Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

19
Реал-Трейд заполненность % ( 92 / 90 / - / 37 / 49 / 21 )
13489
м. Черкаси, м. Корсунь, м. Канів, м. Городище, Черкаська обл.
м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 17, оф. 35а
1
12шт
БУДЗОНА заполненность % ( 63 / 75 / - / 9 / 61 / 11 )
24454
м. Черкаси, м. Сміла, м. Золотоноша, м. Корсунь, м. Городище, м. Р. Поляна
Черкаси - Кіровоград
1
10шт

Компанія «Прушиньскі» здійснює реалізацію своєї продукції тільки через дилерську мережу.

Тут представлені наші партнери, у яких Ви можете купити металочерепицю в Черкаська область, а також профнастил, покрівельні аксесуари,утеплювачі, водостічні системи, покрівельні плівки, мансардні вікна, та іншу продукцію.
Якщо Ви хочете купити якісні покрівельні матеріали , зверніться до наших офіційних дилерів , у яких ціна на металочерепицю в Черкаська областьта іншу продукцію Вас приємно здивує.

Недостатньо придбати у нас якісну металочерепицю , також важливо, щоб монтаж покрівлі в Черкаська область Вам виконали теж якісно . Від цього безпосередньо залежить термін служби покрівлі.
Наші дилери порекомендують Вам професійні бригади монтажників , які оперативно виконають заміри , зроблять необхідні розрахунки , здійснять доставку наших матеріалів і якісно змонтують Вашу покрівлю.

Вся продукція виготовляється для кожного клієнта на замовлення , терміни поставки матеріалів в «Черкаська область» уточнюйте у найближчого дилера , орієнтовно 1-2 тижні. За додатковою інформацією звертайтеся в найближчий офіс Прушиньскі в розділі контакти.

Вам не доведеться турбуватися – наші матеріали плюс якісний монтаж забезпечать вам довгу та приємну життя «під дахом будинку свого».