Водостічні системи Івано-Франківськ

заказать Профнастил в Івано-Франковську
купити Профнастил

у наших дилерів в Івано-Франковську
Ивано-Франковській області

Купити водостічні системи в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Якщо Ви хочете купити водостік в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, Вам необхідно звернутися до наших дилерів, на складах яких є запас якісної продукції: металевий водостік, пластиковий водостік.

Водостічні системи в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Водостік в Івано-Франківську та Івано-Франківській області незамінний, так як в середньому за рік тут випадає 689 мм атмосферних опадів, в середньому за рік в області спостерігається 164 дні з опадами.

Також в цій галузі кількість снігу, що випадає, перевищує середні показники по Україні. В останні роки сніговий покрив продовжує збільшуватися, тому тут бажано монтувати металеві водостічні системи. Але й пластикові водостічні системи в цій області можна також використовувати.

 

Водостік. Ціни (Івано-Франківськ)

Звернувшись до відомих виробникам водостічних систем, ви гарантуєте собі придбання якісної продукції, яка прослужить вам протягом багатьох років. Так компанія «Прушиньскі» на водостічну систему з металу Niagara власного виробництва надає гарантію 15 років (термін служби – більше 30 років).

Вибирайте водосточку дуже уважно, беручи до уваги основні моменти, від яких безпосередньо залежитьціна на водосточку в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, а також термін її служби.Будинок вам прослужить довго, якщо ви поставитеся до вибору водосточка серйозно.

ОСЬ КРИТЕРІЇ, ЗА ЯКИМИ МОЖНА ВИБРАТИ ЯКІСНУ МЕТАЛЕВУ ВОДОСТОЧКУ:

1) товщина листа не менше 0,6 мм (так як при лавинному сході снігу жолоби з тонкого металу можуть погнутися, а ремонтувати його проблематично);

2) покриття з пасивуючим шаром, грунтовкою і полімерним покриттям (обов’язково з 2-х сторін!). Якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнуватися і все це призведе корозії металевої підстави водосточка;

3) вибирайте водостік того виробника, який постачає його з усіма комплектуючими (жолоби, труби, гаки, заглушки тощо) і має пристойні складські запаси – це дозволить вам оперативно докупити відсутні елементи;

4) купувати водосточку краще у дилерів відомих виробників, так як вони надають на водосточку сертифікати і гарантію;

5) перед покупкою огляньте всі деталі: труби і жолоби повинні мати ідеально круглу форму, всі шви повинні бути рівними;

6) також звертайте увагу на глибину жолобів (збільшена глибина підвищує їх пропускну спроможність).Пропоновані компанією «Прушиньскі» водостічні системи Niagara мають велику глибину, що дозволяє відводити більшу кількість дощової води з даху без небезпеки переливання.

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж водосточка в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, так як від нього залежить, скільки прослужить будинок вам і вашій родині. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Водостік. Ціна (Івано-Франківськ) на металеву та пластикову водосточку відрізняється. Але краще не економити, а придбати якісний товар.

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

вул. Промислова, 2-г

тел: (0342) 72-19-72

факс: (0342) 72-19-00

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 6, 2014