Купити профнастил в Вінниці

заказать Профнастил в Вінниці
купити Профнастил

у наших дилерів в Вінниці
Вінницькій області

Профнастил – бездоганний матеріал для покрівлі, який користується популярністю в будівництві вже багато років. Раніше цей покрівельний матеріал застосовувався виключно в промисловості, а зараз його використовують в заміському будівництві, адже він підходить для даху та парканів. Сьогодні часто можна зустріти ворота з профнастилу. Це стало можливим завдяки чудовому зовнішньому вигляду листа профілю, широкому видовою різноманітністю, легкості установки і наявності великої кількості різних кольорів і відтінків.

Як правильно вибрати профнастил в Вінницькій області?

Виготовляється профнастил на заводі різного розміру з урахуванням наступних 4-х показників: товщина; ширина; ширина і висота хвилі. Про такі показники, як товщина і ширина, багато не скажеш, адже цей матеріал виробляється з використанням листа оцинкованого за допомогою методу холодного прокату. Якість профнастилу збільшується відповідно до зростання цих показників, що вказує на його жорсткість і здатність витримувати значні навантаження. Однак це вплине на розрахунок ціни матеріалу в грн. Останні 2 пункти, що вказують на розміри хвилі, свідчать про міцність матеріалу.

Основні види профнастилу

Перший вид – покрівельний матеріал, який маркірується «Н». Рекомендується для покрівлі. Другий – стіновий вид, йому властива марка «С». Оптимальний варіант для створення парканів. Третій – профнастил комбінований, маркується «НС». Універсальний, адже з нього можна формувати огорожі та покрівлю. Цифри в маркуванні вказують на розмір хвилі (висота, ширина), вимірюється в мм. Зараз користується популярністю профнастил ПС-8, ПК-20.

Особливості експлуатації профнастилу

Найважливіший показник довговічності – наявність гарантії від виробника. Гарантійний термін профнастилу від Прушиньскі в залежності від виду покриття становить від 10 до 30 років. Відомо, що монтаж профнастилу здійснюється горизонтально, тому він схильний до великих навантажень з боку атмосферних опадів.

Захист цинку

Саме оцинкований шар є додатковим захистом для листа профнастилу. Якщо звернути увагу на опис, то можна знайти кількість цинку, яке використовувалося на один квадратний метр матеріалу. Стандартний показник – від 275 г. При виборі профнастилу слід враховувати тип покриття: матовий або гладкий (найбільш якісним вважається перший варіант). Не забувайте перечитати відгуки, що дозволить визначитися з вибором оптимального профнастилу.

На сайті ви дізнаєтеся, як купити профнастил оптом через дилерську мережу, яка працює у всіх містах Вінницької області, включаючи Могилів-Подільський, Козятин, Ладижин, Жмеринка, Хмільник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямпіль. При розрахунку вартості враховуйте розміри листа (ширина, довжина), його вага. Щоб замовити профнастил від компанії Прушиньскі в Вінниці, звертайтеся до регіонального представництва «Актив-Трейд», яке знаходиться по вул. Данила Нечая, будинок. 65, оф. 314. Також можна телефонувати за номерами 067-441-10-52, 0432-69-97-27, факс – 0432-55-38-11. Адреса ел. пошти – akt_rad@mail.ru.

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 12, 2014