Закрыть
пгт. Згуровка, Киевская область ул. Чкалова 135А
Закрыть
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
 • Drop files here or
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
 • :
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

ПМП «Будівельник» створено та зареєстровано в грудні 1992 року. У своїй діяльності керується стандартами професійності,відповідальності, порядності, тож має надійних партнерів і стабільне фінансове становище.

Основний напрямок діяльності ПМП “Будівельник”- будівництво приміщень різного призначення з цегли, бетону, метало-каркасне будівництво, сендвіч-панелей, касет та касетонів. Фірма також здійснює реконструкцію цивільних та промислових об’єктів, виконує будівельно-монтажні роботи з підготовчого етапу – облаштування будівельних майданчиків і огорож, прокладання внутрішніх та зовнішніх теплових мереж, водопостачання та каналізації.

У нас Ви можете купити:

 • – металочерепицю Kron, Szafir та Arad Classic;
 • – модульну металочерепицю Arad;
 • – панелі для фальцевих покрівель Retroline ;
 • – дахові аксесуари;
 • – нестандартні аксесуари (плнанки під ваші розміри покрівлі).
 • – конструкційні профілі Z, C, L;
 • – профілі для покрівель та фасадів Т-6 – Т-160;
 • – касети стінові внутрішні;
 • – облицювальні РS –панелі та касетони;
 • – водозливні системи « Niagara», «Wavin» ;
 • – покрівельні плівки, мембрани, ущільнювачі;
 • – вентиляційні виходи, термопрокладки ;
 • – мансардні вікна: Fakro та Velux та коміри для коминів;
 • – утеплювач від таких постачальників як Технониколь, Роквул, Paroc.
 • – самонарізи до дерева, метала різних розмірів під колір ваших замовлень, дюбеля до водосточних систем та утеплювачів, а також герметики.

Будівельно-монтажні роботи, що виконує ПМП “Будівельник”, є різноплановими: зведення фундаментів і конструкцій, виготовлення і монтаж металевих, деревяних та огороджувальних конструкцій, монтаж залізобетонних виробів.

На підприємстві працюють кваліфіковані працівники, які вчасно виконують замовлення. Власний автопарк спецтехніки ( автокран, екскаватор, маніпулятор, самоскид) необхідних будівельних машин та механізмів дозволяє швидко впроваджувати ідеї замовників. Сфера ліцензійної діяльності охоплює зведення несучих та огороджувальних конструкцій будівель і споруд, опоряджувальні роботи, монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж.

За роки діяльності на будівельному ринку фірма зарекомендувала себе із найкращої сторони. Підприємство проводило реконструкцію теплових мереж в селищі Згурівка, школі – інтернат, школах району. Збудовано та введено в експлуатацію ряд обєктів соціально – побутового обслуговування населення , торгово-розважальний комплекс “Краплина”, Згурівський районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Стара Оржиця . З 2005 року і на даний час компанія тісно співпрацює з європейським виробником матеріалів для покрівель та фасадів ТОВ”Прушиньскі” надаючи повний комплекс послуг по розрахунку, комплектації та влаштуванню обьектів будівництва, з приміненням сучасних будівельних матеріалів та технологій.

Працівники нашої компанії постійно підвищують свої знання по наданню кваліфікованої допомоги покупцям продукції ТОВ «Прушиньскі». Менеджери компанії та працівники будівельних бригад, пройшовши навчання з монтажу та комплектації об’єктів даховими аксесуарами, утеплювачами, покрівельними плівками, водозливними системами нашої продукції, вивчили правила влаштування покрівельних конструкцій, вентиляції під покрівельного простору і всіх видів покрівельних аксесуарів.

Монтажники, які пройшли навчання отримують сертифікат.

logo
Немає логотипу

Контактна інформація

смт. Згурівка, Київська область вул. Чкалова 135А

0965020467
0503566361
0503847040

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Гараж до житлового будинку

Місце знаходження: Обл. Київська, р-н Згурівський, смт. Згурівка, вул. Українська 45 Матеріали “Прушиньскі”: покрівля металочерепиця Крон. Пластикова водосточна система Вавін, білого кольору. Стіна з металопрофілю Т-10

Житловий будинок

Місце знаходження: Обл. Київська, р-н Згурівський, смт. Згурівка, вул. Тракторна 48 Матеріали “Прушиньскі”: Матеріал — металочерепиця Крон

Супермаркет “Наш Край”

Місце знаходження: Обл. Київська, р-н Згурівський, смт. Згурівка, вул. Українська Матеріали “Прушиньскі”: покрівля Т-57. Стіни Т-35. Утеплювач Технониколь. Водосточна система. Нестандартні та стандартні аксесуари.

