Закрити

Сторінка Дилера заповнюється

Після заповнення вона стане доступна

Дилери

Назва

Регіон обслуговування

Адреса центрального офісу

Бригади

Об'єкти

39
ФОП Шахова Л.М. заполненность % ( 100 / 100 / - / 100 / 100 / 27 )
13296
м. Кам’янське
м. Кам’янське (раніше — Дніпродзержинськ), вул. Тритузна (раніше — Петровського), 4, оф. 3
1
21шт
Центр Покрівлі та Фасаду “Тандем” заполненность % ( 90 / 100 / - / 20 / 100 / 11 )
64920
Дніпропетровська область
м. Павлоград, вул. Добролюбого, 49
1
15шт
ФОП Люба І.М. заполненность % ( 67 / 100 / - / 88 / 24 / 21 )
13289
Дніпро
м. Дніпро вул. Бiлостоцького, 93
1
21шт
ФОП Малигін О.Г. заполненность % ( 56 / 100 / - / 0 / 34 / 22 )
13302
Дніпропетровська обл. Покровський р-н.
смт Покровське вул. 40 років Жовтня, 40, оф. 8л
-
27шт
Комфорт-Буд заполненность % ( 82 / 60 / - / 57 / 63 / 0 )
23126
Дніпропетровська область
м. Павлоград, вул. Повстання 87
1
8шт
13297
Кривий Ріг
м. Кривий Ріг, вул. Старовокзальна (колишня Урицького), 5/1
11шт
34шт
РКЦ-Буд заполненность % ( 0 / 83 / - / 0 / 0 / 0 )
25507
Дніпропетровська область
м. Дніпро, вул. Шинна, 2
1
11шт
ФОП Лихацька В. В. заполненность % ( 0 / 30 / - / 0 / 0 / 0 )
13290
Дніпро
м. Дніпро, вул. Калинова, 8, офіс 317
1
4шт
Котеджне ательє Izbushka заполненность % ( 0 / 30 / - / 0 / 0 / 0 )
65861
Дніпропетровська область
 м. Дніпро, вул. Шинна, 35
1
4шт
ФОП Пающик М.М. заполненность % ( 0 / 8 / - / 0 / 0 / 0 )
13304
смт Петропавлівка
смт Петропавлівка, вул. Леніна, 14
1
1шт

Купити металочерепицю, профнастил в Дніпрі та Дніпропетровській області

Хочете купити продукцію компанії “Прушиньскі” у Дніпрі та Дніпропетровській області? Тоді Ви звернулися за адресою!

Для Вас працює департамент компанії “Прушиньскі” (м. Дніпро, вул. Любарського (раніше – Білостоцького), 93, оф. 11) і ціла мережа дилерів та регіональних представників у Дніпропетровській області.

Що ми пропонуємо роздрібному покупцеві?

 • Купити продукцію високої європейської якості виробництва компанії “Прушиньскі”, а саме металочерепицю в декількох різновидах, профнастил стіновий і покрівельний (більше 20 варіантів), сталевий водостік Ніагара (Niagara), стінові PS-панелі, фальцеві панелі Ретролайн (Retroline) і покрівельні аксесуари, а також всі необхідні супутні комплектуючі: утеплювач, покрівельні плівки і мембрани, кріплення, пластиковий водостік, софіти, ущільнювачі, аксесуари для вентиляції підпокрівельного простору, мансардні вікна, герметики, елементи покрівельної безпеки, систему прогонів для облицювання стін та багато іншого.
 • Широку дилерську мережу в Дніпрі і Дніпропетровській області для Вашої зручності. З переліком найбільш активних дилерів Ви можете ознайомитися вище. Якщо не знайшли свій регіон серед наданих контактів – зверніться до нас, і ми Вам підкажемо. Наші дилери пройшли навчання по покрівельних матеріалах і правильної вентиляції підпокрівельного простору на семінарах, неодноразово проведених компанією “Прушиньскі”. В точках продажів дилерської мережі Ви можете візуально ознайомитися зі зразками нашої продукції (металочерепиця, профнастил, паркани, фальцева покрівля), отримати грамотну консультацію з підбору матеріалів і здійснити оптимальний розрахунок покрівлі і стін. Багато наших дилерів надають послугу виїзду на об’єкт для вимірів, а також доставку продукції та її післяпродажне обслуговування.
 • Монтаж покрівлі, утеплення фасадів та інші монтажні послуги від наших партнерів. Багато дилерів навчили своїх будівельників–покрівельників особливостям монтажу продукції “Прушиньскі” в нашому спеціально створеному Центрі навчання на базі заводу в Київській обл. Кожен навчений фахівець отримав Книгу покрівельника з відмітками про проходження конкретних практикумів.
 • Гарантію якості. На всю продукцію з полімерним покриттям діє гарантія не менше 10 років, на окремі типи покриття – 30 років. До кожного замовлення прикріплюється гарантійний бланк, з яким Ви можете звернутися безпосередньо в представництва компанії “Прушиньскі”. Заводська фірмова упаковка захищає продукцію від механічних пошкоджень при транспортуванні.

