Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

26
ФОП Петренко Олександр Германович заполненность % ( 66 / 0 / - / 25 / 35 / 17 )
61204
Полтавська обл.
Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Соборна, 45
1
-
Центр покрівлі заполненность % ( 100 / 100 / - / 100 / 100 / 100 )
28738
м.Кременчук
м. Кременчук проспект Полтавський 33
3шт
32шт
ФОП Корнієнко Юрій Васильович заполненность % ( 100 / 100 / - / 0 / 100 / 100 )
14210
м. Лубни, м. Пирятин, м. Миргород, смт. Ромодан, м. Лохвиця, м. Хорол, смт. Оржиця, смт. Чернухи, м. Гребінка другие
м.Лубни вул. Драгоманова 33В
10шт
18шт
Салон-магазин Євродах заполненность % ( 100 / 100 / - / 100 / 29 / 27 )
27733
м. Полтава
м. Полтава, вул. Половки, 64
2
22шт
ФОП Литвин Валентин Миколайович заполненность % ( 42 / 90 / - / 100 / 100 / 0 )
13456
м. Полтава
м. Полтава вул. Матросова, 4, оф. 413
3шт
12шт
ФОП Супруненко К.В. заполненность % ( 92 / 60 / - / 100 / 8 / 0 )
13457
м. Зіньків, смт. Опошня, м. Гадяч, смт. Чутово
м. Полтава вул. Патріарха Мстислава, 32б
2шт
8шт
Магазин Будівельник заполненность % ( 50 / 83 / - / 100 / 84 / 16 )
13450
смт. Диканька
смт. Диканька вул. Кащука, 7-а
2шт
11шт
ФОП Нікуліч Є.Г. (регіональний представник) заполненность % ( 74 / 90 / - / 0 / 27 / 11 )
13442
м. Кременчуг, м. Комсомольск, смт. Градіжськ, м. Глобіне, смт. Семенівка, смт. Козельщина, м. Олександрія, м. Світловодськ, смт. Павлиш, смт. Власівка другие
м. Кременчук вул. 29 вересня , 7, оф. 5
-
12шт

Купити металочерепицю, профнастил “Прушиньскі” в Полтаві та Полтавській області

Для роздрібних покупців

Полтавський департамент компанії «Прушиньскі» розпочав свою діяльність в 2006 році і успішно працює донині.

Принцип роботи департаменту полягає в наступному: ми працюємо через дилерську мережу, яку довго і ретельно відбирали протягом багатьох років.

Наші дилери регулярно:

 • проходять навчання в навчальному центрі ТОВ «Прушиньскі»;
 • прослуховують різні семінари на базі департаменту в м. Полтава по монтажу, виробництву металочерепиці та металопрофілю, встановлення водостічної системи, мансардних вікон, утеплення покрівель та фасадів.

Кожен дилер є відмінним фахівцем і консультантом в даній галузі, в чому Ви самі можете переконатися, зайшовши на їхні сторінки (перелік – вище). З кожним з них Ви можете зв’язатися і упевнитися в їхньому професіоналізмі особисто.

Також ми працюємо з великою кількістю будівельних організацій і будівельних бригад у Полтаві та Полтавській області, які, в свою чергу, проходять навчання з монтажу металочерепиці в навчальному центрі ТОВ «Прушиньскі», а також отримують відповідні сертифікати та книги покрівельника від нашої компанії.

Ми дбаємо про постійне поповнення знань наших дилерів і будівельних організацій, так як чим правильніше дилер зможе проконсультувати клієнта – тим якіснішим і надійнішим буде результат його роботи.

Асортимент товарів, які пропонує компанія “Прушиньскі” в Полтаві та Полтавській області досить широкий, щоб укомплектувати вимогливого покупця. А рівень продукції дуже високий, так як у нас є своя лабораторія по випробуванню якості вхідного металу. Це додатковий фактор, чому компанія «Прушиньскі» надає гарантію на свою продукцію.

Ми не є дешевим сегментом ринку; наша мета – щоб наш продукт був одним з найбільш якісних і надійних серед інших аналогів в Україні!

Ціна на металочерепицю, металопрофіль та інші покрівельні та фасадні аксесуари, можливо, не буде найнижчою на ринку покрівельних товарів в Полтаві і Полтавській області, але за цю ціну Ви отримаєте товар і додатковий сервіс, які будуть повністю відповідати Вашим вимогам.

