити матеріал високої якості в Луцьку, слід враховувати полімерне покриття листа, а саме – рівномірність його нанесення. Якщо з часом на поверхні покрівлі стали з’являтися плями або помітний інтенсивний ефект вицвітання, значить була порушена технологія нанесення полімерного матеріалу. Вибрати колір покрівельного матеріалу в Володимир-Волинському потрібно не тільки відповідно до особистих смаків, але з урахуванням архітектурних особливостей самої будівлі. Наприклад, покрівля темних відтінків швидше втрачає свою яскравість.

Вибрати металочерепицю в Ковелі з урахуванням розміру листа, його ваги і щільності, типу покриття, кольори. Довговічність покрівлі в Нововолинську залежить і від якості укладання. Тому монтаж покрівлі повинні здійснювати виключно професіонали.

Всю необхідну інформацію ви можете дізнатися на сайті. Там же можете знайти відомості про те, як замовити металочерепицю через дилерську мережу, яка працює у всіх містах Волинської області, включаючи міста Берестечко, Горохів, Кам’янець-Каширський, Ківерці, Любомль, Рожище, Устилуг. Можна швидко зробити розрахунок вартості в грн і розмірів листів, дізнатися терміни доставки.

Щоб замовити металочерепицю від компанії Прушиньскі в Луцьку, звертайтеся за телефонами 099-736-03-09, 067-679-29-17, контактна особа Сергій Гулій. Також можна писати на ел. пошту Lutsk@pruszynski.com.ua.

 

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), February 16, 2014