Купити металочерепицю в Івано-Франківську

заказать Профнастил в Ивано-Франковске
купить Профнастил

у наших дилеров в Ивано-Франковске
Ивано-Франковской области

Металочерепиця – сучасний покрівельний матеріал, який слід вибирати з особливою ретельністю. При тому, що металочерепиця – простий матеріал для даху, як може здатися на перший погляд, але її якість залежить від великої кількості характеристик і параметрів, до яких потрібно уважно поставитися до процесі вибору. До найбільш важливих експлуатаційних показників покрівлі з металочерепиці відносять: довговічність, наприклад, цей покрівельний матеріал від компанії Прушиньскі має гарантійний термін від виробника, який становить від 10 до 30 років. Привабливий зовнішній вигляд і велика різноманітність кольорів, відтінків. Повна відповідність ціна-якість.

Як правильно вибрати металочерепицю?

Товщина листа. Сталевий лист є ключовою складовою. Відповідно до Держстандарту доступною товщиною вважається 0,45 – 0,50 мм. Все, що тонше більше підходить для укладання невеликих будівель, навісів чи козирків. Склад. Під час вибору не забувайте читати опис, де вказані не тільки умови зберігання, але представлений склад матеріалу: грунтове покриття і пасивуючий, а також має бути присутнє полімерне покриття. Якщо з часом на поверхні покрівлі проявилася іржа, в ній відсутній один з обов’язкових захисних шарів.

Основні види полімерного покриття

Перед тим, як дешево купити металочерепицю для монтажу покрівлі, зверніть увагу на полімерне покриття, яке буває наступних видів: Пурал – найбільш оптимальний тип полімерного матеріалу, який відрізняється прийнятною вартістю в грн, при цьому гарантує хорошу стійкість до різних атмосферних впливів і проявляє відмінні експлуатаційні якості. Матовий – не має блиску, на відміну від тієї металочерепиці, що має ефект глянцю. Поліестр – високонадійне покриття.

Інші не менш важливі параметри якісної металочерепиці

Товщина цинкового шару – кількість цинку, яке припадає на один квадратний метр, має становити від 275 г. Розміри (довжина і ширина). Вага. Висота хвилі. На сайті компанії Прушиньскі представлена вся необхідна інформація, де також можна здійснити розрахунок ціни металочерепиці. У каталозі ви знайдете металочерепицю з різним полімерним покриттям: Purmat, поліестр, матове. На сайті ви дізнаєтеся, як замовити металочерепицю через дилерську мережу, яка працює у всіх містах Івано-Франківської області, включаючи міста Болехів, Калуш, Коломия, Яремче, Бурштин, Галич, Городенка, Долина, Косів, Надвірна, Рогатин, Снятин, Тлумач, Тисмениця. Щоб придбати металочерепицю від компанії Прушиньскі в Івано-Франківську, звертайтеся за адресою вул. Незалежності, будинок. 67, офіс 215. Також можна телефонувати за номерами: 0342-72-19-72, 067-342-21-81. Адреса ел. пошти – IvFrankivsk@pruszynski.com.ua.

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), February 16, 2014