Профлист в Одесі

заказать Профнастил в Одесі
купити Профнастил

у наших дилерів в Одесі
Одеській області

До числа надійних і довговічних матеріалів для покрівлі відноситься і профнастил. Цей покрівельний матеріал відрізняється великою видовою різноманітністю і різниться згідно призначенню, характеристикам, ключовому матеріалу, який використовується для його створення. У будівельній сфері він широко застосовується для даху або створення фасаду. Останнім часом його стали використовувати і для парканів. Ворота з профнастилу характеризується практичністю і красивим зовнішнім виглядом.

Профнастил: особливості, основні характеристики

Купити профнастил зараз не складно в Одеській області, але щоб придбати дійсно підходящий варіант цього матеріалу, який би відрізнявся легким монтажем, слід враховувати основні характеристики та особливості цього затребуваного покрівельного матеріалу. Типи профнастилу: профнастил стіновий (для облицювання фасаду, паркану); профнастил покрівельний (для монтажу покрівлі); профнастил конструкційний або несучий (для влаштування плоских покрівель, застосування в якості незнімної опалубки); профнастил спеціального призначення (перфорований профлист, прозорий профільний лист). Особливе значення в процесі установки цього покрівельного матеріалу має висота, ширина, товщина листа. Вибираючи якісний профнастил, ретельно знайомтеся з описом, що додається до нього виробником. Гарантія від виробника – теж важливий момент, який слід враховувати. Відгуки про аркуші профнастилу допоможуть вам швидше визначитися з вибором.

Які параметри допоможуть у виборі листа профнастилу?

1. Маркування – для покрівлі оптимальним буде профіль марки «Н», а для формування огорож, парканів – «С». На ринку відома марка «НС», вона є універсальною. Сьогодні можна придбати марки ПС-8, ПК-20.

2. Зовнішній вигляд. Якісний лист профнастилу відрізняється гладкою поверхнею, де категорично не допускаються навіть найменші тріщини, шорсткості.

3. Типи полімерного покриття. Висока стійкість до корозії і зовнішніх впливів властива матеріалами з цинковим покриттям. Матове поліестерове покриття вважається найбільш якісним.

4. Гарантія якості. Високий рівень надійності і значний експлуатаційний термін властивий профнастилу, який проведений відповідно до державних стандартів (ДСТУ).

5. Рівень жорсткості. Дійсно міцний і міцний лист не просто зігнути або зламати.

6. Ціна. Вартість цього матеріалу формується відповідно до виду, розміру, а також з урахуванням товщини листа і його ваги, типу покриття і заводу-виробника. На сайті компанії Прушиньскі представлена вся необхідна інформація, де також можна здійснити покупку профнастилу оптом. Також дізнаєтеся, як замовити профнастил через дилерську мережу, яка працює у всіх містах Одеської області, включаючи великі і міста районного значення: Балта, Білгород-Дністровський, Біляївка, Ізмаїл, Подольск, Теплодар, Чорноморськ, Південне, Апостолове, Васильківка, Березівка, Болград , Вилкове, Кілія, Кодима, Роздільна, Рені, Татарбунари. Щоб придбати профнастил від компанії Прушиньскі в Одесі, звертайтеся за адресою вул. Дальницька, дом.23 / 4, оф. 407. Також можна телефонувати за номерами 048-714-52-43, 067-514-08-42. Факс: 048-714-52-43. Адреса елек. пошти – odessak2@ukr.net.

 

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 12, 2014