Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

30
ТД МАЙСТЕР (ФОП Золоте руно) заполненность % ( 91 / 75 / - / 93 / 31 / 11 )
13416
м. Сєвєродонецьк
м. Сєвєродонецьк
1
10шт

Купити металочерепицю, профнастил в Луганській області

Компанія «Прушиньскі» в Луганській області пропонує продукцію (металючерепиця, профнастил), виконану тільки з високоякісних матеріалів. Широкий асортимент продукції задовольнить запити всіх категорій клієнтів, пропонуючи індивідуальне рішення для кожного.
У нашому асортименті є такі види матеріалів як:

металочерепиця – різних форм і покриттів;
фальцеві покрівельні панелі;
величезний вибір профнастилів – більше 20 видів;
стінові касети – стіновий збірний сендвіч;
несучі оцинковані Z-, C- і «омега»-профілі;
фасадні касетони;
фасадні PS-панелі;
підпокрівельні плівки та мембрани;
водостічні системи – металеві та пластикові;
утеплювачі;
мансардні вікна і горищні сходи;
софіти;
елементи вентиляції;
ущільнювачі і стрічки примикань;
системи безпеки на покрівлі;
саморізи а також інші покрівельні та фасадні аксесуари, необхідні при монтажі покрівель та фасадів.

Всі наші товари мають необхідні сертифікати, а виготовлення з якісної сировини дає можливість, надавати фірмові страхові гарантії якості.
Щоб забезпечити рівень сервісу для роздрібного клієнта ми працюємо через наших сертифікованих дилерів в Луганську та Луганській області. Повний список сертифікованих дилерів представлений вище. Дилери забезпечує територіальну близькість до кожного клієнта, що дає зручність у виборі матеріалів і отриманні замовлення зі складу. Звернувшись до наших дилерів, Ви отримуєте максимальну інформацію про продукт і гнучку систему знижок. Дилери компанії «Прушиньскі» по м.Луганськ та Луганської області нададуть повний перелік послуг: заміри покрівлі, підбір і розрахунок матеріалу, комплексні рішення зборів та утеплення фасадів, рекомендації сертифікованих будівельних бригад, доставка на об’єкт. Якість покрівлі залежить і від професіоналізму будівельної бригади, тому, покрівельники наших дилерів проходять навчання на базі заводу Прушиньскі і мають підтверджуючі сертифікати, а також книги покрівельника, з повним переліком необхідної інформації.
Звертаючись до наших дилерів, ви отримуєте замовлення необхідний саме Вам: замовлення має індивідуальні розміри, упакований, промаркований, вкладений бланк гарантії заводу «Прушиньскі».


Для інвесторів


Департамент у Луганській області пропонує комплексні рішення для реалізації об’єктів будь-якої складності. На базі компанії працює проектна група, яка роблячи розрахунки акцентує увагу на економічній доцільності застосування тих чи інших матеріалів, пропонуючи рішення індивідуально під Ваш запит. Ми постійно проводимо навчальні семінари та практики для проектних і будівельних організацій Луганська та Луганської області, що дає можливість пройти всі етапи будівництва на високому професійному рівні. У нас є досвід в реалізації швидкомонтованих будівель (БМЗ) з наданням необхідних проектів та сертифікатів. На базі нашого підрозділу виробляються фасадні касетони ТЛ-1 (відкритий стик) і КЛ-2 (закритий стик), а також всі елементи вирівнює системи – опорний столик з ребром жорсткості, посилений L-прогон, омега-прогон. Виробництво в Луганську матеріалів для вентильованого фасаду з облицюванням з касетонів, дозволяє зробити Вашу будівлю індивідуальною, економити кошти на опаленні і кондиціонуванні, провести монтаж в максимально короткі терміни і за будь-якої погоди. У департаменті працює інженер, який, за необхідності, виїжджає на об’єкт і курирує монтаж покрівельних та фасадних матеріалів, а також розробляє нестандартні інженерні рішення, які можуть виникнути в процесі монтажу.

За допомогою нашого департаменту в Луганську і Луганській області реалізовані такі великі об’єкти як:

Торговий комплекс «ГУМ» м.Луганськ;
Луганський обласний перинатальний центр;
Льодовий палац м. Луганськ;
Легкоатлетичний манеж «Динамо» м. Луганськ;
Луганський національний університет ім. Шевченка;
Палац спорту «ЛТК-Арена»;
Автосалони «Хонда», «Мітсубіші», «Ніссан» м. Луганськ;
Будівельний супермаркет «Будленд» м. Луганськ;
Газотурбінна станція м. Алчевськ;
Пивоварня «Шале» м. Сєвєродонецьк;
Елеватори компанії «Нібулон» г. Старобільск.

Для партнерів

Знаходяться в Луганську і Луганській області ми організовуємо максимально комфортні умови роботи, такі як:

– Щотижнева поставка товару на склад департаменту розташований за адресою: м Луганськ, пров. Краснодонський, 3а;
– Офіс і склад перебувати за однією адресою, що зручно для оформлення документів і відвантаження товару;
– Велика територія складу дозволяє забезпечити зберігання товару на певний строк, що дає можливість партнерам працювати з нами, навіть не маючи власного складу;
– Ми надаємо рекламну підтримку партнерам у вигляді рекламної поліграфії, зразків продукції, банера і вуличні стенди, особисті сторінки на сайті компанії;
– Регулярні навчання на базі заводу Прушиньскі і організація навчань з нових продуктів в асортимент компанії.

Звернувшись до нас, Ви не тільки отримуєте матеріал, але повні види послуг, що робить ваше будівництво найбільш комфортним і приємним.