Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

33
Стройпартнер (Київ) заполненность % ( 100 / 100 / - / 100 / 100 / 79 )
13364
м. Київ, м. Вишгород, смт. Димер, смт. Іванків, с. Хотянівка
м. Вишгород, "Карат" промисловий майданчик 5А БЦ "Карат"
6шт.
30шт
Будівельник заполненность % ( 100 / 100 / - / 80 / 100 / 11 )
13384
смт. Згурівка
смт. Згурівка, Київська область вул. Чкалова 135А
1
18шт
ДахСервіс заполненность % ( 100 / 100 / - / 0 / 100 / 21 )
13370
г. Київ
вул. Михайла Максимовича, 3 г
4шт.
30шт
Шевченко Д. М. заполненность % ( 92 / 100 / - / 60 / 100 / 31 )
31183
м. Яготин, смт. Згурівка, м. Березань, смт. Баришівка, м. Переяслав-Хмельницький. другие
Киевская область, м. Яготин, вул. Переяславська, 14
7
15шт
Покрівельна майстерня заполненность % ( 64 / 100 / - / 69 / 76 / 11 )
38441
Обухів, Обухівський район: Козин, Українка, Трипілля, Григорівка, Гусачівка, Германівка, Підгірці Кагарлицький район: Стайки Стрітівка Гребені Києво-Святошинський район: Вишневе. Петрівське Боярка Крюківщина Хотів Лісники Ходосівка другие
Київська область, м Обухів, вул. 8-го березня, 24
22шт
ФОП Уваров Є.Л. заполненность % ( 69 / 100 / - / 36 / 24 / 22 )
13363
м. Біла Церква, м. Узин, смт. Рокитне, м. Тараща, смт. Ставище, смт. Володарка, м. Сквира, м. Тетіїв другие
м. Біла Церква, провулок Будівельників, 1 м. Сквира, вул. Київська, 34
13шт.
22шт
АМБІТ-К заполненность % ( 100 / 68 / - / 35 / 35 / 10 )
13372
м. Київ, с. Петропавлівська Борщагівка, с. Софіївська Борщагівка, м. Вишневе, с. Боярка другие
08130, Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Кришталева, 3, оф. 39
4 шт
9шт
ФОП Семенченко С.М. заполненность % ( 90 / 100 / - / 0 / 29 / 11 )
13377
м. Бровари, смт. Згурівка, смт. Велика Димерка, с. Гоголів
м. Бровари вул. Олімпійська, 2а
5шт.
15шт
ТОВ Союзбудкомплект заполненность % ( 56 / 90 / - / 73 / 19 / 0 )
13373
м. Київ, м. Вишневе
м. Київ вул. Полупанова, 21
4шт.
12шт

Купити металочерепицю, профнастил в Києві та Київській області

Список офіційних дилерів Прушиньскі в Києві та Київській області, у яких можна купити металочерепицю, фальцеву покрівлю, профнастил, паркани виробництва Прушиньскі, подано вище

Для роздрібних покупців

Роздрібним покупцям ТОВ «Прушиньскі» забезпечує повний сервіс від замірів до поставки через мережу своїх дилерів. Дилери нашої компанії мають достатній досвід і кваліфікацію, що дозволяє максимально комфортно купити покрівлю з металочерепиці, фальцевих панелей, профнастилу, а також інші матеріали та аксесуари для покрівлі та фасаду. Металочерепиця, профнастил, фальцева панелі поставляються під замовлення згідно з індивідуальними розмірами конкретної покрівлі. У той же час необхідні для повної комплектації покрівлі супутні матеріали (утеплювачі, плівки, мансардні вікна, водостічні системи, снігозатримувачі, саморізи по дереву і по металу та інші аксесуари) дозволяють здійснити повну комплектацію покрівлі та фасаду в найкоротші терміни. Для захисту від підробок наша продукція:

пакується у фірмову упаковку з логотипами компанії;
металочерепиця та профнастил мають маркування із зворотного боку аркуша, на якій зазначений виробник, номер замовлення і т.п.
в упаковку з металочерепицею вкладається бланк гарантії та специфікація Прушиньскі.

