Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

32
ПП Боржаков Дмитро Валерійович заполненность % ( 100 / 0 / - / 50 / 100 / 10 )
63152
Кіровоградська обл.
м. Кропивницький, вул. Ярослава Мудрого (вул. Терешкової), 1 а
1
7шт.

Продукцію компанії “Прушиньскі” у Кіровоградській області можна придбати тільки через дилерську мережу

На даній сторінці представлені партнери компанії, які працюють у Кіровоградській області. У них Ви можете придбати таку продукцію:

Щоб отримати кваліфіковану консультацію, дізнатися актуальну ціну на металочерепицю, профнастил та іншу продукцію, скористайтеся контактами офіційних дилерів у Кіровоградській області, що знаходяться вище.

Важливо пам’ятати, що такі покрівельні матеріали, як металочерепиця, профнастил, фальцеві панелі Ретролайн (RetroLine) повинні бути професійно змонтовані. Наші дилери порекомендують сертифіковані монтажні бригади у Кіровоградській області. Будівельники завжди готові виїхати на об’єкт, виконати заміри і розрахунок необхідної кількості матеріалів. Після отримання замовлення досвідчені покрівельники виконають якісний монтаж.

Вся продукція виготовляється для клієнта за індивідуальним замовленням. Терміни виготовлення і постачання покрівельних і фасадних матеріалів у Кіровоградську область Ви зможете дізнатися у дилера, орієнтовно вони становлять 1-2 тижні.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до Кіровоградського департаменту компанії “Прушиньскі”:

тел: (067) 329-99-50

Купуючи і використовуючи наші матеріали, Ви зможете по достоїнству оцінити довговічність, надійність і гарантовану якість!