Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

27
К2 (регіональний представник) заполненность % ( 100 / 100 / - / 100 / 100 / 100 )
13437
Одеса
м. Одеса вул. Дальницька, 23/4, оф. 407
6шт
23шт
Покровстрой заполненность % ( 100 / 0 / - / 57 / 82 / 0 )
60717
Одеса
м. Одеса, вул. Київське шосе, 2/1, оф. 1 (2 поверх)
1
-
ФОП Поліщук С. С. заполненность % ( 79 / 100 / - / 0 / 56 / 16 )
13441
Одеська область
м. Котовськ, вул. 50 років Жовтня, 200
-
22шт

Купити металочерепицю, профнастил “Прушиньскі” в Одесі та Одеській області

Для роздрібних покупців

Принцип роботи департаменту полягає в продажу продукції через дилерську мережу.

Наші дилери регулярно:

 • проходять навчання в навчальному центрі ТОВ «Прушиньскі»;
 • прослуховують різні семінари на базі департаменту в м. Одеса по монтажу, виробництву металочерепиці та металопрофілю, встановлення водостічної системи, мансардних вікон, утеплення покрівель та фасадів.

Кожен дилер є відмінним фахівцем і консультантом в даній галузі, в чому Ви самі можете переконатися, зайшовши на їхні сторінки (перелік – вище). З кожним з них Ви можете зв’язатися і упевнитися в їхньому професіоналізмі особисто.

Також ми працюємо з великою кількістю будівельних організацій і будівельних бригад у Одесі та Одеській області, які, в свою чергу, проходять навчання з монтажу металочерепиці в навчальному центрі ТОВ «Прушиньскі», а також отримують відповідні сертифікати та книги покрівельника від нашої компанії. 

Ми дбаємо про постійне поповнення знань наших дилерів і будівельних організацій, так як чим правильніше дилер зможе проконсультувати клієнта – тим якіснішим і надійнішим буде результат його роботи.

Асортимент товарів, які пропонує компанія “Прушиньскі” в Одесі та Одеській області досить широкий, щоб укомплектувати вимогливого покупця. А рівень продукції дуже високий, так як у нас є своя лабораторія по випробуванню якості вхідного металу. Це додатковий фактор, чому компанія «Прушиньскі» надає гарантію на свою продукцію.

Ми не є дешевим сегментом ринку; наша мета – щоб наш продукт був одним з найбільш якісних і надійних серед інших аналогів в Україні!

Ціна на металочерепицю, металопрофіль та інші покрівельні та фасадні аксесуари, можливо, не буде найнижчою на ринку покрівельних товарів в Одесі та Одеській області, але за цю ціну Ви отримаєте товар і додатковий сервіс, які будуть повністю відповідати Вашим вимогам.

Ми пропонуємо:

– модульну металочерепицю Арад (Arad), Тур (Tur), Карпатія (Karpatia), Ірид (Iryd);

– металочерепицю Шафір (Szafir), Крон (Kron), Арад Класік (Arad Classic), Арад Оптіма (Arad Optima), Тур Класік (Tur Classic), Рен (Ren);

– фальцеві панелі Ретролайн (RetroLine);

– покрівельні аксесуари, снігозатримувачі, ущільнювачі покрівельних аксесуарів;

– стінові профнастили;

– несучі і покрівельні профнастили;

– холоднокатані гарячеоцинковані Z, C, Σ-профілі товщиною 1,0 – 3,0 мм, довжиною до 13,6 м з конструкційного металу S350 з можливістю перфорації згідно із замовленням;

– стінові касети внутрішні;

– PS-панелі та фасадні касетони;

– швидкомонтовані будівлі;

– металеві і пластикові водостічні системи;

– софіти;

– мансардні вікна, сходи на горище;

– вентиляційні виходи приміщень та вентилятори підпокрівельного простору, антенні виходи і ущільнювачі для труб різних діаметрів;

– вентиляційні стрічки, герметики, покрівельні плівки і т. д.;

– плоский лист в рулонах і листах в м. Одеса та Одеській області.

У нас є склад в Одесі, на якому підтримуємо більшу частину товару, що не змушує кінцевого покупця довго чекати на замовлення.

Робота співробітників департаменту м. Одеси спрямована на те, щоб кожен клієнт своєчасно отримав свій товар належної якості.

Компанія ”Прушиньскі” має одну з кращих упаковок металочерепиці та профнастилу серед виробників не тільки Одеси і Одеської області, але й України. Це підтверджується не лише стандартами компанії та багаторічним досвідом роботи, але і відгуками наших клієнтів.

Для інвесторів

ТОВ «Прушиньскі» — один з найбільших виробників в Україні продукції для покрівлі та фасаду з тонколистового металу з органічним покриттям і без (для забезпечення комерційних об’єктів). Ми реалізували велику кількість об’єктів у Одеській області, серед яких: 

 • ТЦ «Шостий елемент», 
 • Завод з переробки пальмової олії «Дельта-Вільмар СНД», 
 • М’ясомолочний комбінат в м. Кілія, 
 • Завод з виробництва палет у м. Арциз, 
 • Комплекс по перевантаженню вантажів у порту «Южний», 
 • Комбікормовий завод в смт Комінтерново, 
 • Ринок «Південний», 
 • ЖК «Нові Черемушки» в м.Одеса, 
 • різні об’єкти соціально-культурного призначення: школи, лікарні, кафе, дитячі садки та ін.

Наша компанія співпрацює з проектними та будівельними організаціями в Одесі та Одеській області. Ми регулярно проводимо семінари для архітекторів, інженерів і конструкторів компаній-партнерів.

Інженерний відділ ТОВ «Прушиньскі» зможе виконати розрахунок проектів будь-якої складності та надати комплексне рішення на будь-який запит замовника.

Ми проектуємо і постачаємо БМЗ (швидкомонтовані будівлі) на основі легких сталевих оцинкованих прогонів, які незамінні в будівництві різних складів, павільйонів і невеликих будівель з економічної точки зору.

Ми регулярно проводимо випробування продукції на вогнестійкість, несучу здатність і маємо відповідні протоколи випробувань, ліцензії, сертифікати та необхідні дозволи.

Для партнерів

Компанія «Прушиньскі» завжди рада розглянути подальшу співпрацю та розширення дилерської мережі в багатьох населених пунктах Одеської області:

 • ми забезпечуємо своїх дилерів каталогами та інструкціями по монтажу нашої продукції і супутніх матеріалів, зразками всієї продукції, стендами, банерами тощо;
 • щорічно проводимо навчання з монтажу покрівлі в навчальному центрі ТОВ «Прушиньскі» на території заводу, а також сертифікацію після проходження того чи іншого семінару (надання книги покрівельника); 
 • надаємо технічну підтримку в розрахунку покрівлі, фасаду, огорожі і т. д.;
 • здійснюємо регулярні щотижневі доставки замовлень на склад департаменту.

 

Ми раді бачити Вас у офісі Одеського департаменту за адресою:

вул. Транспортна, 5/1 оф. 401

тел. (067) 223-79-80, (067) 516-86-90, (067) 516-87-70

 

Партнерство з компанією «Прушиньскі» принесе Вам тільки приємні емоції в подальшій роботі. Ви зможете по достоїнству оцінити якість продукції і сервіс від наших співробітників.