Закрыть
Дальницкая ул., 23/4, Одесса, Одесская область
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

ТОВ « К2 » порівняно молода компанія , яка була заснована в 2011 р. Сьогодні на будівельному ринку м. Одеса і Одеської області , ми пропонуємо широкий асортимент сучасних матеріалів для покрівлі та фасадів.

Представляючи інтереси великої європейської компанії ТОВ « Прушиньскі» , ми готові запропонувати нашим клієнтам якісну металочерепицю та профнастил , стінові PS- панелі і касетони , внутрішні стінові касети (ТСК) і сендвіч-панелі , конструкційні прогони і профілю.

Задовольняючи найвишуканіші смаки наших клієнтів , ми також готові запропонувати їм керамічну черепицю відомих європейських виробників « La Escandella » , « Tondach » і « Tejas Borja » , цементно -піщану черепицю з Німеччини « Braas » і українського виробництва « Аляска» , бітумну черепицю провідних фінських фірм « Katepal » , « Kerabit » , « Ruflex » і російського виробництва « RoofShield ».

Дах Вашого будинку зараз , як і багато років тому була і залишається найважливішим елементом архітектурного вигляду будівлі. В даний час існує багато сучасних якісних покрівельних матеріалів , які відрізняються технічними характеристиками , експлуатаційними параметрами , екологічними властивостями і естетичним зовнішнім виглядом.

pruszinskiUAОсновним матеріалом для покрівлі та фасадів , який ми пропонуємо нашим покупцям в Одеському регіоні , є вироби з гарячеоцинкованого металу провідних європейських виробників Arcelor Mittal ( Люксембург , Німеччина , Польща , Бельгія ) , Marcegaglia ( Італія ) , Miriad ( Франція ) , Voest Alpine ( Австрія ) , Метали і полімери ( Україна ) .

На сьогоднішній день металочерепиця являє собою один з найбільш купуються матеріалів для покрівлі. За своєю формою металочерепиця в чому нагадує класичну традиційну черепицю.

Вибір металочерепиці на ринку м.Одеса та Одеської області , на сьогоднішній день різноманітний: вона відрізняється формою профілю та кольоровою гамою , використовуваними полімерними покриттями і якістю . З полімерних покриттів найбільш часто застосовуються поліестер ( 25 мкм. ) , Поліестер матовий ( 35 мкм. ) , Пурал матовий ( 50 мкм. ) . Якість металочерепиці багато в чому залежить від якості сировини, з якої вона виготовляється . Товщина металочерепиці може варіюватися в інтервалі 0,45 – 0,5 мм. , Товщина цинкового покриття повинна становити 275 гр . / М.кв.

Нашим клієнтам компанія ТОВ « К2 » пропонує купити в Одесі та Одеській області , такі види металочерепиці від компанії « Прушиньскі» :

– ШАФІР 350 і 400 – це популярна , традиційна металочерепиця ;

– КРОН 350 та 400 – це металочерепиця , що нагадує своїм зовнішнім виглядом натуральну керамічну черепицю ;

Ці види покрівельного покриття виготовляються в основному з довжиною хвилі 350 мм. , На покрівлях з великою площею , краще виглядає металлочерпиця з довгою хвилі 400 мм.

– ARAD Classic – це традиційна металлочерпиця , яка має вигляд натуральної черепиці середземноморського стилю , її особливістю є симетрична по ширині форма листа , що дозволяє здійснювати монтаж як з правого , так і з лівого боку ;

– Модульна металочерепиця ARAD – це черепиця преміум класу , яка виготовляється тільки з покриттям матовий пурал , основною особливістю якої , є відсутність видимого кріплення на даху , саморізи заховані під покрівельним покриттям і захищені від впливу зовнішнього середовища.

Модульна металочерепиця ARAD і металочерепиця ARAD Classic виготовляються на заводі концерну « Pruszynski » у Польщі .

– Покрівельні панелі RetroLine – це повернення до традиційного виду покрівлі , яка на даному етапі наділена сучасними інноваційними рисами .

Покрівельні панелі мають найбільший показник терміну експлуатації.

Металочерепиця ARAD і покрівельні панелі RetroLine виготовляються тільки з металу європейської якості товщиною 0,5 мм.

Профнастил – це сучасний і міцний матеріал для дахів і фасадів. Профнастил проводиться методом холодного прокату з оцинкованої сталі без покриття або з різними полімерними покриттями. Зовні профнастил являє собою ме ¬ левих гофровані листи , звичайно трапецієподібної або хвилястої форми . Компанія « К2 » пропонує на Одеському будівельному ринку , більше 20 видів металопрофілю з різними видами покриттів в товщині 0,45 – 1,5 мм ..

