Закрыть
Мелитополь ул Фрунзе 29/3
Закрыть
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
 • Drop files here or
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
 • :
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 

Презентація нашої компанії

«Вальма плюс» – покрівельна компанія з багаторічним досвідом роботи, в якій працюють справжні професіонали. Компанія займається натуральною, бітумною і композитною черепицею, металочерепицею, профнастилом, фасадами і водостічною системою. Безліч клієнтів вже мали можливість переконатися в тому, що співпраця з нами дуже вигідна і має ряд переваг:

– практикується відповідальне ставлення до замовлень будь-якої складності;

– забезпечується індивідуальний підхід, висококласний сервіс і увага будь-яким клієнтам – від будівельних компаній, до приватних осіб;

– тут працюють досвідчені професіонали, які забезпечують високу якість покрівельних робіт; будь-які замовлення виконуються в оптимально короткі терміни.

Наші фахівці завжди готові надати професійну консультацію з будь-яких технічних питань: дати інформацію по покрівельних роботах, розповісти про використовувані матеріали, комплектуючих, аксесуарах, допомогти в їх виборі. Навіть якщо ви самостійно вирішили здійснити покрівельні роботи, наші куратори допоможуть зробити все правильно чи навчать покрівельників клієнта необхідним навичкам.

При необхідності, ми надаємо інформаційну базу, яка у нас досить широка:

довідники з покрівельних матеріалів;

буклети;

інструкції;

технічні каталоги;

відеоматеріали;

фотогалерея та ін.

Щоб оцінити масштаби майбутніх робіт і розрахувати, скільки і якого матеріалу буде потрібно, наші клієнти можуть скористатися безкоштовною послугою заміру і оцінки, яку надає компанія.

Наші інженери допоможуть з нуля розробити проект реконструкції даху будь-якого будинку, враховуючи особливості побудови і вимоги замовника. Залишиться тільки вибрати матеріали і змонтувати покрівлю.

У Запоріжжі та Мелітополі у нас можна купити і замовити монтаж таких виробів:

 1. Натуральна черепиця
 2. Бітумна черепиця
 3. Композитна черепиця
 4. Металочерепиця
 5. Профнастил

Вибір матеріалу легко здійснити за допомогою безлічі наочних посібників, демонстраційних стендів, наданих в офісі компанії. Усі покрівельні матеріали високої якості, що підтверджено ліцензіями та сертифікатами. Оскільки компанія представляє багато торговельних марок підприємств-виробників покрівельних матеріалів, націнки тут мінімальні.

logo
Немає логотипу

Контактна інформація

Мелітополь вул Фрунзе 29/3

0983900007 0619 44 81 07

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Житловий будинок

Место нахождения: г. Мелитополь, ул. Чкалова Материалы “Прушиньски”: металлочерепица Шафир 350 полиестер 5010

Житловий будинок

Місце знаходження: м Мелітополь, вул. Бронзоса Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця ШАФІР мат крупнозернистий 8017 металопрофіль Т10 поліестер 9003

Житловий будинок

Місце знаходження: м Мелітополь, вул. Калініна Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Шафір поліестер 032

Житловий будинок

Місце знаходження: м Мелітополь, вул. Молодогвардійців, 23 Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Шафір поліестер мат крупнозернистий 028

Житловий будинок

Місце знаходження: м Мелітополь, вул. Дружби, 225-1 Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Шафір поліестер 032

Житловий будинок

Місце знаходження: м Мелітополь, вул. Фучика, 10 Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Шафір поліестер мат крупнозернистий 032

Будівельні бригади

ПП “Вальма плюс” працює на ринку України з 1995 року. Вона виконує монтаж та реконструкції: – Покрівельних систем на скатних і плоских покрівлях, – Мансардних вікон, – Горищних сходів, – Водостічних систем, – Обробку фасадів сайдингом та ін. Облицювальними матеріалами, – Утеплення мансардних поверхів і фасадів. Технічний персонал ПП “Вальма плюс”, що пройшов курс навчання технології монтажу та має великий досвід, може виїхати на місце проведення робіт і надати кваліфіковану допомогу на початкових стадіях проектування, комплектації об’єкта матеріалом. ——————————————————————————————————————————————- ФОРМУЛА ДОВГОВІЧНОСТІ ПОКРІВЛІ = ПРОЕКТУВАННЯ + МОНТАЖ + ОБСЛУГОВУВАННЯ Кожен власник припускає комфортну і тривалу експлуатацію свого об’єкта, тому монтаж покрівлі необхідно здійснювати професійно. Безпека, комфорт, довговічність і економічність експлуатації покрівлі – це результат комплексу заходів, що виходить за рамки поставки і монтажу покрівлі, і це зобов’язує підходити до питання даної тематики комплексно. ПП “Вальма плюс” – це повний спектр послуг, що забезпечують успішну реалізацію проектів покрівельної та фасадної тематики – проектування, поставку, монтаж, обслуговування. —————————————————————————————————————————————— Близько 30% звернень в нашу компанію відбувається з причини невиправданих надій. Відбувається це з різних причин: надмірна довірливість, зайнятість, відсутність відповідних знань і досвіду, але в більшості випадків – це незнання і нехтування важливими питаннями, без яких успішна реалізація покрівельної системи неможлива. Надійність будь покрівельної системи залежить від надійності всіх елементів системи та якості їх монтажу, тому акцент на якості монтажу одного фінішного покриття не забезпечить надійності і довговічності покрівельної системи.

Наша команда

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: Мелітополь вул Фрунзе 29/3

Телефон:0983900007 0619 44 81 07

Е-mail: valmaplus@gmail.com