Купити профнастил в Черкасах

заказать Профнастил в Черкасах
купити Профнастил

у наших дилерів в Черкасах
Черкаській області

У процесі підбору ідеального покрівельного матеріалу, такого як профнастил, слід дивитися на чотири ключові показники: завод-виробник, покриття з полімеру (тип), висота хвилі і розмір самого листа. Перед покупкою цього матеріалу від виробника, не варто сильно економити, адже є ймовірність придбати менш якісний матеріал для даху. Компанія Прушиньскі пропонує придбати високоякісний профнастил, який дійсно відрізняється довговічністю і простим монтажем.

Визначаємося з типом покриття профлиста для покрівлі

Кожен лист профнастилу сформований з декількох шарів. Верхній шар – захисно-декоративне лакофарбове покриття, яке не тільки покращує зовнішній вигляд матеріалу, а й підвищує його експлуатаційні властивості. Зараз можна купити профнастил з наступними видами полімерного покриття: Поліестр – з глянсовою, гладкою поверхнею, стійкістю кольору і економічністю. Товщина цього покриття досягає 25 мікрон. Матовий – поверхня має матовий відтінок, що і гарантує більш благородний зовнішній вигляд листа. Товщина в мікронах – 35. Пурмат, Пурлак – не схильний до вицвітання, має антикорозійні властивості. Товщина в мікронах – не більше 50. Щоб визначитися з типом покриття з полімеру, слід враховувати його призначення, адже ви можете придбати варіант, який більше підходить для виготовлення забору або воріт з профнастилу.

Ключові характеристики профнастилу

Перед покупкою цього покрівельного матеріалу, слід враховувати такі параметри:

1. Розмір. Проведіть точний вимір площі, яку плануєте покрити цим матеріалом.

2. Висота хвилі. Якщо необхідні листи для даху, тоді слід вибрати варіант, у якого висота хвилі становить понад 20 мм, а для паркану – від 8 мм.

3. Маркування. Профнастил марки «С» відноситься до стінового увазі, а з маркуванням «Н» підходить для установки покрівлі. Цю інформацію можна знайти в описі.

4. Товщина листа – не менше 0,45 мм.

5. Жорсткість.

6. Наявність гарантії.

7. Товщина цинкового покриття – оцинкований профнастил більш довговічний, його оптимальна товщина – 275 г на один кв. м.

На сайті компанії Прушиньскі представлена вся необхідна інформація та відгуки. Ви можете здійснити покупку профнастилу оптом. В каталозі є популярні марки профнастилу ПК-20, ПС-8. Також можна провести розрахунок ціни в грн з урахуванням ваги, розмірів. Чи зможете детально дізнатися, як замовити профнастил через дилерську мережу, яка працює у всіх містах Черкаської області, включаючи великі і міста районного значення Ватутіне, Канів, Золотоноша, Сміла, Умань, Городище, Жашків, Звенигородка, Кам’янка, Корсунь-Шевченківський, Монастирище, Тальне, Христинівка, Чигирин, Шпола. Щоб придбати профнастил від компанії Прушиньскі в Черкасах, звертайтеся за адресою вул. Різдвяна, будинок. 290, оф. 5. Також можна телефонувати 097-292-10-00. Факс: 0472-599-866. Адреса ел. пошти – e.amelin@pruszynski.com.ua.

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 12, 2014