Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

41
ТОВ “Агенція Будівельних Технологій” заполненность % ( 100 / 98 / - / 100 / 100 / 11 )
13274
Вінниця
м. Вінниця, вул. Енергетична, 6
1
13шт

Продукцію компанії “Прушиньскі” у Вінницькій області можна придбати тільки через дилерську мережу

На даній сторінці представлені партнери компанії, які працюють у Вінницькій області. У них Ви можете придбати таку продукцію, як металочерепиця, профнастил, покрівельні аксесуари, кріплення, стінові касети, фасадні панелі і касетони, а також утеплювачі, водостічні системи, покрівельні плівки, ущільнювачі і мансардні вікна.

Щоб отримати кваліфіковану консультацію, дізнатися актуальну ціну на металочерепицю, профнастил та іншу продукцію, скористайтеся контактами офіційних дилерів у Вінницькій області.

Важливо пам’ятати, що такі покрівельні матеріали, як металочерепиця, профнастил, покрівельні панелі повинні бути професійно змонтовані. Наші дилери порекомендують сертифіковані монтажні бригади у Вінницькій області. Будівельники завжди готові виїхати на об’єкт, виконати заміри і розрахунок необхідної кількості матеріалів. Після отримання замовлення, досвідчені покрівельники виконають якісний монтаж.

Вся продукція виготовляється для клієнта за індивідуальним замовленням. Терміни виготовлення і постачання покрівельних і фасадних матеріалів у Вінницьку область Ви зможете дізнатися у дилера, орієнтовно вони становлять 1-2 тижні.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися в найближчий департамент компанії “Прушиньскі”. Контактні телефони та адреси вказані в розділі контакти.

Купуючи і використовуючи наші матеріали, Ви зможете по достоїнству оцінити довговічність, надійність і гарантовану якість!