Профнастил Хмельницьк

заказать Профнастил в Хмельницьку
купити Профнастил

у наших дилерів в Хмельницьку
Хмельницькій області

Купити профнастил в Хмельницькому та Хмельницькій області

Купити профнастил в Хмельницькому та Хмельницькій області ви зможете, звернувшись у регіональне представництво Прушиньскі за тел. 067-67-127-33.

Профнастил в Хмельницькому та Хмельницькій області

Профнастил як і металочерепиця – дуже популярний будівельний матеріал у Україні. Застосування йому можна знайти не тільки в промисловому і комерційному будівництві, але і в будівництві приватних будинків, господарських будівель, альтанок і т.д. Так деякі забудовники облаштовують покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дачних споруд. Тому, нагадаємо вам, що кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень, особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «М’які», коли несучий профнастил є основою, а поверх нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали;
  • «Жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі.

Профнастил. Ціни (Хмельницький)

Профнастил треба вибирати педантично, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил в Хмельницькому і Хмельницькій області, а також термін служби цього матеріалу. Так компанія «Прушиньскі» використовує для його випуску тільки якісний метал – сталевий оцинкований лист, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.

Ми виробляємо оцинкований профнастил, а також з полімерним покриттям і покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і терміном служби.

Ціна профнастилу в Хмельницьку для цього покриття дуже демократична, тому профнастил в Хмельницькому – дуже популярне покрівельне покриття.

Важливий чинник – це якісний монтаж профнастилу в Хмельницькому і Хмельницькій області, так як від нього залежить, скільки прослужать вам ці матеріали. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Крім використання профлистів в будівництві (покрівлі, фасади і т.д), профнастил для забору (Хмельницький та Хмельницька область) сьогодні самий практичний і естетичний.

Ми рекомендуємо застосовувати профнастил для парканів з двостороннім фарбуванням.

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ:

тел: (0322) 42-17-37
факс: (0322) 42-17-37

Фотогалерея профнастилу в Хмельницькому та Хмельницькій області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням профнастилу Прушиньскі у Хмельницькій області:

Немає даних

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), April 8, 2014