Закрыть
19 вулиця Шолуденка, Вишгород, Київська область
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 

 

Презентація нашої компанії

Компанія « Стройпартнер » активно бере участь в проектах з будівництва які швидко монтуються, ( БМЗ ) .

Гаражі, ангари , склади і каркасні будинки легко і швидко можна побудувати з легкого сталевого оцинкованого каркаса. Замовлення на ці споруди обробляються нашими фахівцями і далі передаються для монтажу будівельним бригадам . Кожен проект повністю індивідуальний, є можливість реалізації проектних рішень . У монтажі ми використовуємо матеріали, що відповідають європейським стандартам ( ТМ Прушиньскі ) , що в свою чергу робить спорудження надійним в експлуатації , стійким до погодних умов , що має високу пожежобезпечність і теплоізоляцію , виготовлені з екологічно чистої сировини.

В умовах економії коштів , споруди з легкого сталевого каркасу ( БМЗ ) порівняно з будівлями з цегли і дерев’яних матеріалів , лідирують за показниками: висока швидкість монтажу , можливість всесезонного будівництва , менше витрати на фундамент. Швидкомонтовані будівлі легко демонтуються і можуть бути переміщені в інше місце розташування , крім того вони володіють сейсмоустойчивостью .

Основні види діяльності: – Оптовий і роздрібний продаж металочерепиці та профнастилу , оцинкованого каркасного сталевого профілю , водостічні системи , покрівельної плівки , саморізи; – Спорудою складських приміщень , ангарів і Мініангар , а також металевих автомобільних гаражів ; – Будівництво будинків і котеджів «під ключ » за технологією легкого сталевого каркаса ; – Консультаційні послуги з проектування об’єктів з легкого сталевого каркаса ; – Комплексні покрівельні роботи , по огороджувальних конструкцій (паркани) , монтаж легких сталевих каркасів . Вироблена продукція ( металочерепиця , профнастил) затребувана найбільшими будівельними організаціями і користується великим попитом у приватних забудовників. Крім того , ТОВ ” Стройпартнер ” є комплексним виробником об’єктів за технологією легкого сталевого каркаса. ТОВ ” Стройпартнер ” пропонує і гарантує високу якість нашої продукції , безперебійні поставки , наявність широкого асортименту продукції , великої гами кольорів та гнучку систему знижок. Ми завжди прагнемо отримати гарну репутацію і стати надійним партнером , тому наші спеціалісти і робітники мають високу кваліфікацію для бездоганного виконання вимог Замовника.

Продажі і монтажні роботи компанія «Стройпартнер» здійснює не тільки в Києві, Житомирі та Вишгороді, а й:

Вишгородський район: с. Нові та Старі Петрівці, Лютіж, Димер, Демидов, Гаврилівка, Ясногородка, Хотянівка, Новосілки, Осещина, Вища і Нижня Дубечня, Пірново, Варопаев, Жукин, Лебедівка і т.д.

Іванківський район: с. Іванків, Поліське, Обуховичи і т.д.

Житомирська обл.: М. Коростень, Бердичів, Коростишів, Новоград-Волинський, Малин, Романов, Брусилів

Логотип СтройПартнер

Контактна інформація

м. Вишгород, "Карат" промисловий майданчик 5А БЦ "Карат"

(044) 496-21-29
(067) 505-63-41
(044) 496-21-29

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Навіс

Місце знаходження: с. Нові Петрівці Київська обл. Матеріали “Прушиньскі”: оцинкований каркасний профіль, профнастил Т35.

Паркінг

Місце знаходження: м. Київ. Матеріали “Прушиньскі”: Матеріали: оцинкований каркасний профіль, профнастил Т18.

Гараж

Місце знаходження: с. Петропавлівська – Борщагівка Матеріали “Прушиньскі”: оцинкований каркасний профіль, профнастил Т20, металочерепиця.

