Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

38
Фактор (регіональний представник) заполненность % ( 100 / 100 / - / 100 / 40 / 11 )
13318
м. Волноваха, м. Докучаєвськ
Донецька обл., м. Волноваха
4шт.
16шт
Центр покрівель та фасадів заполненность % ( 100 / 60 / - / 100 / 13 / 11 )
13309
м. Краматорськ, м. Дружківка, м. Слов’янськ, м. Червоний Лиман
м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 20
11шт
8шт
Алант (салон Окнапласт) заполненность % ( 100 / 60 / - / 100 / 13 / 21 )
13314
м. Костянтинівка
м. Костянтинівка вул. пр-т Ломоносова, 132 Б
3шт
8шт

Продукцію компанії “Прушиньскі” у Донецькій області можна придбати тільки через дилерську мережу

Продукцію компанії “Прушиньскі” у Донецькій області можна придбати тільки через дилерську мережу.

На даній сторінці представлені партнери компанії, які працюють у Донецькій області. У них Ви можете придбати таку продукцію, як металочерепиця, профнастил, покрівельні аксесуари, кріплення, стінові касети, фасадні панелі і касетони, а також утеплювачі, водостічні системи, покрівельні плівки, ущільнювачі і мансардні вікна.

Щоб отримати кваліфіковану консультацію, дізнатися актуальну ціну на металочерепицю, профнастил та іншу продукцію, скористайтеся контактами офіційних дилерів у Донецькій області.

Важливо пам’ятати, що такі покрівельні матеріали, як металочерепиця, профнастил, покрівельні панелі повинні бути професійно змонтовані. Наші дилери порекомендують сертифіковані монтажні бригади у Донецькій області. Будівельники завжди готові виїхати на об’єкт, виконати заміри і розрахунок необхідної кількості матеріалів. Після отримання замовлення, досвідчені покрівельники виконають якісний монтаж.

Вся продукція виготовляється для клієнта за індивідуальним замовленням. Терміни виготовлення і постачання покрівельних і фасадних матеріалів у Донецьку область Ви зможете дізнатися у дилера, орієнтовно вони становлять 1-2 тижні.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися в найближчий департамент компанії “Прушиньскі”. Контактні телефони та адреси вказані в розділі контакти.

Купуючи і використовуючи наші матеріали, Ви зможете по достоїнству оцінити довговічність, надійність і гарантовану якість!