Закрыть
Киевская область, г. Яготин, ул. Переяславская, 14
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Компанія створена влітку 2006 року, основна мета якої це просування покрівельних і фасадних матеріалів на нашому ринку. Ми працюємо тільки з кращими компаніями, які досягли значних результатів за обсягом продажів, у тому числі завдяки високій якості, надійності, безпеки продукції, адже тільки виконання всіх цих умов заставу до успіху. Тому левова частка реалізованої продукції це асортимент компанії «Прушиньскі»

Основна особливість нашої команди це вміння знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта і відчувати всі його бажання. Ми розуміємо, що клієнти всі різні, ми допоможемо Вам вибрати оптимальний варіант відповідно до Ваших смаків, уподобань і фінансовими можливостями.

Наші фахівці виїжджають прямо на місце безпосереднього будівництва. Допомагають зорієнтуватися у всьому різноманітті матеріалів, проконсультувати з будь-яких питань, способам укладання і його особливостям. Проводять безкоштовний вимір і розрахунок покрівлі, рятуючи клієнта займатися цими питаннями самостійно. Саме індивідуальний підхід дозволяє втілити всі ваші бажання у виборі оптимального для себе варіанту.

У нашому офісі Ви зможете ознайомитися з усім асортиментом пропонованих нами матеріалів, отримати повну кваліфіковану консультацію по кожному з них. Багато компаній вже оцінили всі переваги від співпраці з нами. Якщо у Вас на руках вже є креслення будинку, наші консультанти за допомогою спеціальної програми з високою точністю розрахують ваше замовлення. При цьому зроблять це абсолютно безкоштовно. При складних питаннях, пов’язаних як з будівництвом, так і з експлуатацією покрівлі та фасадів, може бути проведена виїзна консультація.

Наша гордість постійні клієнти і клієнти, які приходять до нас за рекомендацією.

Працювати чесно і якісно кращий запорука успіху!

Ми дорожимо своїм ім’ям, а клієнти дорожать співпрацею з нами. Ми прагнемо до того, щоб всі технології і матеріали з нашого асортименту були довговічними, екологічними, красивими і зручними у використанні.

logo
Немає логотипу

Контактна інформація

Киевская область, м. Яготин, вул. Переяславська, 14

096-722-72-02

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Багатоквартирний будинок

Місце знаходження: Київська обл, м. Київ, вул. Львівська, буд. 3,5, Матеріали “Прушиньскі”: Крон 350 мат 0,5 мм, покрівельні аксесуари, мансардні вікна, гідробар’єр.

Будівельні бригади

Наш маленький колектив на сьогоднішній день складається з семи будівельних бригад. У яких висококваліфіковані фахівці, допоможуть Вам визначитися з вибором матеріалу, кольору і дати повну консультацію, з монтажу та облаштування Вашої покрівлі. Види послуг, що надаються: – Розрахунок вартості робіт і матеріалів – Монтаж – демонтаж покрівлі – Монтаж водостічних систем і облаштування схилу покрівлі – Монтаж мансардних вікон – Установка парканів

Наша команда

Наша команда складається з висококваліфікованих співробітників, кожен з яких є справжнім фахівцем у своїй сфері. Головна цінність Нашої компанії – це люди, ми цінуємо кожного співробітника і кожного клієнта, оскільки «Великий спорт починається з маленьких перемог». На роботу як на свято! Ми любимо нашу роботу і в цій сфері ми професіонали, які готові прийти на допомогу кожному клієнту і вирішувати нестандартні рішення. Наші співробітники компетентні, толерантні і лояльні до кожного клієнта, вміють завжди донести і настояти на правильному рішенні на користь клієнта.

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Немає даних

Надіслати повідомлення

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: Киевская область, м. Яготин, вул. Переяславська, 14

Телефон:096-722-72-02

Е-mail: Dima.blachy@gmail.com