Ми пропонуємо:

– модульну металочерепицю Арад (Arad), Тур (Tur), Карпатія (Karpatia), Ірид (Iryd);

– металочерепицю Шафір (Szafir), Крон (Kron), Арад Класік (Arad Classic), Арад Оптіма (Arad Optima), Тур Класік (Tur Classic), Рен (Ren);

– фальцеві панелі Ретролайн (RetroLine);

– покрівельні аксесуари, снігозатримувачі, ущільнювачі покрівельних аксесуарів;

– стінові профнастили;

– несучі і покрівельні профнастили;

– холоднокатані гарячеоцинковані Z, C, Σ-профілі товщиною 1,0 – 3,0 мм, довжиною до 13,6 м з конструкційного металу S350 з можливістю перфорації згідно із замовленням;

– стінові касети внутрішні;

– PS-панелі та фасадні касетони;

– швидкомонтовані будівлі;

– металеві і пластикові водостічні системи;

– софіти;

– мансардні вікна, сходи на горище;

– вентиляційні виходи приміщень та вентилятори підпокрівельного простору, антенні виходи і ущільнювачі для труб різних діаметрів;

– вентиляційні стрічки, герметики, покрівельні плівки і т. д.;

– плоский лист в рулонах і листах в м. Полтава та Полтавській області.

У нас є склад в Полтаві, на якому підтримуємо більшу частину товару, що не змушує кінцевого покупця довго чекати на замовлення.

Робота співробітників департаменту м. Полтави спрямована на те, щоб кожен клієнт своєчасно отримав свій товар належної якості.

Компанія ”Прушиньскі” має одну з кращих упаковок металочерепиці та профнастилу серед виробників не тільки Полтави і Полтавської області, але й України. Це підтверджується не лише стандартами компанії та багаторічним досвідом роботи, але і відгуками наших клієнтів.

Для інвесторів

ТОВ «Прушиньскі» — один з найбільших виробників в Україні продукції для покрівлі та фасаду з тонколистового металу з органічним покриттям і без (для забезпечення комерційних об’єктів). Ми реалізували велику кількість об’єктів у Полтавській області, серед яких:

 • ТЦ «Епіцентр»;
 • ТЦ «Фуршет»;
 • гіпермаркет «МКС»;
 • комплекс магазинів ринку «Мотель»;
 • ТОВ «Стасі Насіння»;
 • Мгарський монастир;
 • завод з виробництва протезів;
 • дитяча поліклініка;
 • школа в смт. Сахновщина;
 • безліч складських приміщень сільськогосподарського напрямку;
 • різні офісні центри, будівлі та багато іншого.

Наша компанія співпрацює з проектними та будівельними організаціями в Полтаві та Полтавській області. Ми регулярно проводимо семінари для архітекторів, інженерів і конструкторів компаній-партнерів.

Інженерний відділ ТОВ «Прушиньскі» зможе виконати розрахунок проектів будь-якої складності та надати комплексне рішення на будь-який запит замовника.

Ми проектуємо і постачаємо БМЗ (швидкомонтовані будівлі) на основі легких сталевих оцинкованих прогонів, які незамінні в будівництві різних складів, павільйонів і невеликих будівель з економічної точки зору.

Ми регулярно проводимо випробування продукції на вогнестійкість, несучу здатність і маємо відповідні протоколи випробувань, ліцензії, сертифікати та необхідні дозволи.

Для партнерів

Компанія «Прушиньскі» завжди рада розглянути подальшу співпрацю та розширення дилерської мережі в багатьох населених пунктах Полтавської області:

 • ми забезпечуємо своїх дилерів каталогами та інструкціями по монтажу нашої продукції і супутніх матеріалів, зразками всієї продукції, стендами, банерами тощо;
 • щорічно проводимо навчання з монтажу покрівлі в навчальному центрі ТОВ «Прушиньскі» на території заводу, а також сертифікацію після проходження того чи іншого семінару (надання книги покрівельника);
 • надаємо технічну підтримку в розрахунку покрівлі, фасаду, огорожі і т. д.;
 • здійснюємо регулярні щотижневі доставки замовлень на склад департаменту (вул. Кагамлика, 82).

Ми раді бачити Вас у офісі Полтавського департаменту за адресою:

вул. Матросова, 4, оф. 408-410

тел. (0532) 61-52-15, факс (0532) 61-56-30

Партнерство з компанією «Прушиньскі» принесе Вам тільки приємні емоції в подальшій роботі. Ви зможете по достоїнству оцінити якість продукції і сервіс від наших співробітників.