Металочерепиця Луганськ

заказать Профнастил в Луганске
купить Профнастил

у наших дилеров в Луганске
Луганской области

Купити металочерепицю Прушиньскі в Луганську

Для того, щоб купити металочерепицю в Луганській області, Вам необхідно звернутися до наших Дилерів які знаходяться в наступних регіонах:

Луганськ, Олександрівка, Алмазне, Алчевськ, Антрацит, Артемівськ, Біловодськ, Білокуракине, Білолуцьк, Брянка, Вахрушеве, Гірське, Зимогір’я, Золоте, Зоринськ, Краснодон, Кіровськ, Лутугине, Свердловське, Слов’яносербськ, Краснодон, Красний Луч, Красноріченське, Кремінне, Лисичанськ , Марківка, Мілове, Міусинськ, Молодогвардійськ, Новоайдар, Новодружеськ, Новопсков, Первомайськ, Перевальськ, Петрівка, Петрівське, Попасна, Привілля, Ровеньки, Родакове, Рубіжне, Свердловськ, Сєвєродонецьк, Сватове, Станиця Луганська, Старобільськ, Стаханов, Суходільськ, Щастя, Теплогірськ, Троїцьке, Червонопартизанськ.

Склади компанії «Прушиньскі» в Луганській області, де відвантажується металочерепиця: Луганськ.

Металочерепиця. Ціни (Луганськ)

Купуючи покрівельні матеріали, вас насамперед має цікавити не стільки ціна на металочерепицю в Луганську, скільки її якість.

Металочерепиця в Луганську і Луганській області

Вибираючи, який покрівельний матеріал купити для свого будинку, споживач найчастіше орієнтується на зовнішній вигляд матеріалу, його ціну, термін експлуатації (гарантійний строк), вартість монтажу, терміни поставки, на репутацію постачальника, монтажника і виробника. Об’єктивне порівняння за цими характеристиками (ціна-якість) призводить найчастіше до вибору покрівельних матеріалів, виготовлених з тонколистового металу з захисним декоративним покриттям, – металочерепиці, а також фальцевих панелей і профнастилу. На сьогодні покрівля з металу, незважаючи на більш високу ціну, швидкими темпами тіснить традиційний шифер, займаючи все більшу частку в продажах покрівельних матеріалів.Чому так відбувається?

1. Покрівлі з металу розраховані на довгий термін служби. Завдяки технології виробництва сировини та металочерепиці (профнастилу) покрівля з метала розрахована на термін служби в 25-50 років. Захисне декоративне покриття є стійким до впливу навколишнього середовища.

2. Великий вибір кольорів, покриттів і форми. Компанія Прушиньскі випускає чотири види металочерепиці – Шафір, Крон, Арад і Арад Класик з різною довжиною і висотою тайла. В якості декоративно-захисного покриття використовується поліестер в 24 кольорах, крупнозернистий матовий поліестер в 9 кольорах, Пурмат – в 6 кольорах. Жодне інше покриття не дає подібного вибору.

3. Порівняно нескладний і швидкий монтаж. Порівняно з штучними матеріалами, монтаж металочерепиці (профнастилу) відбувається швидше і коштує менше. Сказане не відноситься до фальцевим покрівельним панелям, оскільки їх монтаж передбачає більш високу кваліфікацію монтажників і високу трудомісткість.

4. Металочерепиця – це легка покрівля. Вона не створює великі навантаження на несучі конструкції стін і фундаментів, що дозволяє ефективно застосовувати сучасні технології будівництва, легкі штукатурні і вентильовані фасади, дає простір для створення оригінальної конструкції та архітектури кожного будинку

Металочерепиця. Ціна (Луганськ) на це покриття дуже демократична, тому металочерепиця в Луганську – дуже популярне покрівельне покриття.

Купити металочерепицю в Луганську і інші наші покрівельні матеріали ви можете у наших дилерів.

Інформація про терміни доставок замовлень на металочерепицю в Луганську:

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставку в Луганськ щопонеділка.

Так само Ви можете звернутися до Департаменту м. Луганськ   за адресою:

вул. Краснодонський пров., 3-А, оф. 6

тел: (0642) 33-19-53
тел: (067) 641-73-43
факс: (0642) 33-23-06
e-mail: o.fesenko @ pruszynski.com.ua

Фотогалерея металочерепиці в Луганську і Луганській області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці Прушиньскі в Луганській області:

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), February 17, 2014