Водостічні системи Херсон

заказать Профнастил в Херсоні
купити Профнастил

у наших дилерів в Херсоні
Херсонській області

Купити водостічні системи в Херсоні та Херсонській області

На ринку існує широкий спектр комплексних водостічних систем, які різняться матеріалами, з яких вони виготовлені, профілем і діаметром. Перед тим як придбати водостічну систему, ознайомтеся, будь ласка, з інформацією про типи водостічних систем, правилами їх монтажу і терміном служби.

 

Водостічні системи в Херсоні та Херсонській області

Система водостоку складається з наступних елементів:

  • – Водостічна труба;
  • – Жолоб;
  • – Коліно;
  • – Воронка;
  • – Заглушка;
  • – Кронштейн та інші дрібні деталі.

водосточниая система

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА УСТАНОВКИ:

1) водостічні елементи повинні бути ретельно підігнані – якщо все зроблено герметично, то водосточка ефективно справляється зі своїм завданням;
2) жолоби повинні бути встановлені з перепадом висоти на 2-5 мм на 1 метр в напрямку водостічної труби (це робиться для того, щоб жолоба не засмічувалися);

3) жолоба не треба жорстко кріпити до гаків, так як при коливаннях температури вони змінюють свою довжину;
4) гаки обов’язково треба кріпити шурупами, а не цвяхами щоб уникнути виривання їх вітром або навантаженням від снігу;

5) водостічні труби обов’язково треба кріпити мінімум двома хомутами, які в свою чергу необхідно монтувати до фасаду довгими шурупами з дюбелем.

Водостік. Ціни (Херсон)

Ціна на водосточку в Херсоні та Херсонській області може відрізнятися в залежності від видів і якості матеріалів, з яких вони зроблені.

Вибираючи водосточку, огляньте уважно всі її елементи на якість клепки, пайки, перевірте на наявність тріщин або дірок, що впливає на довговічність водостічних систем.

Обов’язково вимагайте від продавця сертифікат на водостічні системи. Також на якісну водосточку виробники надаю гарантію не менше 10 років.

Металеві водостічні системи Ніагара, а також пластикові водостічні системи Каньйон і монтаж водосточкав Херсоні та Херсонській області ви можете замовити, звернувшись до дилерів або до нашого регіонального представника:

тел: (050) 318-54-96

тел: (0552) 444-225

факс: (0552) 444-225

budtekh@gmail.com

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 6, 2014