Профнастил класифікується виходячи з області його застосування:

1 . Покрівельний , має середню жорсткістю і використовується, як для покрівлі приватних будинків , навісів , козирків так і для промислових будівель і споруд. Найпоширенішими видами покрівельного профнастилу є: Т14 , Т20 , Т20К , Т35 , Т40 , Т50 , Т57 , Т57К , Т60 .

2 . Стіновий , найменш жорсткий , але міцний матеріал. Використовується для облицювання стін і фасадів , для зведення постійних і тимчасових огорож ( парканів ) і як підвісних стель. Станів профлисти можна використовувати кілька разів , що веде до істотної економії при будівництві. Найпоширенішими видами стінового профнастилу є: Т6 , Т8 , Т10 , Т18 , Т18 U , Т20 , PF25 , Т35 , Т35EL , PF35EX .

3 . Несучий, є найбільш жорстким і використовується для зведення несучих перекриттів і конструкцій , а також незнімної опалубки. Для виготовлення несучих профлистів використовується метал найбільшої товщини . Найпоширенішими видами несучого профнастилу є: Т40 , Т50 , Т57 , Т60 , Т92 , Т135 , Т150 , Т160 .

Для нормального функціонування покрівлі , крім основного покрівельного матеріалу , застосовуються різні додаткові елементи . Вони досить різноманітні в області застосування і можуть ставитися як до самої покрівлі (ковзани , ендови , примикання до стіни і т.п.) , так і до безпеки , вентиляції , опалення і зв’язку .

Покрівельні аксесуари застосовують для найважливіших елементів покрівлі , для захисту всієї покрівельної конструкції від проникнення вологи , вивітрювання , забруднення і для додаткової вентиляції . Ще однією з найважливіших функцій покрівельних аксесуарів є забезпечення безпечного пересування по даху для дрібного ремонту , обслуговування антен , димоходів і т.д. Завдяки елементам безпеки , таким як снігові бар’єри і Снігорізів можна убезпечити прилеглу територію від раптових лавиноподібних схождений снігу з покрівлі.

Останнім часом в Одеському регіоні , як і по всій Україні широко використовуються навісні вентильовані фасади , що дозволяють легко змінювати зовнішній вигляд будівель і споруд , надаючи їм сучасний зовнішній вигляд.

Системи вентильованих фасадів призначені для утеплення будівель та споруд , захисту зовнішніх стін від руйнування і декоративної обробки. Навісний фасад являє собою конструкцію , що складається і матеріалів облицювання і подоблицовочной конструкції.

ТОВ « К2 » реалізує в м.Одеса та Одеській області наступні фасадні матеріали виробництва компанії « Прушиньскі» : PS- панелі , касетони облицювальні , сендвіч- панелі , профнастил.

PS- панелі , являють собою сучасні , декоративні матеріали з оцинкованої сталі товщиною 0,5-0,7 мм. з різними видами покриттів. Компанія « Прушиньскі » виготовляє три види PS- панелей , які відрізняються між собою шириною дзеркала 155 , 215 , 315 мм. Всі панелі виготовляються із захисною плівкою.

Касетони облицювальні , виготовляються з оцинкованого металу товщиною 0,7 , 1 , 1,2 , 1,5 мм. з полімерним покриттям , двох типів : з закритим стиком і відкритим стиком .

Сендвіч – панелі , бувають покрівельні та стінові . Основою сендвіч- панелі є профільований сталевий лист товщиною 0,45-0,5 мм. з полімерним покриттям. В якості теплоізоляційного матеріалу використовується мінеральна вата , поліуретан або пінопласт.

Для монтажу самонесущей огороджувальної конструкції стін по каркасу при відстані між колонами до 9 -ти метрів компанія « К2 » пропонує внутрішні стінові касети (ТСК) , виробництва ТОВ «Прушиньскі ». Внутрішня поверхня касет має привабливий вигляд , а зовнішня може облицьовуватися профнастилом , PS- панелями або касетонів . Касети виготовляються методом холодного прокату шириною 500 і 600 мм. , Довжиною від 1,5 м. до 13,6 м., стандартна товщина металу для касет – 0,75 ; 0,88 ; 1,00 ; 1,25 мм.

В даний час , в несучих і огороджувальних конструкціях будівель і споруд , завдяки конструкційним властивостям і високої несучої здатності знаходять широке застосування профілі типу Z і C. Найчастіше ці профілі застосовують при зведенні прогонів покриття , стінових ригелів , несучого каркаса , швидкомонтованих будівель , огороджувальних конструкцій і перегородок.

Наша компанія також укомплектує Вашу покрівлю мансардними вікнами « Fakro » і « Velux » , водостічними системами « Wavin » , « Niagara » , « Marley » , « Bryza » і « Zambelli » різними гідро- пароізоляційними плівками « Tyvek » , « Strotex » , « Masterplast » теплозвукоізоляційними матеріалами «Rockwool» , « Paroc » , « Термолайф » , і « Техно» , горищні сходами « Velux » і « Fakro ». Крім того , у нас Ви можете придбати покрівельні аксесуари та комплектуючі для будь-якого виду покрівлі.