Житловий будинок

Місце знаходження: Обл. Київська, р-н Згурівський, смт. Згурівка, вул. Кошового 36 Матеріали “Прушиньскі”: Покрівля – металочерепиця Шафір. Паркан — Т-6. Водосточна система Вавін. Стандартні та нестандартні аксесуари.

Житловий будинок

Місце знаходження: Обл. Київська, р-н Згурівський, смт. Згурівка, вул. Маяковського 85 Матеріали “Прушиньскі”: покрівля Шафір 350. Паркан Т-6. Пластиковий водостік Вавін, білого кольору.Водосточна система. Нестандартні та стандарті аксесуари.

Офісне приміщення

Місце знаходження: Обл. Київська, р-н Згурівський, смт. Згурівка, вул. Чкалова 135А Матеріали “Прушиньскі”: паркан Т-18У. Покрівля Шафір. Стіни Т-18У. Утеплювач Парок. Z C прогони

Торговельно-розважальний комплекс «Крапля»

Місце знаходження: 2011р, Київська обл., Смт. Згурівка, вул. Українська, д. 20 Матеріали “Прушиньскі”: профнастил Т-18UB, Т-57, водозливна система, нестандартні вироби

Районне Дорожнє Управління

Місце знаходження: Обл. Київська, р-н Згурівський, смт. Згурівка, вул. Молодіжна Матеріали “Прушиньскі”: Шафір 350 колір 6005. Пластикова водосточна система Вавін білим кольором.

Житловий будинок

Місце знаходження: 2006р, Київська обл., Смт. Згурівка Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця, нестандартні вироби

Будівельні бригади

Ми раді запропонувати нашим клієнтам послуги по монтажу металочерепиці, заборів з профнастілу, металевих та пластикових водозливних систем. Адже монтаж металлочерепиці, профнастилу та водозливних систем не простий і відповідальний процес, який необхідно довірити тільки професіоналам, які пройшли відповідне навчання в компанії ТзОВ “Прушиньскі”.

В нас є будівельні бригади які виконують комплекс необхідних робіт:

 • – заміна старої покрівлі на нову;
 • – монтаж покрівлі з (металочерепиці, профлистів, фальцевих покрівель) з нуля під ключ;
 • – реконструкцію будівлі;
 • – монтаж металевої та ластикової водозливної системи;
 • – встановлення парканів з профнастилу
 • – послуги вантажного автомобіля з маніпулятором, автокрана, екскаватора, автомобіля самоскида.

По питанню монтажу звертайтесь за тел.. 096-502-04-67, 0503566361( Наталія), 0503847040 ( Ігор)

Наша команда

ПМП «Будівельник» є офіційним представником ТОВ «Прушиньскі». Наше підприємство надає послуги розрахунку, комплектації, монтажу та доставки продукції виготовленої на заводі ТОВ «Прушиньскі». Для цього в нас працюють кваліфіковані спеціалісти з вищою освітою – менеджери, інженери, будівельники. Наша ціль – створити максимум зручностей, надійності для наших клієнтів. Ми зробимо повну комплектацію покрівлі з усіма необхідними матеріалами, так- що нашим клієнтам не потрібно шукати комплектуючі в різних місцях. Клієнти можуть прийти до нас в офіс і купити все необхідне по найкращим цінам . По вашому проекту менеджер прорахує необхідну кількість матеріалів і комплектуючих. Також наші спеціалісти можуть виїхати на об’єкт і зробити необхідні заміри і прорахувати. Для цього в нас є програма з розкладкою листів по даху і підбираються всі комплектуючі.

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: смт. Згурівка, Київська область вул. Чкалова 135А

Телефон:0965020467
0503566361
0503847040

Е-mail: pmpbudivelnik@mail.ru