Металочерепиця Вінниця

заказать Профнастил в Виннице
купить Профнастил

у наших дилеров в Виннице
Винницкой области

Металочерепиця є відмінним покрівельним матеріалом, оскільки має привабливий зовнішній вигляд, відрізняється простотою монтажу, надійністю, довговічністю. Саме ці якості зробили покрівлю з металочерепиці найбільш популярною в країні.

Чому так затребувана металочерепиця?

Металочерепиця входить в число лідерів ринку покрівлі, адже має масу переваг в порівнянні з іншими матеріалами, які використовуються для укладання даху. До переліку переваг можна віднести:

Проста укладка. Оптимальна довжина листа металочерепиці дозволяє виконати монтаж досить оперативно, чого не скажеш про інших покрівельних матеріалах.
Широка колірна гамма. В асортименті практично кожного виробника є кілька варіантів кольору виконання цього матеріалу. Наприклад, металочерепиця від виробника Прушиньскі має більше 20 відтінків.
Довгий експлуатаційний термін. Гарантійний термін металочерепиці від Прушиньскі в залежності від виду покриття становить від 10 до 30 років. На практиці матеріал може прослужити і довше, все залежить від якості, умов зберігання, типу покриття і від того, як правильно проведена установка.
Відносно малу вагу. Якщо порівнювати з іншими матеріалами для даху, металочерепиця досить легка, адже її вага досягає 4-7 кг на один квадратний метр. Виходячи з цього, знижується розрахунок вартості за її доставку.
Доступна ціна. Покрівля, виконана з використанням металочерепиці, відрізняється чудовим співвідношенням ціна-якість, при цьому відносно дешева, особливо якщо брати до уваги підсумкову вартість покрівельного покриття і монтажні роботи.
Стійкість до різних опадів. Вода і сніг відмінно стікає завдяки ефекту гладкій поверхні. Така покрівля підходить для різного клімату.
Безпека. Матеріал не схильний до горіння, не має в своєму складі домішок, які можуть зашкодити довкіллю.
Простота обслуговування.

Що врахувати при виборі?

Щоб купити якісну металочерепицю у Вінницькій області, яка дійсно вам необхідна, слід звернути увагу на такі важливі нюанси:

компанію-виробник – відома компанія не буде ризикувати своєю репутацією, надаючи в продаж неякісний товар;
товщина листа – відповідно до Держстандарту становить 0,45-0,5 мм;
структура – повинна складатися з сталевого листа, цинкового шару, захисного антикорозійного покриття, грунтовки, кольорового полімерного покриття і шару лаку;
ступінь оцинкування – оптимальний варіант на один квадратний метр – від 275 г цинку;
різні види декоративного покриття.

На сайті компанії Прушиньскі представлена вся необхідна інформація. При розрахунку вартості в грн, враховуються розміри листа (ширина, довжина). На сайті ви дізнаєтеся, як замовити металочерепицю через дилерську мережу, яка працює у всіх містах Вінницької області, включаючи Літин, Могилів-Подільський, Козятин, Ладижин, Жмеринка, Хмільник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище , Тульчин, Шаргород, Ямпіль.

Щоб замовити металочерепицю від компанії Прушиньскі в Вінниці, звертайтеся до регіонального представництва «Актив-Трейд», яке знаходиться по вул. Данила Нечая, будинок. 65, оф. 314. Також можна телефонувати за номерами 067-441-10-52, 0432-69-97-27, факс – 0432-55-38-11. Адреса ел. пошти akt_rad@mail.ru.

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), February 16, 2014