Вся продукція нашої компанії має пожежні сертифікати , гігієнічну оцінку і гарантію якості.

Ми пропонуємо Вам не просто широкий вибір якісних і сучасних покрівельних матеріалів. Ми готові запропонувати Вам готові рішення для пристрою надійних , довговічних і безпечних покрівель.

Чому вигідно працювати з ТОВ « К2 » :

1 . Ми здійснюємо поставку тільки якісних матеріалів , так як є офіційним представником великої європейської компанії «Прушиньскі» в Одеському регіоні.

2 . Ми чітко розуміємо індивідуальність кожного клієнта і готові надати йому фахову допомогу , не тільки в підборі покрівельних матеріалів , але й запропонувати інженерну підтримку та технічні консультації , на всіх рівнях співпраці починаючи зі стадії проектування.

3 . Наша компанія однаково лояльно ставиться, як до великим замовникам , так і до приватним клієнтам. Висококваліфіковані співробітники ТОВ « К2 » , а також злагоджена команда відділів постачання , виробництва і логістики наших партнерів завжди готові надати допомогу на всіх стадіях Вашого будівництва .

4 . Прямі контакти з заводом виробником дозволяють нам надати своїм замовникам конкурентоспроможні ціни на матеріали високої якості і мінімальні терміни поставки.

5 . Весь поставляється нами товар , пройшов необхідну сертифікацію і гігієнічну оцінку , що підтверджується відповідними документами.

6 . Компанія « К2 » пропонує своїм клієнтам повний спектр матеріалів для покрівель та фасадів , включаючи аксесуари та супутні товари , які можна придбати в одному місці , заощаджуючи при цьому час і гроші.

7 . На всю продукцію , яку пропонує наша компанія надається гарантія від заводу виробника.

Очевидно , що покрівля від « К2 » додасть Вашому будинку свій неповторний стиль і особливу привабливість , яка радуватиме Вас довгі роки. Звертаючись до нас , Ви не просто купуєте покрівельні матеріали – Ви купуєте комплексне рішення для захисту Вашого будинку з урахуванням всіх його особливостей , місця розташування і Ваших особистих переваг .

logo_K2

Контактна інформація

м. Одеса вул. Дальницька, 23/4, оф. 407

(067) 480-50-48 (050) 333-18-17

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

ТЦ «Шостий елемент»

Місце знаходження: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 7 Матеріали “Прушиньскі”: Профнастил Т92, 0,7 мм. цинк, профнастил Т57, 0,7 мм. цинк, профнастил Т20, RAL 9006, внутрістеновая касета 600/150, гідробар’ерние і паробар’ерние плівки

Склад № 4

Місце знаходження: 2012р, Одеська обл., М. Одеса, вул. Ленінградське шосе, д. 28 Матеріали “Прушиньскі”: стінові касети, профнастил Т20, Т57, Т35

Склад № 1

Місце знаходження: 2012р, Одеська обл., М. Одеса, вул. Ленінградське шосе, д. 27 Матеріали “Прушиньскі”: стінові касети, профнастил Т20, Т57, Т35, утеплювач Техно

Склад № 2

Місце знаходження: 2013р, Одеська обл., М. Одеса, вул. Ленінградське шосе, д. 28 Матеріали “Прушиньскі”: стінові касети, профнастил Т20, Т57, Т35

Приватний будинок ЖК «Совіньон»

Місце знаходження: 2013р, Одеська обл., Овідіопольський р-н, ЖК «Совіньон» Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Крон 350, водостік, плівка, утеплювач

Автосалон Royal Мotors

Місце знаходження: 2012р, Одеська обл., М. Одеса, вул.Грушевського, 39 е Матеріали “Прушиньскі”: Металопрофіль PF 20, Т 92, водостічна система Wavin

Житловий комплекс «Нові черемушки»

Місце знаходження: 2013р, Одеська обл., Овідіопольський р-н, ЖК «Совіньон» Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Крон 350, водостік, плівка, утеплювач

Склад № 3

Місце знаходження: 2013р, Одеська обл., М. Одеса, вул. Ленінградське шосе, д. 28 Матеріали “Прушиньскі”: стінові касети, профнастил Т20, Т57, Т35

Будівельні бригади

Наші професійні будівельники швидко і якісно виконають будь які покрівельні і фасадні роботи. Кваліфіковані фахівці допоможуть Вам підібрати якісні матеріали за доступними цінами, проконсультувати з усіх тонкощів монтажу покрівлі та облаштування фасадів. Роботи виконуються швидко, якісно і надійно з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Назва організації

Вид діяльності

Контактна особа

Контактний телефон

ТОВ «Монтаж-29»

Проектування і монтаж БМС, монтаж покрівлі з металочерепиці і профнастилу.

