Металочерепиця Чернігів

заказать Профнастил в Чернігові
купити Профнастил

у наших дилерів в Чернігові
Чернігівській області

Купити металочерепицю в Чернігівській області

Для того, щоб купити металочерепицю в Чернігові та Чернігівській області, Вам необхідно звернутися до нашим дилерам , які знаходяться в наступних регіонах:

Чернігів, Прилуки, Ніжин, Варва, Бобровиця, Срібне, Козелець, Остер, Славутич, Ріпки, Городня, Березна, Мена, Сосниця, Короп, Щорс, Корюківка, Семенівка, Новгород-Сіверський, Куликівка.

Склади компанії «Прушиньскі» у Чернігівській області, де відвантажується металочерепиця:Чернігів. 

Металочерепиця. Ціни (Чернігів)

Купуючи покрівельні матеріали, вас насамперед має цікавити не стільки ціна на металочерепицю у Чернігові, скільки її якість.

Металочерепиця. Ціна (Чернігів) на це покриття дуже демократична, тому металочерепиця в Чернігові – дуже популярне покрівельне покриття.

Металочерепиця в Чернігові та Чернігівській області

Вибираючи, який покрівельний матеріал купити для свого будинку, споживач найчастіше орієнтується на зовнішній вигляд матеріалу, його ціну, термін експлуатації (гарантійний строк), вартість монтажу, терміни поставки, на репутацію постачальника, монтажника і виробника. Об’єктивне порівняння за цими характеристиками (ціна-якість) призводить найчастіше до вибору покрівельних матеріалів, виготовлених з тонколистового металу з захисним декоративним покриттям, – металочерепиці, а також фальцевих панелей і профнастилу. На сьогодні покрівля з металу, незважаючи на більш високу ціну, швидкими темпами тіснить традиційний шифер, займаючи все більшу частку в продажах покрівельних матеріалів.Чому так відбувається?

1. Покрівлі з металу розраховані на довгий термін служби. Завдяки технології виробництва сировини та металочерепиці (профнастилу) покрівля з метала розрахована на термін служби в 25-50 років. Захисне декоративне покриття є стійким до впливу навколишнього середовища.

2. Великий вибір кольорів, покриттів і форми. Компанія Прушиньскі випускає чотири види металочерепиці – Шафір, Крон, Арад і Арад Класик з різною довжиною і висотою тайла. В якості декоративно-захисного покриття використовується поліестер в 24 кольорах, крупнозернистий матовий поліестер в 9 кольорах, Пурмат – в 6 кольорах. Жодне інше покриття не дає подібного вибору.

3. Порівняно нескладний і швидкий монтаж. У порівнянні з штучними матеріалами, монтаж металочерепиці (профнастилу) відбувається швидше і коштує менше. Сказане не відноситься до фальцевим покрівельним панелям, оскільки їх монтаж передбачає більш високу кваліфікацію монтажників і високу трудомісткість.

4. Металочерепиця – це легка покрівля. Вона не створює великі навантаження на несучі конструкції стін і фундаментів, що дозволяє ефективно застосовувати сучасні технології будівництва, легкі штукатурні і вентильовані фасади, дає простір для створення оригінальної конструкції та архітектури кожного будинку

 Інформація про терміни доставок замовлень на металочерепицю в Чернігові:

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставку в Чернігів по вівторках.

Так само Ви можете звернутися в чернігівський департамент за адресою:

вул. Любецька, 163

тел: (0462) 613-015 
тел: (067) 509-71-65 
факс: (04622) 5-83-17 
e-mail: v.djola @ pruszynski.com.ua 

Фотогалерея металочерепиці в Чернігові та Чернігівській області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці Прушиньскі в Чернігівській області:

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), February 17, 2014