Закрыть
8, провулок Кам’яний, Запоріжжя
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

У 2003 році ми поставили перед собою дуже важливу і амбіційну мету – створити для вас, наших клієнтів, такі умови, щоб будівництво будинку перестало бути серйозною проблемою. Це стосується і покупки оздоблювальних матеріалів , і проведення монтажних робіт, і створення дизайн-проекту. За останні 11 років ми не раз переконалися, що все це може бути простим, зрозумілим і доступним. Зрозуміло, ми ще не зробили все, що хотіли, але вже досягли дуже багато чого.

Використовуючи свій досвід, ми підібрали для вас найякісніші покрівельні та фасадні матеріали, водостічні системи, мансардні вікна, софіти, флюгери і т.д. Відбір у нас дуже жорсткий. Тому в каталог «ПП Угленко» потрапили тільки ті вироби, які мають бездоганну репутацію не тільки в Україні, але і у всьому світі, особливо – в Європі і США.

Але це нас не зупинило. Ми пішли далі і стали офіційним дилером багатьох компаній-виробників. Такий статус дозволив нам отримати більш вигідні умови співпраці, а значить, запропонувати вам більш доступні ціни на будівельні матеріали. Вони, до речі, набагато нижче, ніж у багатьох роздрібних магазинах.

Незалежно від того , що ви хочете замовити:

  • монтаж покрівлі ,
  • монтаж несучих конструкцій ,
  • установку мансардних вікон.

ми зробимо все можливе, щоб ви отримали трохи дешевше і трохи більше, ніж очікували. Зрозуміло, без втрати в якості. Про те, що таких втрат не буде, кажуть ліцензії нашої компанії, а також той факт, що ми використовуємо свої, внутрішні стандарти якості, які за багатьма позиціями жорсткіше, ніж нормативи ГОСТ .

логотип

Контактна інформація

м. Запоріжжя вул. Кам’яний пров., 8, оф. 32

(061) 270-25-33
(097) 5-444-333
(061) 270-25-33

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

 

Житловий будинок

Місце знаходження: Запорізька обл., Мелітопольський р-н., с. Рівнопілля. Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця Шафір 350, поліестер 8017, софіти

Вагова на зерносховищі

Місце знаходження: Запорізька обл., с. Вільнянка. Матеріали “Прушиньскі”: гідроізоляція, металопрофіль Т20 оцинк, покрівельні аксесуари

Житловий будинок

Місце знаходження: Запорізька обл., Оріхівський р-н., с. Мала Токмачка. Матеріали “Прушиньскі”: металопрофіль Т20 А 0,45 мм поліестер 8017

Будівельні бригади

Бригада покрівельників

Співробітники нашої будівельної компанії з зможуть запропонувати кожному клієнту не тільки повний і доступний прайс -лист на покрівельні роботи , але і всі необхідні консультаційні послуги , які допоможуть зробити правильний і усвідомлений вибір. Наша досвідчена бригада покрівельників зможе покрити дах будь-якого об’єкта житлової або комерційної нерухомості , в незалежності від використовуваних матеріалів. Ми дозволимо Вам економити не тільки час і нерви , необхідні на виконання подібного роду роботи , але й істотно скоротимо матеріальні витрати на будь-які види покрівельних робіт. А наявність всіх необхідних документів, що дозволяють надавати даний вид послуг і гарантія , тільки зайвий раз доводить правильність Вашого вибору , в разі звернення в нашу компанію.

Наша команда

Ідеолог і головний мотор нашого бізнесу – Угленко Вадим. Він стояв біля витоків розвитку торгівлі покрівельних матеріалів в місті Запоріжжя, професіонал з 12річної стажем. Ми ретельно відбираємо тих , хто потрапляє в нашу команду. Це не просто професіонали своєї справи з серйозним досвідом , а люди , по-справжньому захоплені своєю роботою. Їхній «клас» ви можете легко оцінити, вивчивши відгуки наших клієнтів або відвідавши об’єкти «ПП Угленко».

Гарантії ? Це до нас. Майже на весь асортимент покрівельних і фасадних матеріалів гарантійний термін складає від 10 до 50 років. Ви в будь-який момент можете зажадати сертифікати на продукцію і, таким чином, особисто переконатися в цьому. Абсолютно чесна і прозора робота – це наш принцип.

Ми не забули і про зручність . По-перше, ви можете оформити замовлення, не виходячи з будинку або офісу, – по телефону або через онлайн- форму. По-друге , наші партнери готові швидко і недорого доставити будматеріали в будь-яку точку Запоріжжя та області. А , по-третє , зручне розташування в центрі Запоріжжя дозволяє вам забрати їх самостійно або просто ближче познайомитися з нашою компанією. Адже ми завжди раді вашому візиту !

Але головне – ми добре розуміємо, що наш успіх – у ваших руках, тому при виникненні будь-яких спірних ситуацій ми завжди на вашому боці. Більш того, ми не прагнемо заробити якомога більше на кожному замовленні, т.к. віримо в перспективи довгострокового співробітництва. Не лякайтеся, якщо менеджер «ПП Угленко» запропонує вам більш доступне рішення. Адже він, в першу чергу, працює на вас.

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Запоріжжя вул. Кам’яний пров., 8, оф. 32

Телефон: (061) 270-25-33
(097) 5-444-333
(061) 270-25-33