Ціна металочерепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу виробництва Прушиньскі досить висока, тому що ми працюємо тільки з якісним металом. Забезпечуючи високі стандарти якості, ТОВ «Прушиньскі» в числі перших виробників металочерепиці та профнастилу, створило свою лабораторію на заводі, що дозволяє ще на етапі прийому сировини перевіряти його відповідність європейським нормам, а також стандартам, що діють на території України. Ми працюємо з багатьма відомими європейськими заводами виробниками металу, такими як: Arcelor-Mittal Steel, Corus-Myriad, Ecostahl, Salzgitter, Marcegaglia. Компанія «Прушиньскі» піклується про своїх клієнтів, надаючи гарантію на свої матеріали, а також проводячи навчання дилерів та будівельників на базі Навчального центру компанії «Прушиньскі». Регулярне навчання дозволяє підвищити рівень знань дилерів і їх будівельних бригад про металочерепицю, фальцевої покрівлі та інших матеріалах нашого виробництва і специфіці монтажу покрівлі. Проходження навчання підтверджується видачею сертифікату та іменний Книги покрівельників з відповідними відмітками. Компанія дякує Вам за вибір нашої продукції і наших дилерів. Сподіваємося, що наша співпраця буде таким, що Ви будете рекомендувати нашу продукцію і наших дилерів, коли Ваші знайомі також захочуть купити металочерепицю, фальцевую покрівлю, профнастил або паркан не тільки в Києві, а й в інших регіонах України.
Для інвесторів

ТОВ «Прушиньскі» – найбільший постачальник покрівельних і фасадних матеріалів для комерційного сегменту будівництва не лише в Києві та Київській області, а також по всій Україні. Нашими партнерами є як зарубіжні торгові мережі, такі як «Ашан», «Леруа Марлен», «Метро Кеш енд Керрі», «Рабен», так і вітчизняні – «Епіцентр», «Нова Лінія», корпорація «Рошен», «Молочний Альянс »та багато інших, які більш детально представлені в розділі об’єкти. Наявність в компанії «Прушиньскі» висококваліфікованих інженерів, а так само постійна співпраця з проектними організаціями, дозволяє оптимізувати проекти і знижувати вартість застосовуваних матеріалів. Досягається це завдяки широкій лінійці продукції для покрівлі та фасаду і наявності сировини в толщинах від 0,5 мм до 3 мм, що дозволяє підібрати оптимальні матеріали під задані навантаження. Так в нашій лінійці для українського ринку представлені більше 25 видів профнастилов з глибиною профілювання від 6 до 160 мм. Окремим напрямком в роботі нашої компанії є проектування та поставка БМЗ (швидкомонтованих будівель) на основі ЛСТК-профілів. Замовник отримує комплектну поставку БМЗ під свої задані розміри і призначення. Попередній розрахунок вартості можна отримати на протязі 3-х днів. Будівля практично повністю комплектується матеріалами виробництва нашої компанії (профнастил, Z- і C-прогони), а монтаж можуть здійснювати наші партнери, що дозволяє зробити привабливими ціну і сервіс. Матеріали, вироблені і поставляються нашою компанією, мають всі необхідні дозвільні документи, оформлені на території України (сертифікати відповідності, протоколи випробувань на несучу здатність, протоколи пожежних випробувань і т.п.)
Для партнерів

Департамент і склад ТОВ «Прушиньскі» в Києві знаходиться за адресою: вул. Марка Вовчка 18-а. Наші співробітники завжди готові надати необхідну інформацію та провести консультації наших клієнтів. Сервіси, які надаються нашим партнерам:

відвантаження зі складу в машини замовників і партнерів;

 

image002

  • наличие сопутствующих аксессуаров на складе (кровельные пленки, водосточные системы, утеплители, саморезы, снегозадержатели и многое другое);
  • предоставление рекламной продукции;
  • обучение персонала дилеров;
  • обучение монтажников и строителей в Учебном центре;
  • шеф-монтаж на крупных объектах;
  • инженерное сопровождение при работе на коммерческих объектах.

Залог успеха нашей команды это своевременные и регулярные отгрузки заказов, качество обслуживания наших партнеров, проведение совместных акций и мероприятий. Компания обеспечивает своих партнеров широким перечнем рекламных материалов ТМ «Pruszynski». Мы тщательно подходим к подбору наших партнеров и поддерживаем с ними как партнерские, так и дружественные отношения. Если Вы желаете стать частью нашей динамично развивающейся команды, мы всегда рады рассматривать и обговаривать с Вами условия нашего сотрудничества.

image004