Що ми пропонуємо партнерам?

 • Якісний продукт в ціновому сегменті вище середнього, з яким легко працювати.
 • Мережа складів компанії як по Україні, так і в Дніпрі (вул. Любарського (раніше – Білостоцького), 93) та Дніпропетровській області (Кривий Ріг, вул. Старовокзальна (раніще – Урицького), 9а). На складах підтримується запас стандартних складських позицій (водостічна система, покрівельні плівки і мембрани, саморізи, снігорізи, покрівельні аксесуари та аксесуари для вентиляції підпокрівельного простору, плоскі листи стандартних розмірів і кольорів, утеплювачі), які можна купити і відвантажити в тей же день.
 • Навчання продажам (щорічні семінари в Дніпрі) та монтажу покрівельних матеріалів (Центр навчання на базі заводу в Згурівці, Київська обл.)
 • Регулярні доставки готової продукції з заводу на склад департаменту/ регіонального представника. За необхідності – доставка на об’єкт.
 • Маркетингова підтримка: зовнішня рекламна продукція (банери, вуличні щити, автотенти, брендування авто), реклама для точок продажів (зразки продукції, навісні стенди, колористика, брендована продукція), поліграфія, індивідуальний розділ на нашому інтернет-ресурсі. А також різноманітні програми лояльності для дилерів і покрівельників, що проводяться компанією “Прушиньскі”, іноді навіть спільно з партнерами-постачальниками.
 • Регулярні і своєчасні інформаційні розсилки, прогнозні цінові очікування. За необхідності – особисті зустрічі з клієнтами. Оперативне вирішення рекламаційних випадків.

Що ми пропонуємо інвесторам?

 • Якісну сертифіковану продукцію з європейського металу, виготовлену згідно євронорм. Гарантія 10 років на продукцію з полімерним покриттям.
 • Індивідуальний підхід до кожного замовника, орієнтованість на його побажання і особливості конкретного проекту. Наявність власної інженерної групи з великим досвідом роботи на великих об’єктах дозволить реалізувати нестандартні рішення. Запропонуємо або допоможемо вибрати найбільш раціональне конструктивне рішення по кожному проекту.
 • Комплексне вирішення завдання. Компанія “Прушиньскі” може повністю укомплектувати матеріалами фасадне огородження та дахове покриття. Якщо Ви хочете купити БМЗ (швидкомонтовану будівлю) – ми запроектуємо і виготовимо для Вас несучий каркас будівлі з ЛСТК (легких сталевих конструкцій).
 • Співпраця з великими будівельними і проектними організаціями Дніпра та Дніпропетровської області. Ми регулярно проводимо навчальні семінари для проектних організацій і співробітників проектних груп з будівельних компаній як по продукції компанії “Прушиньскі”, так і по новинках в практиці проектування, результатах натурних випробувань нашої продукції і висновках, зроблених з них. Допомога при проектуванні і шеф-монтаж при будівництві.
 • Перелік найбільш знакових реалізованих об’єктів в Дніпрі та Дніпропетровській області знаходиться тут.

Колектив Дніпропетровського департаменту компанії “Прушиньскі” завжди відкритий до нових знайомств, запрошує до співпраці і гарантує сервіс на високому рівні!