Закрыть
г. Ивано-Франковск, ул. Промышленная, 2Б
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Компанія ПрАТ«Авто» – один з лідерів будівельної галузі Прикарпаття. Запорукою успіху нашого підприємства є великий досвід будівництва різноманітних об’єктів, застосування передових технологій та використання найякісніших матеріалів. Девіз «Якість вища за ціну!» якнайкраще відображає стратегію ПрАТ«Авто» -будівництво високоякісного сучасного житла за доступними цінами. Зараз чимало фірм, не маючи необхідних потужностей та фінансової можливості, проводять будівельні роботи одночасно на великій кількості об’єктів. Це змушує їх не тільки залучати значні кредитні кошти, що вже є досить небезпечним явищем в умовах нестабільності, але й перекладати значну частину робіт на різноманітні підрядні організації. Як правило, таке ” розпорошення” приводить до значних збоїв, ускладнює контроль за темпами та якістю виконання робіт, а в кінцевому результаті здача об’єктів в експлуатацію відкладається на невизначений термін. Будівельна компанія «Авто» йде іншим шляхом. Ми будуємо власними коштами, а потужна виробнича база, наявність всієї необхідної техніки та обладнання, дозволяє не тільки уникнути залежності від сторонніх чинників, але й чітко дотримуватись визначених графіків будівництва. Ще одним важливим чинником успішної діяльності нашої компанії є висококласні спеціалісти, кожен з яких є не тільки справжнім фахівцем, але й чітко відповідає за свою ділянку роботи, вміє працювати в команді. Велику увагу компанія «Авто» зосереджує на роботі з клієнтами. Ми охоче надаємо необхідні консультації і відгукуємось на побажання майбутніх власників житла.
logo
Немає логотипу

Контактна інформація

м. Івано-Франківськ, вул. Промислова, 2Б

(097) 623-91-81 (095) 948-21-51

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Багатоквартирний будинок

Місце знаходження: Франківськ, вул. Довженка 27Г Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Шафір, Т-20, Т-жовтні 3005 поліестр, мансардні вікна FAKRO, мінвата Rockmin, водостічні системи Wavin.

Багатоквартирний будинок

Місце знаходження: Франківськ, вул. Довженка 29Г Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Шафір, Т-20, Т-10032 поліестр, мансардні вікна VELUX, мінвата Rockmin, водостічні системи Wavin.

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Івано-Франківськ, вул. Промислова, 2Б

Телефон:(097) 623-91-81 (095) 948-21-51

Е-mail: forum-budova@mail.ru