Купити профнастил в Луцьку

заказать Профнастил в Луцьку
купити Профнастил

у наших дилерів в Луцьку
Волинській області

Профнастил – відмінний матеріал для покрівлі. Однак профільний настил має великі видові різноманіття, які розрізняються за призначенням, характеристиками, основного матеріалу. Профнастил використовується не тільки в будівництві (для даху або фасадів), але і для паркану. Ворота з профнастилу досить практичні і виглядають естетично.

Характеристики та особливості

Перед тим як купити дійсно необхідний вид матеріалу покрівлі для монтажу в Волинській області, слід детально ознайомитися з ключовими характеристиками цього популярного матеріалу.

По-перше, потрібно визначитися з типом металевого профнастилу:

профнастил стіновий (для облицювання фасаду, пристрої забору);
профнастил покрівельний (для монтажу покрівлі);
профнастил конструкційний або несучий (для влаштування плоских покрівель, застосування в якості незнімної опалубки);
профнастил спеціального призначення (перфорований профлист, прозорий профільний лист).

По-друге, слід звертати увагу на особливі геометричні показники цього покрівельного матеріалу, які мають певне значення при установці:

висота;
ширина (береться до уваги корисна і повна ширина);
товщина.

Profnastil_2

При виборі профнастилу слід брати до уваги на опис типу профілю та його класифікацію. Наприклад, профнастил для фасаду не рекомендований для покрівлі, оскільки має вузьку частину нижнього перерізу, що вказує на зменшену здатність пропускати вологу.

Не менш важливий момент – гарантія від виробника. Слід поцікавитися не тільки виробником такого листа, але і перечитати відгуки про нього.

Які параметри слід враховувати при виборі якісного листа профілю?

Вибір повинен грунтуватися на спеціальному перетині листа, а також на наступних важливих моментах:

Маркування – марка «Н» використовується для покрівлі, а «С» – для створення огорож, парканів. Також представлена марка «НС», яка вважається універсальною. Зараз користуються популярністю марки ПС-8, ПК-20.
Зовнішній вигляд – у якісного профільного листа поверхня повинна бути гладкою, не мати тріщин, сколів.
Тип полімерного покриття – цинкове покриття має високу стійкість до корозії, але найбільш якісним вважається матове поліестерове покриття.
Стандарт виробництва – висока якість переважно властиво матеріалами, виконаним при дотриманні державних стандартів (ДСТУ).
Показники жорсткості – міцний лист не повинен просто згинатися або ламатися.
Ціна залежить від виду, розмірів, товщини і ваги листа, типу покриття, політики заводу виготовлювача, продавця.

Весь перелік важливої інформації представлений на сайті компанії Прушиньскі, де ви зможете знайти відомості про те, як замовити профнастил оптом через дилерську мережу, яка працює у всіх містах Волинської області, включаючи міста Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ, Берестечко, Горохів, Кам’янець- Каширський, Ківерці, Любомль, Рожище, Устилуг. На сайті можна розрахувати вартість матеріалу в грн з урахуванням розмірів.

Щоб замовити профнастил від компанії Прушиньскі в Луцьку, звертайтеся за телефонами 099-736-03-09, 067-679-29-17, контактна особа Сергій Гулій. Також можна писати на ел. пошту Lutsk@pruszynski.com.ua.

Profnastil_5

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), April 8, 2014