БМЗ

Місце знаходження: м. Олевськ Житомирська обл. Матеріали “Прушиньскі”: оцинкований каркасний профіль, профнастил Т35, Т18У.

Мийка

Місце знаходження: м. Київ Матеріали “Прушиньскі”: профнастил Т18У, оздоблювальні елементи, саморізи.

Ангар

Місце знаходження: м. Київ Матеріали “Прушиньскі”: профнастил Т20, Т18У, плівки, оздоблювальні елементи, саморізи.

Паркан

Місце знаходження: с. Хотянівка Київська обл. Матеріали “Прушиньскі”: профнастил Т20 Рал 011 мат.

Подвійний бокс

Місце знаходження: м. Житомир Матеріали “Прушиньскі”: профнастил Т18У, оздоблювальні елементи, саморізи.

Будинок дитячої творчості

Місце знаходження: с. Петропавлівська – Борщагівка Матеріали “Прушиньскі”: касетони, оцинкований каркасний профіль, металочерепиця, плоский лист, плівки.

Котельня

Місце знаходження: 2013р, Київська обл., Г.Кодакі Матеріали “Прушиньскі”: Хвильовий профнастил

Котедж

Місце знаходження: Київська обл., М. Шпитьки с., Вул. Фрунзе, д. 2-А Матеріали “Прушиньскі“: металочерепиця, покрівельні аксесуари і плівки, водостічна система

Магазин-зупинка

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Миргород, вул. , Д. Матеріали “Прушиньскі“: касетони, профнастил

Гараж

Місце знаходження: Київська обл., М. Білогородка Матеріали “Прушиньскі“: профнастил, водостічна система, нестандартні аксесуари

Будівельні бригади

Наша будівельна команда складається з кваліфікованих фахівців , виконує будівельні роботи різної складності. Ми монтуємо будинки , ангари , гаражі використовуючи легкий сталевий оцинкований каркас , профнастил , а дахи будинків накриваємо металочерепицею , як у Києві , так і Житомирі. Гарантуємо якісне виконання поставлених завдань , своєчасне здачу робіт відповідно до складених кошторисами та проектною документацією , і з урахуванням побажань замовника. Наша будівельна команда – це злагоджений колектив, що складається з професіоналів , що мають сертифікат на виконання відповідних робіт , отриманий при проходженні навчання в компанії Прушиньскі . Якісним виконанням робіт з європейських матеріалів , ми підвищуємо репутацію ТМ Прушиньскі на будівельному ринку. Отримати консультацію можна за тел. ( 044 ) 496-21-29 . Детальніше на сайті http://stroypartner.kiev.ua/

Наша команда

Наша команда – це група кваліфікованих фахівців і професіоналів. Індивідуальний підхід до кожного покупця , дозволяє оптимально вирішити потреби клієнта , посилаючись на якість і післяпродажний сервіс. У штаті є будівельні бригади з сертифікованих фахівців , які в найкоротші терміни здатні виконати монтаж покрівельних і каркасних металоконструкцій. Якісна робота у цій сфері дозволило компанії « Стройпартнер » домогтися високих результатів продажів , підвищити репутацію , як своєї компанії , так і компанії партнера – « Прушинські ».

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Компанія «Стройпартнер» в 2012 р була відзначена як найкраща компанія з популяризації бренду ТМ Прушински. Крім того, компанія “Стройпартнер” в 2013 р. була нагороджена грамотою, як краща компанія з продажу покрівельних аксесуарів і новинок. На даний момент встановлено 12 рекламних носіїв за ключовими населеним пунктам Київської області та м. Житомира. У планах нашої компанії на 2014 р. встановити ще 6 рекламних носіїв збільшивши географію ТМ Прушински.

Надіслати повідомлення

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Вишгород, "Карат" промисловий майданчик 5А БЦ "Карат"

Телефон: (044) 496-21-29
(067) 505-63-41
(044) 496-21-29

Е-mail: info@stroypartner.kiev.ua

Адрес сайта: www.stroypartner.kiev.ua