Кибкало І.М. (067)487-34-84
ТОВ «Модульбудпроект»

Проектування і монтаж БМС, монтаж сендвіч-панелей, монтаж покрівлі з металочерепиці і профнастилу.

Павленко Ю.О. (066)916-67-32
Фірма «Профі-С»

Проектування і монтаж всіх видів покрівлі, монтаж мансардних вікон, водостічних систем, оздоблення фасадів будівель касетонами і PS-панелями

Мальков С.О. (048)743-88-53
ФОП Саховський С.О.

Монтаж покрівлі з металочерепиці і профнастилу, монтаж мансардних вікон, водостічних систем.

Саховський С.О. (050)490-46-41
ФОП Гуменюк М.В.

Монтаж покрівлі з металочерепиці і профнастилу, монтаж мансардних вікон, водостічних систем.

Гуменюк М.В. (067)308-06-80
ФОП Шагун Д.М.

Проектування та монтаж всіх видів покрівлі, мансардних вікон, водостічних систем.

Шагун Д.М. (067)708-55-55

Наші професійні будівельники швидко і якісно виконають будь-які покрівельні та фасадні роботи. Кваліфіковані фахівці допоможуть Вам підібрати якісні матеріали за доступними цінами , проконсультувати з усіх тонкощів монтажу покрівлі та облаштування фасадів. Роботи виконуються швидко , якісно і надійно з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Для підвищення своєї кваліфікації будівельники, з якими ми співпрацюємо, проходять навчання на базі навчального центру «Прушиньскі», розташованого на заводі компанії. Крім навчання монтажу різноманітних видів нашої продукції, ми завдяки спеціальній «Партнерській програмі для будівельників» забезпечуємо покрівельників необхідним інструментом, спецодягом та іншими матеріалами. Монтажник, який пройшов навчання отримує книгу покрівельника. Вона містить інструкції по монтажу металочерепиці і профнастилу, а також інформацію про застосування окремих видів аксесуарів. Запрошуємо до співпраці будівельні організації, бригади монтажників, а також приватних покрівельників для спільної роботи.

Наша команда

Коли робота – це справа усього життя

Компанія ТОВ « К2 » – це професійний і надійний партнер на будівельному ринку м. Одеси та Одеської області.

Наша команда – це команда талановитих неординарних однодумців відданих своїй справі . Ми не продаємо покрівельні матеріали , а пропонуємо цілий комплекс матеріалів і послуг , щоб нашим клієнтам будівництво стало економічніше , швидше і ефективніше.

Висока кваліфікація наших фахівців у поєднанні з постійним професійним ростом , а також злагоджена робота всіх співробітників компанії , дозволяє нам надавати максимум турботи і уваги кожного клієнта. Ми приймаємо ефективні рішення , розробляємо і реалізуємо їх спільно з нашими клієнтами , не боїмося ставити перед собою амбітні завдання і цілі.

Вибираючи нашу компанію як постачальника матеріалів для покрівель та фасадів , Ви отримуєте надійного партнера , робота з яким дозволить Вам вирішувати будь-які індивідуальні завдання , впроваджувати передові процеси і технології. Купуючи у нас покрівельні матеріали – Ви купуєте комплексне рішення для захисту Вашого будинку з урахуванням всіх його особливостей , місця розташування і Ваших особистих переваг .

Співробітники:

Офіс:

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Підвищення кваліфікації персоналу будь-якої сучасної компанії в наші дні має величезне значення. Її необхідно проводити для того, щоб співробітники компанії отримували необхідний досвід, знання та навички, які підтверджуються дипломами та сертифікатами. Сертифікати засвідчують наявність певних прав, отримання знань, якість товару або послуги. Для підвищення своєї професійної підготовки співробітники компанії ТОВ «К2», наші партнери і будівельні бригади проходять навчання і сертифікацію в навчальному центрі «Прушиньскі», розташованому на заводі компанії. Представляючи інтереси компанії ТОВ «Прушиньскі» в Одеському регіоні, ми пропонуємо нашим клієнтам різні матеріали для покрівлі та фасадів, якість яких підтверджена сертифікатами відповідності.

Сертифікація співробітників, партнерів і будівельників допомагає нам бути конкурентоспроможними на будівельному ринку м.Одеса та Одеської області, а сертифікати відповідності підвищують довіру до наших матеріалах і допомагають підкреслити їх унікальність і якість.

Надіслати повідомлення

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Одеса вул. Дальницька, 23/4, оф. 407

Телефон:(067) 480-50-48 (050) 333-18-17

Е-mail: odessak2@ukr.net

Адрес сайта: www.k2.od.ua