Металочерепиця Хмельницьк

заказать Профнастил в Хмельницьку
купити Профнастил

у наших дилерів в Хмельницьку
Хмельницькій області

Купити металочерепицю Прушиньскі в Хмельницькому

Щоб купити металочерепицю Прушиньскі в Хмельницькому та Хмельницькій області, потрібно звернутися у відділ продажів ТОВ “ПрушиньскіУкраїна” за телефоном тел. 067-67-127-33 або по ел. поштою pruszynski@yv.lv.ukrtel.net

Склади компанії «Прушиньскі» у Хмельницькій області де відвантажується металочерепиця: м.Хмельницький.

Металочерепиця в Хмельницькому та Хмельницькій області

Вибираючи, який покрівельний матеріал купити для свого будинку, споживач найчастіше орієнтується на зовнішній вигляд матеріалу, його ціну, термін експлуатації (гарантійний строк), вартість монтажу, терміни поставки, на репутацію постачальника, монтажника і виробника. Об’єктивне порівняння за цими характеристиками (ціна-якість) призводить найчастіше до вибору покрівельних матеріалів, виготовлених з тонколистового металу з захисним декоративним покриттям, – металочерепиці, а також фальцевих панелей і профнастилу. На сьогодні покрівля з металу, незважаючи на більш високу ціну, швидкими темпами тіснить традиційний шифер, займаючи все більшу частку в продажах покрівельних матеріалів.Чому так відбувається?

1. Покрівлі з металу розраховані на довгий термін служби. Завдяки технології виробництва сировини (посилання) та металочерепиці (профнастилу) посилання) покрівля з метала розрахована на термін служби в 25-50 років. Захисне декоративне покриття є стійким до впливу навколишнього середовища.

2. Великий вибір кольорів, покриттів і форми. Компанія Прушиньскі випускає чотири види металочерепиці – Шафір, Крон, Арад і Арад Класик з різною довжиною і висотою тайла (посилання на сторінку металочерепиці). В якості декоративно-захисного покриття використовується поліестер в 24 кольорах, крупнозернистий матовий поліестер в 9 кольорах, Пурмат – в 6 кольорах. Жодне інше покриття не дає подібного вибору.

3. Порівняно нескладний і швидкий монтаж. Порівняно з штучними матеріалами, монтаж металочерепиці (профнастилу) відбувається швидше і коштує менше. Сказане не відноситься до фальцевим покрівельним панелям, оскільки їх монтаж передбачає більш високу кваліфікацію монтажників і високу трудомісткість.

4. Металочерепиця – це легка покрівля. Вона не створює великого навантаження на несучі конструкції стін і фундаментів, що дозволяє ефективно застосовувати сучасні технології будівництва, легкі штукатурні і вентильовані фасади, дає простір для створення оригінальної конструкції та архітектури кожного будинку

ТАК САМО ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ В НАШЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО:

тел: (0342) 72-19-72

факс: (0342) 72-19-00

Фотогалерея металочерепиці в Хмельницькому та Хмельницькій області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці Прушиньскі у Хмельницькій області:

– Немає даних

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 11, 2014