Металочерепиця у Кривому Розі

заказать Профнастил в Кривом Роге
купить Профнастил

у наших дилеров в Кривом Роге
Днепропетровской области

Купити металочерепицю Прушиньскі в Кривому Розі

Якщо Ви хочете купити металочерепицю в Кривому Розі, Вам необхідно звернутися до нашим дилерам , на складах яких є запас якісної продукції.

Склади компанії «Прушиньскі» у Дніпропетровській області, де відвантажується металочерепиця:Дніпропетровськ, Кривий Ріг.

Металочерепиця в Кривому Розі

Вибирайте металочерепицю дуже уважно, беручи до уваги основні моменти, від яких безпосередньо залежить ціна на металочерепицю в Кривому Розі, а також термін служби покрівлі.

Не вся продукція виробників якісна, але все ж краще не економити, а звернутися до відомих брендів, тому що найчастіше виробник надає гарантію на свою продукцію (наприклад, компанія «Прушиньскі» на металочерепицю і водостічну систему власного виробництва надає гарантію 10 років, а на продукцію з полімерним покриттям Purmat – 30 років!). Наша компанія також надає замовникам комплексне постачання супутніх матеріалів (покрівельні аксесуари і плівки, утеплювачі та інше).

Покрівля вам прослужить довго, якщо ви поставитеся до вибору металочерепиці серйозно. Ось критерії, за якими можна вибрати якісну металочерепицю:

– Товщина листа не менше 0,5 мм,

– Покриття з пасивуючим шаром, грунтовкою і полімерним покриттям.

Якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнуватися і все це призведе корозії металевої підстави металочерепиці.

Ми надаємо своїм замовникам також широкий вибір полімерних покриттів металочерепиці: поліестер, матовий поліестер, Purmat, PVDF. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками, стійкістю до вигорання і терміном служби. Найкращим покриттям сьогодні є Purmat. Купити металочерепицю в Кривому Розі з таким покриттям Ви можете у дилерів компанії «Прушиньскі».

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж металочерепиці в Кривому Розі, так як від нього залежить, скільки прослужить покрівля вам і вашій родині. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери:

Так само Ви можете звернутися до дніпропетровського департамент за адресою:

вул. Білостоцького, 93, оф. 11

тел: (056) 790-93-76 тел: (056) 790-93-77 факс: (056) 790-93-77 e-mail: m.gordieieva @ pruszynski.com.ua

Фотогалерея металочерепиці в м. Кривий Ріг

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці Прушиньскі в м. Кривий Ріг:

– Немає даних

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 11, 2014