Водостічні системи Суми

заказать Профнастил в Сумах
купити Профнастил

у наших дилерів в Сумах
Сумській області

Купити водостічні системи в Сумах і Сумській області

На ринку існує широкий спектр комплексних водостічних систем, які розрізняються матеріалами, з яких вони виготовлені, профілем і діаметром. Перш ніж купити водостік в Сумах і Сумській області ознайомтеся з інформацією про типи водостоків, правилами їхнього монтажу і терміном служби.

Водостічні системи в Сумах та Сумській області

Система водостоку складається з наступних елементів:

  • – Водостічна труба;
  • – Жолоб;
  • – Коліно;
  • – Воронка;
  • – Заглушка;
  • – Кронштейн та інші дрібні деталі.

водосточниая система

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА УСТАНОВКИ:

1) водостічні елементи повинні бути ретельно підігнані – якщо все зроблено герметично, то водосточка ефективно справляється зі своїм завданням;
2) жолоби повинні бути встановлені з перепадом висоти на 2-5 мм на 1 метр в напрямку водостічної труби (це робиться для того, щоб жолоба не засмічувалися);

3) жолоба не треба жорстко кріпити до гаків, так як при коливаннях температури вони змінюють свою довжину;
4) гаки обов’язково треба кріпити шурупами, а не цвяхами щоб уникнути виривання їх вітром або навантаженням від снігу;

5) водостічні труби обов’язково треба кріпити мінімум двома хомутами, які в свою чергу необхідно монтувати до фасаду довгими шурупами з дюбелем.

Водостік. Ціни (Суми)

Ціна на водосточку в Сумах та Сумській області може відрізнятися в залежності від видів і якості матеріалів, з яких вони зроблені.

Вибираючи водосточку, огляньте уважно всі її елементи на якість клепки, пайки, перевірте на наявність тріщин або дірок, що впливає на довговічність водостічних систем.

Обов’язково вимагайте від продавця сертифікат на водостічні системи. Також на якісну водосточку виробники надаю гарантію не менше 10 років.

Металеві водостічні системи Ніагара, а також пластикові водостічні системи Каньйон і монтаж водосточкав Сумах та Сумській області ви можете замовити, звернувшись до дилерів або в наш департамент:

Курський пр-т, 147, оф. 184.

тел: (067) 409-74-75

i.tyutyunnik @ pruszynski.com.ua

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 6, 2014