Металочерепиця м. Кременчук

заказать Профнастил в Кременчуку
купити Профнастил

у наших дилерів в Кременчуку
Полтавській області

Купити металочерепицю Прушиньскі в Кременчуці

Компанія «Прушиньскі» виробляє різні види металочерепиці в Київській області, але купити металочерепицю ви можете також і в Кременчуці. Наші дилери працюють по всій території Полтавської області.

Склади компанії «Прушиньскі» у Полтавській області, де відвантажується металочерепиця:Полтава, Кременчук.

Металочерепиця. Ціни (Кременчук)

Вибирайте металочерепицю дуже уважно, беручи до уваги основні моменти, від яких безпосередньо залежить ціна на металочерепицю в Кременчуці і Полтавській області, а також термін служби покрівлі.

Покрівля вам прослужить довго, якщо ви поставитеся до вибору металочерепиці серйозно. Ось критерії, за якими можна вибрати якісну металочерепицю:

– Товщина листа не менше 0,5 мм,

– Покриття з пасивуючим шаром, грунтовкою і полімерним покриттям.

Якщо який-небудь шар відсутній, то декоративне покриття в процесі експлуатації швидко зруйнуватися і все це призведе корозії металевої підстави металочерепиці.

Ми надаємо своїм замовникам також широкий вибір полімерних покриттів металочерепиці: поліестер, матовий поліестер, Purmat, PVDF. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками, стійкістю до вигорання і терміном служби. Найкращим покриттям сьогодні є Purmat. Купити металочерепицю в в Кременчуці і Полтавській області з таким покриттям Ви можете у дилерів компанії «Прушиньскі».

Ще один дуже важливий фактор – це якісний монтаж металочерепиці в в Кременчуці і Полтавській області, так як від нього залежить, скільки прослужить покрівля вам і вашій родині. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Металочерепиця. Ціна (Кременчук) на це покриття дуже демократична, тому металочерепиця в Кременчуці і Полтавській області – дуже популярне покрівельне покриття.

Купити металочерепицю в Кременчуці і інші наші покрівельні матеріали ви можете у нашого регіонального представника ФОП Нікулічев та інших наших дилерів.

Адреса центрального офісу: м. Кременчук вул. 29 вересня, 7, оф. 5.

Телефон: (0536) 703-143 
(097) 399-04-91, (050) 636-69-19 
Е-mail: Pruszynski-nikulich@yandex.ru 
Контактна особа: Нікулічев Євген Григорович, Нікулічев Ірина Вікторівна

Фотогалерея металочерепиці в Кременчуці

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці Прушиньскі в Кременчуці:

Немає даних

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 11, 2014