Закрыть
вул. Михайла Максимовича, 3 г
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

ТОВ « ДАХСЕРВІС » – українське підприємство , яке спеціалізується на виконання покрівельних робіт , а також здійснює постачання всіх необхідних матеріалів для покрівлі та легких вентильованих фасадів. Наше підприємство успішно існує і розвивається на ринку вже більше 10 років. Сотні покрівель , зроблених нами , прикрашають вулиці Києва та області , а також Донецьк , Вінницю та інші міста України . Це і реконструкції старовинних будинків Подолу і нові будівлі в стилі «Хай- тек» і приватні котеджі . Ми маємо досвід роботи з самими вимогливими клієнтами і можемо запропонувати найширший спектр сучасних покрівельних матеріалів. Компанія « ДАХСЕРВІС » – це маленька сім’я , перевірена часом . Наш досвід і бажання розвиватися допомагають нам впоратися з будь поставленим завданням. Основний напрямок діяльності нашої компанії – продаж покрівельних матеріалів , таких як металочерепиця , профнастил , покрівельне покриття типу « луска » , фальцьована покрівля , бітумна черепиця , керамічна черепиця , композитна черепиця з кам’яною крихтою , а так само супутніх матеріалів : підпокрівельні плівки , утеплювачі , водостічні системи , сайдинг , мансардні вікна , кріплення і багато іншого. Так само наша компанія спеціалізується на виконанні покрівельних робіт. Ми виконуємо роботи «під ключ» , що включає в себе монтаж кроквяної системи , монтаж підпокрівельних плівок , монтаж утеплювача , установка водостічної системи і підшитий свеса покрівлі , монтаж мансардних вікон , обхід вентканалов і монтаж ковпаків , монтаж різних покрівельних покриттів ( металочерепиця , бітумна черепиця , керамічна черепиця , композитна черепиця з кам’яною крихтою) . Також наша компанія спеціалізується на монтажі таких покрівельних покриттів як фальцьована покрівля і покрівельна луска ( шашка ) . Наші покрівельники проходять стажування та навчання у провідних виробників покрівельних матеріалів , а також у компаній , що постачають супутні матеріали для покрівель , в Україні та за її межами. Висока кваліфікація наших покрівельних бригад дозволяє виконувати роботи будь-якої складності якісно і у встановлені терміни. Вибираючи нашу компанію, ви отримуєте: • – тільки якісні матеріали з гарантіями та сертифікатами від виробника ; • – своєчасну доставку ; • – конкурентні ціни та гнучку систему знижок; • – професійний рівень обслуговування; • – індивідуальний підхід до кожного клієнта; Ми цінуємо довіру наших клієнтів і готові надавати підтримку на всіх етапах будівництва вашої покрівлі!
_0000907_logo.l

Контактна інформація

вул. Михайла Максимовича, 3 г

044-300-12-38
044-300-12-39
067-443-80-25

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Торговельно-офісний центр

Місце знаходження: 2010р, Київська обл., М. Київ, вул. Саксаганського, д. 40/85 Матеріали “Прушиньскі”: металева покрівля

Житловий будинок з вбудованими приміщеннями

Місце знаходження: 2010р, Київська обл., М. Київ, вул. Волоська, буд 2/21/19 А Матеріали “Прушиньскі”: металева покрівля

Житловий будинок

Місце знаходження: 2009р, Київська обл., М. Київ, вул. Покровська, д. 9-А Матеріали “Прушиньскі”: металева покрівля

Будівельні бригади

Наша компанія спеціалізується на виконанні покрівельних робіт «під ключ». Наші покрівельні бригади виконують такі роботи – Монтаж кроквяної системи , – Монтаж підпокрівельних плівок , – Монтаж утеплювача , – Установка водостічної системи і підшитий свеса покрівлі , – Монтаж мансардних вікон , – Обхід вентканалов і монтаж ковпаків , – Монтаж різних покрівельних покриттів ( металочерепиця , бітумна черепиця , керамічна черепиця , композитна черепиця з кам’яною крихтою) . Також наша компанія спеціалізується на монтажі таких покрівельних покриттів як фальцева покрівля та покрівельна луска ( шашка ) . Всі покрівельники нашої компанії пройшли стажування та навчання у провідних виробників покрівельних і супутніх матеріалів і продовжують підвищувати свою кваліфікацію , відвідуючи тренінги та семінари. Сучасне обладнання нашого виробництва дозволяє виготовляти нестандартні покрівельні аксесуари для вирішення будь-яких завдань. Висока кваліфікація наших покрівельних бригад , високе технічне оснащення нашого цеху і наявність власного вантажного транспорту дозволяють виконувати роботи будь-якої складності якісно і у встановлені терміни.

Наша команда

Наша компанія успішно працює на покрівельному ринку вже більше 10 років. За цей час ми отримали величезний досвід і знання в цій галузі і готові поділитися ними з нашими клієнтами. Але ми ніколи не зупинялися на досягнутому , продовжуючи рости і розширюючи свої знання. Ми пропонуємо такі послуги, як: Виїзд технічного менеджера на об’єкт , завмер ; Розрахунок всіх необхідних покрівельних матеріалів , комплектуючих ; Доставка матеріалів на об’єкт; шефмонтаж ; Монтаж покрівлі «під ключ». Також наші менеджери завжди допоможуть вам зробити вибір покрівельного покриття залежно від виду та характеристик вашої покрівлі. У разі необхідності , запропонуємо конструктивні рішення складних вузлів покрівлі. Наші досвідчені бляхарі можуть виготовити будь-які нестандартні аксесуари для вашої покрівлі та фасаду , такі як ковпаки на вентканали , ковпаки на стовпчики , підвіконні відливи , накривки для зборів , водостоки під колір вашої покрівлі та багато іншого .

Компанія « ДАХСЕРВІС » – це маленька сім’я , перевірена часом .

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: вул. Михайла Максимовича, 3 г

Телефон:044-300-12-38
044-300-12-39
067-443-80-25

Е-mail: dahservis.tov@gmail.com

Адрес сайта: www.dahserv.com.ua