Закрыть
пгт. Диканька ул. Кащука, 7-а
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Магазин “Будівельник” працює на ринку будівельних матеріалів Полтавської області з 2000 року. Магазин пропонує великий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, інструментів для ремонту, будівництва, а також здійснює доставку матеріалів. У нас Ви зможете купити металочерепицю та профнастил, отримати професійну консультацію з монтажу будь-якого матеріалу. Наш персонал має великий досвід у підборі товарів для ремонту і будівництва. Ми складаємо кошторис і робимо прорахунки всіх етапів будівництва за заявкою клієнтів. Один з провідних напрямків діяльності компанії – комплектація будівництва покрівельними і фасадними матеріалами, виконання робіт з монтажу металочерепиці та профнастилу, внутрішні оздоблювальні роботи. Магазин “Будівельник” реалізує будівельні матеріали високої якості за прийнятною ціною від провідних українських і зарубіжних постачальників, таких як KNAUF, CERESIT, KPEIZEL, Техно-НІКОЛЬ.Наш магазин працює для Вас з 8-00 за адресою: вул. Кащука, 7-а на території центрального ринку смт Диканька. Ми завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів!
logo
Немає логотипу

Контактна інформація

смт. Диканька вул. Кащука, 7-а

(050) 305-50-20
(03551) 9-24-74

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Приватний будинок

Місце знаходження: Полтавська область Матеріали “Прушиньскі”: Крон 350 0,45 мм мат крупнозернистий 8004 Т-10 0,45 мм мат крупнозернистий 8004

Будівельні бригади

Наші будівельні бригади допоможуть Вам здійснити якісний демонтаж, монтаж покрівлі, встановлення паркану. Ми пропонуємо виконання покрівельних робіт як з наших матеріалів, так і з матеріалів вибраних Вами самостійно. Наші покрівельники мають великий досвід монтажу металочерепиці, профнастилу, бітумних покрівель та інших покрівельних матеріалів. Вони допоможуть Вам якісно і грамотно підійти до питання вибору покрівельних матеріалів. Наші фахівці здійснюють заміри з виїздом на об’єкт, розрахунок і монтаж металочерепиці та інших покрівельних матеріалів. Вони допоможуть Вам не тільки зробити правильний вибір матеріалів, але й порадять де купити їх за хорошою ціною в Полтаві і Полтавській області, щоб покупка виправдала всі Ваші очікування. Покрівельні бригади, з якими співпрацює наша компанія, складаються з фахівців, які пройшли навчання в навчальному центрі ТОВ “Прушиньскі” і мають відповідні сертифікати.

Наша команда

Наш колектив працює на будівельному ринку Диканьки і всієї Полтавській області вже понад 10 років. За цей час ми навчилися професійно підбирати матеріали для будівництва і ремонту. Співробітники нашої компанії допоможуть Вам швидко і якісно вирішити Ваші проблеми, пов’язані з будівництвом. Ми побудували багато об’єктів в Полтаві і Полтавській області, в чому Ви зможете самостійно переконатися, звернувшись до нас і переглянути фото наших робіт – перейшовши на вкладку «об’єкти».

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: смт. Диканька вул. Кащука, 7-а

Телефон: (050) 305-50-20
(03551) 9-24-74