Закрыть
г.Лубны ул. Драгоманова 33В
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Компанія «БудБуд» здійснює свою діяльність на ринку будівельних матеріалів з ​​2007 року і за цей час зайняла лідируючу позицію в своєму регіоні. У 2012 році компанія стала переможцем національного конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні2012» і була удостоєна престижної нагороди Європейської Бізнес Асоціації (EBA) в номінації «Партнерська програма компанії та громадської організації».

Компанія «БудБуд» є авторизованной точкою продажу продукції ТМ «Status», офіційним представником торгової марки “URSA” в Україні та офіційним дилером ТОВ «Прушинські».

Ми пропонуємо Вам максимальний асортимент високоякісних будівельних матеріалів, таких як металочерепиця та профнастил, композитна черепиця, цегла, бітумна черепиця, сайдинг, утеплювачі, керамічна плитка, покриття для підлоги, сантехніка, широкий спектр будівельних інструментів, аксесуарів і багато іншого.

А також широкий спектр послуг:

Замовлення товару по телефону, оплата за фактом доставки.

Доставка матеріалів.

Робота з ПДВ.

– Оренда будівельного обладнання та інструментів.

Послуги дизайнера і архітектора.

Повна комплектація об’єктів будівництва, інформаційний супровід по виконанню робіт на об’єкті.

Послуга замірів покрівлі, фасаду, паркану з виїздом на об’єкт.

Власні будівельні бригади і співпраця з передовими бригадами регіону.

Постійні акції, знижки та подарунки для наших клієнтів.

Ми прагнемо до вищої якості у всьому, що робимо!

За 7 років успішної роботи на ринку, ми пройшли шлях від простого продавця до статусу оптовороздрібного супермаркету. Наші співробітники постійно проходять навчання, як в Україні, так і за кордоном, безперервно підвищуючи свою кваліфікацію. Це робить компанію більш сильною, надійною і зручною для Вас. Ми сміливо можемо називати себе сучасною і компанією, що динамічно розвивається! Також, ми беремо активну участь у соціальному житті міста і регіону. Наприклад, участь в «Кінноспортивному святі»; співорганізація Еко-фестивалю «Лель», Рокконцерту «Рокфест» в клубі НЛО + та молодіжного розважального комплексу «Баракуда»; спонсорська підтримка танцювального проекту «Танцюй заради життя»; організація антикризового центру по збору одягу для малозабезпечених «Будь чуйним допоможи іншим», та інші.

Ми пишаємося результатами своєї праці і найбільшою нагородою для нас є щасливі клієнти, задоволені нашою роботою!

Приїжджайте до нас і переконайтеся у всьому самі. Ми чекаємо Вас щодня з 8:00 до 20:00 без перерви та вихідних за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Драгоманова 33-В.

Логотип ФЛП Корниенко

Контактна інформація

м.Лубни вул. Драгоманова 33В

(095) 102-41-47
(050) 327-96-45

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, вул Рєпіна, 6 Матеріали “Прушиньскі”: Крон 350 RAL 8017 крупний мат

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, вул Корінецьке, 28 Матеріали “Прушиньскі”: Шафір 350 RR 028 мат

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, вул Кривоноса, 25 Матеріали “Прушиньскі”: Шафір 350 RAL 3005

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, вул Франка, 13А Матеріали “Прушиньскі”: Крон 350 RR 750 мат

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, вул Р.Люксембург, 54/7 Матеріали “Прушиньскі”: Шафір 350 RAL 3005

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, вул Авіаторське, 29 Матеріали “Прушиньскі”: Шафір 350 RAL 6029

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, вул Степова, 135 Матеріали “Прушиньскі”: Т-20 RAL 3005

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, пл. Ярмаркова, 5 Матеріали “Прушиньскі”: Шафір 350 RAL 6005

Покрівля

Місце знаходження: Полтавська обл., М. Лубни, вул П.Слинька, 96 Матеріали “Прушиньскі”: Шафір 350 RAL 8017

Будівельні бригади

У 2013 році організована власна будівельна бригада кваліфікованих будівельників, які можуть виконати роботи будь-якої складності. Основним видом діяльності для них є фасадні та покрівельні роботи, монтаж металочерепиці, профнастилу, бітумної черепиці, установка паркану. Також ми тривалий час співпрацюємо з передовими будівельними бригадами нашого міста, які зарекомендували себе як високоякісні фахівці і користуються довірою серед мешканців міста.

Наша команда

Якісно зорієнтуватися у виборі матеріалу Вам допоможуть наші фахівці «Центру комплектації», які мають великий досвід роботи і глибокі знання по кожному виду матеріалу. Команда фахівців працює дуже згуртовано для досягнення максимальної оперативності в наданні допомоги нашим клієнтам. У кожного співробітника Центру комплектації напрацьовані сценарії професійного рішення різноманітних нестандартних ситуацій, які зустрічаються у клієнтів. Також в штаті компанії є свій дизайнер-архітектор, який зі смаком художника творчо підходить до кожного проекту. Для нашого дружного колективу ми проводимо постійні тренінги для підвищення рівня професіоналізму.

Популярністю серед жителів міста і району користується також наш профільний магазин «Світ кераміки». Назва говорить сама за себе, тут ви можете ознайомитися з величезним вибором керамічної плитки, або ж ми можемо знайти, замовити, і привести плитку, яку ви могли десь побачити і якої у нас немає на вітрині. У програмі «3D» ми розробляємо детальний дизайн будинку, квартири, офісу і.т.д. Це дає клієнтові перевагу візуально побачити майбутній вигляд приміщення, і на місці підкоригувати розкладку плитки, колір і багато іншого. Для наших активних співробітників «Світу кераміки» першочерговим завданням є індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидке виконання замовлень, консультація, підбір додаткового матеріалу.

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

У 2012р. ТОВ “Буд-Буд” нагороджено грамотою за високий професіоналізм, комерційний успіх і ділову активність з компанією “МІНІМАКСІ” У 2013 році ТОВ “Буд – Буд” приймало участь у Національному Сорочинському ярмарку – за що і були нагороджені дипломом. У 2013 році Оптово – роздрібному центру “Буд – Буд” було видано сертифікат, який підтверджує, ТОВ “Буд – Буд” є офіційним представником URSA в Україні У 2014р. ТОВ “Буд-Буд” отримала сертифікат, який підтверджує, що компанія є авторизованої точкою продажів продукції ТМ “STATUS” Щорічно менеджери ТОВ “Буд – Буд” підвищують свою кваліфікацію, навчаючись технологічному процесу виробництва керамічної плитки, навчаються роботі з програмою для проектування CAD DEKOR 3D на заводі КЕРАМІКА Парадіж в Польщі в м. Томашове Мазовецькому

Надіслати повідомлення

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м.Лубни вул. Драгоманова 33В

Телефон:(095) 102-41-47
(050) 327-96-45

Е-mail: budbud.opt@gmail.com